[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: krwiopij »

moja jest praktycznie taka sama (wyraznie ten sam producent), tylko dwa razy wyzsza (90cm) i byla kupiona bez zadnych poleczek...

kiedys wyposazona wygladala tak:
Obrazek

140zl dalam... kupilam w lodzi na gieldzie na ul. rownej 3... polecam... sklepy zoologiczne z calej polski sie tam zaopatruja i naprawde niezle ceny maja...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Dory »

Fajowska 8) , ale ja do Łodzi mam daleko troszku
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: sechmet »

no dobra to ja też się pochwale
moja klatka jeszcze przed przemeblowaniem >>KLIK<<

wszystkie moje samce tam mieszkają :lol:
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Dory »

Jej, ta to dopiero jest luksusowa. A można prosić o wymiary i miejsce zakupu? ;)
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: sechmet »

wymiary 80x75x86 a kupiona była tu fretka.pl
tyle że ją jak kupowałam to kosztowała dwa razy mniej
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mazoq »

nie mogłam nigdzie znaleźć tematu więc spytam tutaj... czy klatka dla ptaków by się nadawała? (ofkors w odpowiednich wymiarach) bo o ile widzę na allegro takie używane można taniej kupić, a ja się zastanawiam nad wymianą mojej akwaklatki na jednak coś bardziej poręcznego....
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Fatty »

Wiesz, oglądam teraz klatkę moich ptasząt i myślę,ze nie powinno byc większego problemu. Jeśli ma otwory w których były/są karmniki to trzeba pogłówkować aby to czymś zatkać..bo z wiekszością modeli takich zewnętrznych karmników szczur sobie poradzi i wyrwie się na drobną ekspedycję ;) I często,szczególnie w tych 'modelowanych' klatkach(czyli tych które mają jakis ozdobny kształt) w przypadku pionowych prętów moze zdarzyć się tak,ze poszczególne pręciki przynajmniej w jednym miejscu odrywaja się od miejsca przymocowania, tworząc szersza przerwę, przez którą szczurek moze się przecisnać.. Dlatego,jeśli kupowałabys używaną klatkę to zwróć na to uwagę :)
Moja klatka dla kanarków w przyszłości na szczurka by się nadawała(55X50X35) ale no właśnie -trochę stara jest i mam problem z tymi pręcikami, raz nawet kanarek mi się w tak powstałej przerwie zaklinował.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: zamtuz »

a i jeszcze pytanko: ile czasu hamak byl w klatce zanim stwierdziles, ze go nie lubia?
Powyżej miesiaca - trzymam go nadal bo czeka na Amonita-moze ona bedzie tam spał?
NIE KARMIC TROLLA
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mazoq »

no bo właśnie mam taką klatkę dla papug, całkiem dużą, a mój Drewniak już jest stary i nie wiedziałabym co z tym fantem później zrobić :)
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Psia_kostka_1211 »

ja narazie mam taką klatkę
nie ma sie czym chwalić ale po świętach planuje kupić nową klatke i doczepić te dwie do niej. Narazie cierpie na brak kasy. Jak widać na załączonym obrazku jest ona prawie zawsze otwarta :P
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: małolata »

Po śmierci Foteczki postanowiłam ze Miruś odziedziczy jej klatke, ponieważ była większa a on miał złączone dwie małe bez większych "bajerów". Umeblowałam ją dziś od nowa i teraz wygląda tak http://szczury.org/album_pic.php?pic_id=4900 .Był czas ze miron mieszkał z foteczką razem w tej klatce, a poza tym gdy je puszcałam do biegania to wchodziły nawzajem do swoich klatek wiec miron dość dobrze ją zna, ale nie jestem pewna czy on chce sie do niej przeprowadzić:( martwie sie bo strasznie sie staralam zeby miał fajnie i przyjemnie po stracie przyjaciołki. Wsadziłam go do niej i dużo skakał i biegał, szalał dookoła, chyba mu sie podobalo, ale wyszedl i poszedl do swojej starej klatki i polożyl sie na swoj staray hamak, jedyna rzecz jaka zostala w starej klatce.Co mam zrobić:/.chcialabym zeby mieszkal w nowej i sie nie nudzil jak bedzie sam :( nie moge znaleźć podobnego watku ale moglam przeoczyć coś.
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: gżybek »

mnie sie udało i dostałam klatke za free od wójka :D jest wypasna, w porównaniu z tą która moje kochanie miało wcześniej...
umeblowana niedawno na nowo, wciąz myślę nad innymi rozrywkami bo jeszcze jest sporo miejsca...

http://szczury.org/album_page.php?pic_id=4902
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=4903


Małolata:
może spróbuj połączyć obie klatki, tak by spał w satrej a bawił sie w nowej? albo zostawiaj obie otwarte, moze sie przekona do nowej. Ewentualnie mozesz jeszcze do nowej klatki przepiąć stary hamak...
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: małolata »

przełożyłam szmatke ze starego hamaka do nowej klatki a tamtą chamsko wyniosłam:/moze to nie najlepszy pomysł był, ale teraz jak mam jednego szczurka to nie bede miec tylku klatek pustych:/.esh mam nadzieje ze sie nie obrazi i doceni to ze w nowej jest milion razy lepiej i wiecej zabawek i bajerkow.a jak bede widziec ze jest smutny i sie nie moze przyzwyczaic to mu oddam tamtą.

gżybek, a jakie wymiary ma twoja nowa klatka?fajnie wygląda, przytulna.
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: gżybek »

65/40/59

moze spróbuj jak najwiecej starych rzeczy włorzyć do nowej klatki, żeby mu było przytulnie... mam nadzieje że sie przywyczai :D
daj znać co i jak :D
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
ailurus
Posty: 14
Rejestracja: sob maja 06, 2006 12:33 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: ailurus »

A ja musze się pochwalić swoją klatka, którą właśnie przyniósł mi kurier ;]. Ma wymiary 56cm x 72cm x 110cm. Zaraz zacznę ją urządzać ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”