osobno czy razem

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

osobno czy razem

Post autor: Spanky »

jak macie stadko szczurow powiedzmy 3 samice 2 samce czy inne tego typu kombinacje to trzymacie samice w osobnej klatce i samce w osobnej czy razem wsyztskie i jak wypuszczacie po pokoju to tez wsyztskie czy osobno?
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

osobno czy razem

Post autor: Masterton »

Co to w ogóle za pytanie?! Nigdy przenigdy nie powinno się puszczać odmiennych płci razem, czym to grozi tłumaczyć chyba nie trzeba.

Radzę dokładnie poczytać forum i troszkę się zastanowić.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

osobno czy razem

Post autor: sachma »

jak bys puszczal razem to w ciagu kilku miesiecy z 5 szczurkow zrobilo by sie 50!
to chyba logiczne ze jesli ktos trzyma razem samce z samicami to samce sa kastratami :wink:

jesli masz samiczki i samce to musisz je rozdzielic wedlug plci, nie mozna puszczac ich nigdy ale to przenigdy razem.
samiczki mogaw kazdej chwili zajsc w ciaze, co gorsza zaraz po porodze znow moga zajsc w ciaze, wiec zanim sie obejzysz twoje samiczki beda juz w drugiej czy trzeciej ciazy, a po domu bedzie biegalo pelno podrostkow... ktore po 5tyg zaczna sie rozmnazac....
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

osobno czy razem

Post autor: Lulu »

ja musze napisac, ze jak pierwszy raz zobaczylam stosunek szczurow to bylam zadziwiona jak szybko sie to odbywa. co prawda zobaczylam ten stosunek dopiero po kastracji Dantego, jak zamieszkal on z dziewczynami, wiec dzieci z tego nie bedzie. stwierdzenie, ze trwa to ulamki sekundy nie jest ani odrobine przesadzone. wiec nie mozna razem puszczac samcow, ani samiczek i liczyc na to, ze sie upilnuje i rozdzieli ;) bzdura...

sami mamy dwa stadka: meskie i zenskie (no nie do konca zenskie, bo jeszcze jest tam Dante). i ciury biegaja na zmiane, raz panowie, raz panie ;)
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

osobno czy razem

Post autor: an »

ta... moj kastrat, Wacek, mieszka z dwiema dziewczynami i ustawia je po katach;)
mozna powiedziec, ze jest z neigo prawdziwy basior:)

tez myslalam, ze sie samca upilnuje jak bedzie biegal z samica po pokoju... tak, jasne, upilnowalam... sekunda i mialam 13 mlodych ;P nie polecam tego sposobu! z tej okazji Waclaw stracil pewien wazny organ, ale teraz za to moze sobie uzywac, ile chce ;P
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

osobno czy razem

Post autor: Mycha »

Heh... Tak ładnie piszecie, a są na forum osoby, które mimo wpadki uważają, że "jak nie ma rujki to puszczać można".
BZDURA!
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
pompi84
Posty: 24
Rejestracja: śr lis 02, 2005 11:21 pm
Kontakt:

osobno czy razem

Post autor: pompi84 »

Czyli ogolnie 2 lub 3 samce spokojnie moge trzymac razem?
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

osobno czy razem

Post autor: Anita »

Możesz ;)
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

osobno czy razem

Post autor: Korlis »

Heh,a moja koleznka to woogóle siebie sama przeszła 8)
Postanowiła 4 szczurzyce i 1 samca wpuscić do jednej klatki :roll:
No to wogóle bezmyślność.... :roll:
Tłumacze jej:Zrozum kasiu,ale po 3 tygodniach będziesz miała tu całą hodowle!"
A ona na to ze no i dobrze,ona chce aby jej sie urodziło szczurków. :evil:
:P
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

osobno czy razem

Post autor: Kaka »

[quote="Korlis"]Heh,a moja koleznka to woogóle siebie sama przeszła Cool
Postanowiła 4 szczurzyce i 1 samca wpuscić do jednej klatki Rolling Eyes
No to wogóle /ort bezmyślność.... Rolling Eyes
Tłumacze jej:Zrozum kasiu,ale po 3 tygodniach będziesz miała tu całą hodowle!"
A ona na to ze no i dobrze,ona chce aby jej sie urodziło szczurków. Evil or Very Mad[/quote]

spytaj się koleżanki co potem chce z nimi zrobić?? jak oddac do sklepu zoologicznego albo zacząć sprzedawać na allegro to tylko jej pogratulować :| ja bym na Twoim miejscu naświetliła jej sprawę mocnymi argumentami, jesteś na forum juz troche powinnas jej coś bardzo rozsądnego powiedzieć, albo polecić tą lekturę
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

osobno czy razem

Post autor: Korlis »

Hmm,tylko że z nia to gadać nie mozna :roll:
Ona odrazu stawia na swoim i kropka.Bo ona chce sprzdawac szczurki i włąsnie będzie miała na obóz na który chce ze mna pojechać :evil:
:P
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

osobno czy razem

Post autor: Kaka »

co za typka :/ inaczej nie da sie powiedzieć. Za te pieniadze które by zarobiła miala by jedynie na wycieczkę wdudniową, a jak ona chce robic rozród z jednej samicy to jest naprawdę głupia
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

osobno czy razem

Post autor: Korlis »

Nie wiem jako co jej chodzi,o ile ja dobrze zrozumiałam to zrozumiałam że ona chce te 4 samice rozmnożyć :evil:
Brak rozumu...... :roll:
:P
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

osobno czy razem

Post autor: limba »

Korlis to może warto porozmawiać z jej rodzicami i zapytac sie ich czy oni zdają sobie sprawe z planów ich córki..
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

osobno czy razem

Post autor: Zirrael »

Korlis możesz jej też pokazać dział oddam/sprzedam/kupię, może zobaczy ile zwierzaków jest do przygarnięcia za darmo....

[quote="Kaka"]Za te pieniadze które by zarobiła miala by jedynie na wycieczkę wdudniową[/quote]
wątpię czy by wyszła na zero, w końcu w maluchy trzeba zainwestować ( nie tylko kasę, ale przede wszyskim kupę czasu)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”