zamykanie tematów

Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

zamykanie tematów

Post autor: Nisia »

SKR przecież, jeśli uznajesz, że Twój temat jest zasadny i nie możesz znaleźc na niego odpowiedzi, możesz poprosić moda o odblokowanie prawda? A on, po uznaniu zasadności odblokowania, pewnie to zrobi. I o co krzyk?
A tak a propos długości szukania - a od czego jest w każdym podforum spis treści (pewnie aktualizowany, jesli trafi się jakiś cenny temat)?
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

zamykanie tematów

Post autor: PALATINA »

A ja uważam, że usuwanie własnych postów ma sens i na wielu forach nie ma z tym problemu.
Raz mi sie ta opcja baaardzo przydała, bo podpadłam komuś (publiczna krytyka) i musiałam się z tego wycofać - niekoniecznie prosząc moda, by przeczytał przed usunięciem słowa, których powoli zaczynałam się wstydzić (wolałam zrobić to sama).
Jednak dużo mnie to nauczyło. Teraz milion razy się zastanawiam zanim coś o kimś napiszę niekoniecznie pozytywnego.
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

zamykanie tematów

Post autor: Ania »

[quote="PALATINA"]Raz mi sie ta opcja baaardzo przydała, bo podpadłam komuś (publiczna krytyka) i musiałam się z tego wycofać - niekoniecznie prosząc moda, by przeczytał przed usunięciem słowa, których powoli zaczynałam się wstydzić (wolałam zrobić to sama).[/quote]
I okej, każdy powinien mieć do tego prawo - zgadzam się z tym ale szkody jakie powstawały swego czasu na forum niestety przerosłu korzyści. Ludzie zaczęli prowokować, obrażać a następnie, gdy "zainteresowany", którego dotyczyły słowa - czytał i odpowiadał - post był edytowany lub usuwany i wyglądało to tak, jakby broniący się był w rzeczywistości atakującym. Ponadto bywały też i inne sytuacje, kiedy to człowiek (niejednoktrotnie to ta sama osoba, kilkakrotnie robiła w ten sposób) pisał lekkomyślnie pewne stwioerdzenia z których potem się wycofywał edytując lub usuwając pierwotny post - i następnie wypierał się, by kiedykolwiek coś takiego pisał.
Od tej pory jest spokój i myślę, że można tę niedogodność ująć w dwóch słowach: mniejsze zło.

[quote="PALATINA"]Jednak dużo mnie to nauczyło. Teraz milion razy się zastanawiam zanim coś o kimś napiszę niekoniecznie pozytywnego.[/quote]
I właśnie o to chodziło - by ludzie byli odpowiedzialni za słowa, które piszą. Każdy raz na jakiś czas popełni głupstwo ale opcja ta ma chronić Użytkowników przed ludźmi, którzy z obrażania i prowokowania mają świetną zabawę.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zamykanie tematów

Post autor: sauatka »

no to moze zrobic tak aby powrocila opcja edytowania posta bez ograniczenia czasowego. Wtedy np. ktos moglby edytowac posta z bluzgami lub czyms innym na temat innej osoby ;)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

zamykanie tematów

Post autor: Lulu »

mi sie to nie podoba... po raz kolejny: trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje slowa...
opcja zostala wylaczona, poniewaz byla powaznie naduzywana...
i nawet teraz, kiedy jest 60 min na edycje, niektorzy przesadzaja mocno ze zmienianiem tego co powiedzili, tak by nadal zupelnie inny wydzwiek odpowiedziom.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zamykanie tematów

Post autor: sauatka »

aa ja ciemna jestem to sie mna nie przejmujcie ;)
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

zamykanie tematów

Post autor: PALATINA »

W sumie macie rację - lepsze mniejsze zło. Nie sądziłam, że ta opcja jest az tak naduzywana (za rzadko bywałam w necie, ale to się zmieni!)

Choć szkoda, że np Asiek może temat swojego topiku do woli zmieniać w zależności od tego, co akurat u niej słychać, a ja nie mogę (bo przecież nie będę takim głupstwem zawracać głowy modom). :roll:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

zamykanie tematów

Post autor: pomarańczowy jelcz »

A co powiecie na możliwość kasowania posta, jeśli nikt na niego jeszcze nie odpowiedział? Ja na przykład odpowiedziałam dzisiaj w pewnym temacie, gdy wcisnęłam "wyślij" okazało się, że 3 osoby przedemną napisały już to samo. W takiej sytuacji zwyczajnie mogłabym skasować tego posta.
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zamykanie tematów

Post autor: sauatka »

ja bym była za możliwoscia zmiany tematu

co do kasowania posta Moderatorzy przeciez moga go usunac... mozna np. edytowac i napisac 'do usuniecia' :? tzn duzo takich widzialam na forum juz
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

zamykanie tematów

Post autor: Lulu »

Choć szkoda, że np Asiek może temat swojego topiku do woli zmieniać w zależności od tego, co akurat u niej słychać, a ja nie mogę (bo przecież nie będę takim głupstwem zawracać głowy modom).
PALATINA, mi zawsze mozesz takimi rzeczami glowe zawracac ;) chetnie pomoge :D

pomarańczowy jelcz, to brzmi jak dla mnie sensownie.. ale nie wiem czy w ogole istnieje mozliwosc ustawienia czegos takiego? :drap:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zamykanie tematów

Post autor: sauatka »

LuLu, a ja tez moge ? :oops:
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

zamykanie tematów

Post autor: pomarańczowy jelcz »

LuLu, sama bym tego nei wymyśliła, bo się nie znam ;] przyuważyłam na innym forum ;)
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

zamykanie tematów

Post autor: Lulu »

satanka666, jasne, nie ma sprawy... ja na forum siedze duzo, ale takie rzeczy to na prawde chwila i zrobione 8) wiec zaden problem.
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

zamykanie tematów

Post autor: PALATINA »

[quote="LuLu"]
PALATINA, mi zawsze mozesz takimi rzeczami glowe zawracac chetnie pomoge [/quote]

Będę pamietać! (Bo pochwalę się, że od wczoraj mam w domu internet i wreszcie mogę być ze wszystkim na bieżąco i mogę zacząć intensywnie pisać o moich ogoniastych! :lol: )
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

zamykanie tematów

Post autor: jokada »

[quote="PALATINA"]od wczoraj mam w domu internet i wreszcie mogę być ze wszystkim na bieżąco [/quote] super :)

mi tez mozna głowe zawracac ;) - choc nie siedze ze dużo na forum - i bede miała mała skuteczność ;)
co do postów i kasownia - mozna dokładnie tak samo - link na pw do moda - z prosba o skasowanie - tak juz wielokronie bywalo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”