Jakiej muzy sluchacie?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

jakiej muzyki słuchacie?

techno
18
5%
club
6
2%
metal
101
26%
rock
157
40%
disco polo
4
1%
jezz
4
1%
hip hop
35
9%
regge
30
8%
muzyka klasyczna
10
3%
pop
25
6%
 
Liczba głosów: 390

mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: mazoq »

faktycznie szkoda że nie ma opcji "różnej" bo ja słucham wszystkiego od death metalu to komercyjnej techniawy....
Rzępol
Posty: 16
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 6:04 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Rzępol »

Nie zabysnę...ale słucham punka no i ska. Właśnie, dlaczego w ankiecie nie było odpowiedzi punk? rock to baaardzo ogólne pojęcie.
kapusta
SKR
Posty: 79
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 10:25 am

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: SKR »

co to za trefna ankieta ??? ://// nie ma żadnej z tych opcji : trance , psychedelic trance , electro , house , nu-breaks , oldschool breaks , funk . jestem srodze zawiedziony gdyż właśnie takiej muzyki słucham a gatunki wymienione na liście totalnie mnie nie rajcują (no może techno czasami)
spoczywaj w pokoju kochany TeeRku [*]
Agnes
Posty: 36
Rejestracja: pt kwie 14, 2006 9:19 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Agnes »

Jedynie z tej ankiety mogłabym postawic na techno, club i muzykę klasyczna ;)
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: czukukkcza »

[quote="Rzępol"]rock to baaardzo ogólne pojęcie.[/quote]
a ciekawostka:gotyk przyjęło się uznawać za jeden z gatunków metalu,a gotyk wywodzi się z punka właśnie ;)
także 'ciężkie'[czyt.porządne,dobre :lol: ]granie powinno być ogółem nazwane 'rock' ;)
ooj,dla tej muzyki to można by systematykę poprowadzić jak dla świata zwierząt :lol:
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: PaulinaK »

Jeżeli o zespoły chodzi to uwielbiam My Chemical Romance, Green Day i nawet lubię Panic! At The Disco...
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: bonsai »

Ja ostatnio zaczełam prawie cały czas słuchać Chylińską... zawsze ją lubiłam, ale teraz...
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: MANIAK90 »

no aktualnie nic sobie nie psłucham bo mi siostra rzekomo zgrała na płyte muzyke przed formatem-duuuuuuuuuuuuzo myuzki, ale dziwnym trafem sie zozyło ze jej nie ma
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Nina »

Szkoda że nie można zaznaczyć więcej opcji. Zaznaczyłam rock, bo najczęściej słucham. Ale uwielbiam też metal, punk itp. techno,hh itp-nie trawie, czasami słucham pop-u.
Ulubione zespoły:
-Metallica
-SOAD
-Nirvana
-Simple Plan
-Scorpions
-Iron Maiden
-Marilyn Manson
-Evanescence
-My Chemical Romance
i polskie Milczenie Owiec
Oprócz wymienionych jest jeszcze "troche"
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
239
Posty: 79
Rejestracja: czw lis 09, 2006 4:11 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: 239 »

[quote="czukukkcza"][quote="Rzępol"]rock to baaardzo ogólne pojęcie.[/quote]
a ciekawostka:gotyk przyjęło się uznawać za jeden z gatunków metalu,a gotyk wywodzi się z punka właśnie ;)[/quote]

I tu nawet się gada, co jest gotykiem, a co nie? Ale owszem, teoretycznie gotyk wywodzi się z punka.

[quote="czukukkcza"]także 'ciężkie'[czyt.porządne,dobre :lol: ]granie powinno być ogółem nazwane 'rock' ;)[/quote]

Teoretycznie powinno. Ale wtedy by trzeba wymyślić inną nazwę na to, co obecnie się nazywa rockiem. Swoją drogą, to nawet w obecnym znaczeniu słowo "rock" mówi bardzo niewiele.

[quote="czukukkcza"]ooj,dla tej muzyki to można by systematykę poprowadzić jak dla świata zwierząt :lol:[/quote]

Więc właśnie. Z drugiej strony nie należy w tym przesadzać. Nie ma sensu wymyślać nazwy dla podgatunku muzycznego wykonywanego przez jeden zespół.

A wracając do ankiety: zaznaczyłem metal, ale słucham wielu innych rzeczy. Od Wagnera do Wumpscut.
Evanka
Posty: 11
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:01 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Evanka »

[quote="Czarna+"]-Evanescence
-My Chemical Romance[/quote]
O ja też tego słucham.
Viridis
Posty: 26
Rejestracja: sob gru 09, 2006 2:14 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Viridis »

Ja ogólnie lubie metal, rock ale lzejszych kawałków tez czasem posłucham. Kiedyś słuchałam black i death metalu, ale zelżało mi troche hehe...uwielbiam Slipknot (Slipknot, Iowa), lubię Soufly, Sepulture (starą), Marlina Mansona (starego - od czasów podstawówki), System of A Down...niektore kawałki STAREGO Limp Bizkit (ah te czasy podstawowki :D ), The Offspring (tez starych), troche Metallicy, niektóre kawałki Prodigy, Pink Floyd.....i nie chce mi sie juz wymieniać :P
Ostatnio zmieniony wt gru 26, 2006 10:31 pm przez Viridis, łącznie zmieniany 1 raz.
"wspomnieniem tone w czasy minione i placze"
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: sue »

No cóż. Punk, rock, metal.
Np
soad. kocham _^_
Pidżama, happysad, rammstein, troche nightiwsh, akurat, MM.
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
zoil
Posty: 100
Rejestracja: czw sty 25, 2007 4:37 pm
Lokalizacja: czestochowa

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: zoil »

wychowalam sie na punku i..michaelu jacksonie;]
slucham muzyki naprawde bardzo roznej, ale ogolnie krece sie w swiatku ciezszych dzwiekow.
praca w radio nauczyla mnie, ze w kazdym gatunku mozna znalezc perelki:>
LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

on the dark side of the moon: baba['], zdzislaw[']

500208988
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: magda18 »

Heh, tu się zgadzam;) w większości rodzajów muzy jest coś, co jest fajne, bo nietuzinkowe i wpadające w ucho, nawet kiedyś usłyszałam kawałek polskiego hopsiupu, który był nawet nawet;) Ja się nawróciłam na trip-hop, czyli rodzaj muzyki elektronicznej (żadne TECHNO, broń boże;) połączonej z dobranym wokalem, na ogół żeńskim, chociaż ostatnio znalazłąm zespół, gdzie śpiewa facet....i pokochałam muzykę:D zespoły które polecam zainteresowanym to Portishead i IamX (z Chrisem Cornerem) ;)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”