moje szczury dzisiaj leżą

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: morzeszek »

to wtedy biezesz jkiś kawałek deski i machasz
lub idziesz na łatwizne i stawiasz wiatraczek przy klatce :P
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Nisia »

Ale z tą butelką wody schłodzonej, owiniętej ulubionym, pogryzionym, przesiakniętym szczurzym zapachem podkoszulkiem to niezła myśl - musze przetestować ;)
A co myslicie o doniczce z lekko wilgotnym piaskiem do kopania? Moje piasek w doniczce juz przegrzebały dokładnie, nawet połowę wysypały. Jedna z dwóch zabawek, która się sprawdza ;)

Martina_88. Moja Henia miała to samo, jak była sama. Odkąd są dwie to wszystko robią razem. Szaleją, proszą się o wypuszczenie klatki, jedzą, śpią.... ot, takie psiapsióły. A ich łazenie po nocy mnie nie budzi ;) Zresztą, w nocy też z reguły śpią.
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Fam »

ja mojej daje plastikowy spod od transporterka (taki z pleksiglasu jak male akwarium) z ziemia do kopania, ale nie wilgotna, bo sie cala utytla, wole ziemie schowac do zamrazarki zeby sie schlodzila nie moczyc
za tęczowym mostem: Karolcia
Karcia
Posty: 16
Rejestracja: wt maja 10, 2005 5:21 am

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Karcia »

Ja tam nie mma nic przeciwko ze Wojtek spi, przynajmniej nie szlaeje, nie gryzie nie rojbruje ale z czasem w koncu wstaje... a mi stres sie robi bo sobie kompa przynioslam do pokoju i od tej pory gdy wyszla najaw Wojciechowa milosc do kabli poprostu dostaje palpitacji zserca jak on sie zbliza do kompa nigdy nie wieadomo kiedy przyjdzie mu ochota... ale wracajac do tematu to jak widze ze mu za goraco to go przenosze do chlodnijszego pomieszczaenia i tak juz sie na podrozowal wiec jedno przeniesienie nie robi mu roznicy... ale tez staram sie trzymac ciemnice w pokoju i otwarte okno co by sie sauna tutaj nie zrobila...
no to pozdro

[ Dodano: Pią Cze 24, 2005 13:26 ]
O chyba Wojciech powwraca do żywych... az sie boje...
hm..................??!!
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Wackowa »

Dzisiaj był taki skwar w Rzeszowie... Tasman i Szogun leżeli z brzuchami przy podłożu... ewidentnie się chłodziły :) fajny post ;) z butelką to już dawno wypróbowałam i powiem ze to nawet dobry pomysł :D
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 234
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 9:42 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Julek »

A moja mała leży na pleckach z łapkami u góry. Pocieszajoący widok. Ale ja np. Robię jej mały prysznic. Tzn polewam ją wodą zimną. Ale nie lodowatą ylko taką chłodną hehe.
Szukam TRASPORTU TYCHY-> SZCZECIN dla dwóch samiczek, pierwsza połowa marca. PILNE!
Za czowym mostem --> Tosia, Zosia, Kama, Nela, Luka (23.02.07), Duduś (18.08.07-20.08.08), Alusik (29.11.08), Dyziaczek (05.04.07 - 01.09.09) :'(
RattyGurl
Posty: 56
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 6:33 pm

;/

Post autor: RattyGurl »

Te upały to naprawdę zmora:( przynajmniej dla moich maleństw...Wszystkie pannice leżą jak płastużki..a ze mnie też się leje...12piętro i mój pokój jest dziwnie najgorętszy w domu ;/ Pod wieczór jak odpuszczą upaliska-wystawie Panny w klatce na balkon:)
...::: Najwięcej zielonych świateł na drodze do piekła :::... http://szczury.org/album_personal.php?user_id=1460 moja galeria:)
Katie
Posty: 170
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 7:02 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Katie »

Ech, moje ogony też mają dość :-(
Neo tylko by leżał, a Seth śpi na kratkach, na piętrze, bo mu za gorąco na bawełnie... Chyba będę musiała znowu kupić im jakiś żwirek. Wysłałam młodszą siostrę (akurat latała po podwórku) na poszukiwanie kamieni :jezor2:
Nie ma mnie i raczej nie będzie.
Kontakt proszę przez PW - tak będzie najszybciej.
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Elly »

Ja sie nie dziwie.... sama wlasnie wstałam :D A moje stwory też dziś tylko leżą... dwa na jednej poleczce, jeden na dole. Pozniej sie wymieniają miejscami i tak w kolko :P
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: soho »

ooo a ja sie name3lam co by tu wykombinowac na ochlode dla szczurqw procz wentylatora :D a tu takie pomysly :D sprobuje z kamieniem nad morzempelno wielkich plaskich wiec spoko a z butela tez moze sie udac :hyhy:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Matylda »

Ja kupuje w sklepie spozywczym takie mrozonki dla ludzi do jedzenia tzn ta sa soki zamrozone w takich podloznych woreczkach, kupilam dwie w tamtym roku :D i zawijam je w recznik papierowy i wkladam do klatki jak sie rozmroza to znowu wkladam na noc do zamrazarki i na drugi dzien znow mam chlodziarki
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Asiu »

Pocieszające, że więcej szczurasów leży w te upały - ja już się zaczynałam niepokoić, że z Mociem coś się dzieje niedobrego. Panikara jestem. Sama w końcu też się dzisiaj przewalałam z miejsca na miejsce :roll:
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Joanka »

Moja chrumcia też leży do góry brzuchem i to tak, żeby koniecznie każdą kończynę mieć w innym miejscu. Wyprałam ją wczoraj w umywalce (o dziwo, a był to pierwy raz, wcale tak bardzo nie panikowała, nie zrobiła nawet kupki i nie podrapała mnie, pozwoliła sobie zmoczyć kudełki i umyć ogon), po czym na jakiś czas odzyskała wigor. Oboje z psem nadrabiają po zachodzie słońca, wczoraj Falka zdemolowała mi wystrój tapczanu przeciagając maskotki zębami z jednego końca na drugi. :D A potem polowała na psie łapy i tak sobie ganiali. :) Jak za długo stał w miejscu, podgryzała go w nos. :D
A teraz znowu oboje śpią. :)
Some men like the fishing
And some men like fowling
And some men like to hear
The cannonballs are roaring
Me - I like sleeping
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: Dory »

Moje rozkładają się na półce lub w rurze i leżą plackiem, a kostki lodu i inne formy chłodzenia ignorują.
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

moje szczury dzisiaj leżą

Post autor: lenalove »

a ja mam problem... w domu mam ponad 30 stopni... juz nie wiem co robić. szczury mi padają:(
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”