Dlaczego warto kilka?

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
KIRA ÂŁOBUZ

Dlaczego warto kilka?

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Od niedawna mam Kire ale chce jej zapewnic wszystko to co najlepsze
A wiedząc ze szczury są to zwiezeta stadne zastanawiam sie czy nie podarowac jej przyjaciółki bo musze chodzic do szkoly a niechce zeby czuła sie samotnie . Z drógiej strony bije sie ze nie będe umiała zaopiekowac się taką dwójką!!!!!!!!!!!!!Nie chce nikogo dyskryminowac
KIRA ÂŁOBUZ

Dlaczego warto kilka?

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Znaczy boje sie
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Dlaczego warto kilka?

Post autor: lajla »

kup dwa nie martw sie :))
bedziesz je wycigal razem beda sobie razem biegac :))
codzienie tez wyjmij na chwile jedna zeby sie pobawic :)

twoja szczurcia bedzie szczesliwa jak bedzie miala kolezanke :wink: hcoc z toba napewno tez jest :)
KIRA ÂŁOBUZ

Dlaczego warto kilka?

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

OGROMNE DZIEKI :D :D :D :D
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Dlaczego warto kilka?

Post autor: lajla »

nie ma za co :D
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Dlaczego warto kilka?

Post autor: myszka »

Ja tez ci radze 2 .. śą wtedy bardziej radosne..mają się z kim bawić ( wczasie gdzy np: jestes w szkole). Serdacznie pozdrawiam :D
Agatra
Posty: 120
Rejestracja: czw lip 17, 2003 2:27 pm

Dlaczego warto kilka?

Post autor: Agatra »

Ja też chce swojej szczurci dokupić koleżanke. Tylko się zastanawiam czy lepiej będzie jak nowy szczur będzie bardzo młody czy lepiej takiego ok. 2 mies. Moja Layla ma 10 mies, a więc taka stara to ona nie jest i wydaje mi się że będzie grzeczna w stosunku do maleństwa.
['] Layla [']
['] Lloyd [']
pmuch
Posty: 97
Rejestracja: czw lut 19, 2004 11:42 am

Dlaczego warto kilka?

Post autor: pmuch »

Kup małego - na http://www.ratguide.com czytałem że szczury uwielbiają być wujkami i ciociami :-)
Pozdrawiam
Paweł (z Petrą, Ginger, Agusią- niestety w pamięci :-(, i Darią)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Dlaczego warto kilka?

Post autor: Mycha »

A ja chciałabym odpowiedzieć na pytanie zadane w temacie.
Nikt tak naprawdę nie powiedział, że lepiej mieć kilka szczurków niż jednego. Nie mówię tu żebyś sobie nie kupowała jeszcze jednego ale naprawno nie jest to mus.
Trzeba pamiętać, że w stadzie panują zasady i szczurki będą się bardziej zajmować sobą a nie właścicielem. Staną sie większymi indywidualistami.
Ja osobiście mam 6 szczurków. Radzę sobie z nimi, ale zupełnie inaczej jest kiedy ma się jednego szczura niż kilka [nie znaczy że gorzej].
W Twoim przypadku proponuję kupić drugą szczurcię- kilka godzin samotności dla ciekawskiego stworzenia to nie miłe przeżycie.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
PALATINA

Dlaczego warto kilka?

Post autor: PALATINA »

Ja się zgadzam z Mychą. Inaczej jest mieć jednego tylko szczurka - Zdaje mi się, że może to nawet lepsze - ale TYLKO dla właściciela. Szczur jest zwierzakiem stadnym, a właściciel nie będzie z nim siedział cały dzień i noc (chyba, że jest inaczej i wszędzie go zabiera - to super)! Dlatego uważam, że posiadanie samotnego szczurka, tylko po to, żeby nas bardziej kochał, jast egoistyczne!

Ja mam 5. :lol:
KIRA ÂŁOBUZ

Dlaczego warto kilka?

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

DZiękuje za wszystkie tutaj napisane słowa . Staram sie z kirą spędzać jak najwięcej czasu i niemoge patrzec jak tak sedzi samiutka wklatce . Tylko pozostał fakt uszczurowienia rodziców i większej klatki :)
BartO

Dlaczego warto kilka?

Post autor: BartO »

Nie uwazam ze kupowanie jednego szczurka jest egoistyczne!! Jedni maja takie szczescie jak wy ze mozecie sobie pozwolic na wieksza ich ilosc.Ja bede mial jednego szczurka i jednego mialem.Chcialbym miec dwa ale neistety jest to nie mozliwe.Nie wiem mzoe kiedys to natsapi (moze nei bawem )ze bede mial dwa.Ale napewno nei kupuje ejdnego zeby mnie bardziej kochal wrecz przeciwnie bede go ja bardzo kochal.A co do tematu jesli masz mozliwosc miec wieksza ilosc szczurkow to pewnie to jest dobre i dla szczurkow i dla Ciebie.Pzdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”