Moje maleństwo (fotki)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Serika
Posty: 96
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 12:50 pm

Moje male?stwo (fotki)

Post autor: Serika »

Witajcie!
W zasadzie jestem nowa na forum, ale czytam je już tak długo, ze mam wrażenie jakbym znała Was od dawna. chciałabym się z wami podzielić moim szczęsciem. Nie jest moze już malusia (w te 1.5 miesiąca co mi to w sklepie obiecywali to chyba tylko ślepy by uwierzył) ale kochana i bardzo towarzyska. Mam ją od niedzieli i w chwili gdy piszę te słowa śpi mi smacznie na ramieniu.

Fotka Nowego Ogonka
2 Fotka nowego Ogonka

Co ciekawe z problemów z oswajaniem, o których tak często piszecie na forum nie doświadczyłam z żadnym z moich ogonków. Żaden z nich nigdy mnie też nie ugryzł... Może to kwestia szczęscia. Nowy ogonasek zapowiada się wspaniale... mimo że znamy się dopiero 3 dzień nie boi się, jest żywa i towarzyska... och wyciaganie z klatki to prawdziwa sztuka ale zdarzyło się jej juz raz wyjść z własnej woli (po 45 minutach trzymania reki w klatce ale jednak). Może to jakaś rekompensata od sił wyższych za poprzediego szczurka, kochane maleństwo, które zyło u mnie tylko dwa dni...
---
Ogony: Mala, Besztyja, Gejsha
Odeszly: Lucky, Szczurcia, Mycha

---
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Moje maleństwo (fotki)

Post autor: lajla »

napawde sliczna masz dziewczynke tylko pozazdrosic :)
sa i takie szczury ktore szybko sie oswajaja ja takich mialam 4 no i 2 takie niezbyt :) ale to tylko dobrze ze twoja jest taka jaka jest:P
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Moje maleństwo (fotki)

Post autor: IVA »

Piękna szczurzynka :D :D :D
A 6-7 tygodni może mieć, nie jest zbyt duża. Jesli była trzymana w niezłych warunkach i dobrze karmiona to powinna w tym wieku miec właśnie taki wzrost - i jeszcze sporo Ci urośnie :wink:
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
PALATINA

Moje maleństwo (fotki)

Post autor: PALATINA »

Śliczniusia! :lol:

Ja już dawno nie miałam czarnego kapturka.
ale tak to jest, że wszystkiego nie można mieć, a chciałoby się... chciało...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”