szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Szałas »

jesu sie własnie wkur*****
sorki jak to nieodpowiedni dział
wchodze dzisiaj do zoologa w Kobiórze w celu kupienia karmy dla moich ciureczków
no i widze 6 szczurków w akwarium...oczywiscie 4 samiczki zaciążone ;-/
no to wyskakuje do ekspedientki ze jak moze pozwalać na coś takiego
a ona że prowadzi hodowle, sprzedaje na giełde i mam ją nie pouczac bo to tylko szczur
wtedy to sie dopiero wkurwi*** no i sie pytam czy ktos kupi zaciązone samice, a ona że oczywiscie, dzieci przychodzą i sie bardzo cieszą że będą młode, a hodowcy gadów też czesto biorą...
w tym momencie nie wytrzymałem...chyba do 4 pokolenia wstecz wyzwałem tą ekspedientke ;-/
za tydzien we wtorek (bo mam lekcje później) ide do szefa sklepu rano i musze z nim chyba powaznie porozmawiac ;-/
ech...
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Ayumi »

brawa dla tego pana!!

"dzieci przychodza i sie bardzo ciesza ze beda mlode" - szlag by czlowieka trafil na miejscu... :evil:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Szałas »

ja tu zadnego pana nie widze... :P
a co do dzieci to mi jeszcze zaczeła gadac jak to własnie wczoraj sprzedała jedną i w ogóle sratatata ...bosh :sciana2:
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: limba »

Gdyby w tym naszym kraju byly kary pieniezne za takie traktowanie zwierzat to nie byloby gadania "to tylko szczur"... A ta "pani" to nawet pod miano "to tylko czlowiek" nie podchodzi. Czemu u nas gryzonie nie kosztuja tyle ile np w Finlandi. Od razu by zaczeli je szanowac...
wrrrrrrrrrrrrrrr :sciana2: :zlosc:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Hope »

bez kitu!!! jak ja bym jej coś odpowiedziala to by kobita nie mogla mówić przez tydzień! co to w ogóle ma znaczyc "to tylko szczur"?! zbutować ją i później powiedzieć "to TYLKO w obrobie zwierząt" :zlosc: wrrr :bije: :sciana2:
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Ayumi »

[quote="limba81"]Czemu u nas gryzonie nie kosztuja tyle ile np w Finlandi. Od razu by zaczeli je szanowac...[/quote]
właśnie... :\
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Szałas »

Hope...ja bym ją bardzo chętnie zbutował :P (szczególnie że moje glany dorobiły sie na czubach dość ostrych ćwieków :D ), no ale by kurde jeszcze odszkodowanie dostała! zresztą to jakby nie było kobieta nie...a ja nie jakis pier****** drech :)
ach ten nasz system :P
ale mam nadzieje ze rozmowa z szefem sklepu cos da...tzn zeby wiecej cos takiego sie tam nie działo :zlosc: a jak nie to może z tym butowaniem bedzie X2 (szef + ekspedientka), a bardziej na serio to ja raczej nie bije ludzi...ale jak to napisałeś w obronie zwierząt :P
na razie mam pełen bulwers co to sie dzieje w tej mojej porytej miescinie...
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Hope »

[quote="Szałas"]no ale by kurde jeszcze odszkodowanie dostała![/quote]

hmmm...kurczę też fakt :/

[quote="Szałas"]ale jak to napisałeś [/quote]
jestem dziewczną :p
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Dixi »

Niestety w Polsce takie mamy prawo, ze nikt go nie przestrzega i jest samowolka, kruczki prawne i lapowkarstwo.....nie wiem czy rozmowa z szefem cos pozytywnego przyniesie, bo ludzie ci sa nastawieni na handel zywym towarem i maja gleboko w powazaniu zdrowie zwierzat.... :( sad but true....
Pozdrawiam,
Aguśka
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Ayumi »

jeszcze ci nie pozwolą tam więcej karmy kupować Szałas... :jezor2:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Hope »

[quote="Ayumi"]jeszcze ci nie pozwolą tam więcej karmy kupować Szałas...[/quote]

no to najwyżej będzie kupować marchewki i inne warzywa ;)
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Nisia »

jeszcze ci nie pozwolą tam więcej karmy kupować Szałas
To Szałas pójdzie do innego sklepu ;)
tarantulek
Posty: 75
Rejestracja: wt lut 14, 2006 1:21 pm

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: tarantulek »

Nisia pisze:
jeszcze ci nie pozwolą tam więcej karmy kupować Szałas
To Szałas pójdzie do innego sklepu ;)
i tamci nie zarobią :hihi:
q*_*p Każdy szanujący się użytkownik powinien mieć podpis. (prawda?)
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Szałas »

Szałas pisze:ale jak to napisałeś
jestem dziewczną :p
ojć...wybacz głupiemu nierozumnemu szałasowi o pani

Dixi...no tak, dlatego trzeba to zmieniać, oddolnie, przez świadomość społeczną :)
po to tam ide, a czy przyniesie cos pozytywnego...hmm...jak nie to ja mam jeszcze inne metody ^_^

no a własnie jak byłem w tym sklepie to karmy nie kupiłem bo tak głupio pierw ekspedientke wyzwać do tego powiedzmy 4 pokolenia wstecz a potem poprosic o 2 kilo karmy :P...ale sie dobrze złożyło bo w mojej kochanej Pszczynie kupiłem karme za 2.10zł za kilo a w Kobiórze w tym pier******* zoologu kosztowała 3.00zł za kilo ^_^
Ostatnio zmieniony śr lut 22, 2006 10:50 pm przez Szałas, łącznie zmieniany 1 raz.
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Ayumi »

:shock: a gdzie to dają karmę na kilogramy i to tak taniooo?!

Szałas normalnie chłopie już cię lubię :hihi:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”