[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: Mycha »

Możesz kupić nowy domek i jeśli szczurcia tak szybko rośnie to może lepiej już rozgladać się za nową klatką :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
CIAPEK
Posty: 96
Rejestracja: pt mar 12, 2004 11:15 pm

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: CIAPEK »

z ciekawosci spytam... ile masz sczurka że tak Ci rośnie? Moja ma dwa miesiące, ale wygląda jak większy chomik mam nadzieje, że jeszcze podrośnie.
Domek? A zrób z kartonu :) fajna sprawa!
Pozdrawiam!
KIKA <:3 )~
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: lajla »

nic dziwnego ze sie nie misci ;) same chomiki czasem maja probremy z mieszczeniem sie do nihc (moja kolezanka musiala rozwalac domek bo hcomik utknol w drzwiach) a szczury sa wieksze od chomikow i najlepiej kupic im domek dla swinki morskiej :wink:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: Mycha »

Moje szczurki mają dość nietypowy domek- z szklanego klosza :lol: Zdjęcia na ratteri :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Zuszka
Posty: 58
Rejestracja: sob mar 20, 2004 6:24 pm

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: Zuszka »

a moj spi w duuzym sloiku, nie sika do niego wiec o tyle dobrze. A czyszcze go dokladnie i tak jak zmieniam sciolke :)
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: Angua »

Tez mialam taki chomiczy domek, ale on sie nadaje chyba dla bardzo malej myszki :wink: NIe musisz wcale kupowac gotowego domku, równie dobrze moze byc z kartonu, jak szczuras go zje, to po prostu dasz mu nowy -- w kazdym domu i tak zwykle wyrzuca siemnówstwo niepotrzebnych opakowan. Moze byc tez plastikowa doniczka z wycietym otworem. Natomaist zdecydowanie powinnaś zainwestowac w nowa klatke, chomicza jest za mała. Obecna klatka sie nie zmarnuje, mozesz ja mieć w charakterze transporterka, ale do mieszkania szczur musi mieć większą.
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Emilka

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: Emilka »

sa rozne modele chomiczyk klatek. Ta narazie jest dobra a zmiane planuje dopiero w grudniu kiedy bede miala kasiore. Nie wydaje mi sie zeby szczur cierpial w tej klatce (parter i obszerne pietro z hamaczkiem)
zwlaszcza ze codziennie jest z niej wypuszczany.
Ostatnio i tak zaczal sypiac na pietrze na starym przescieradle ;)
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: KaRa »

Moje mają domek dla chomika jakoś Tynia uwielbia w nim spać a Clio na dachu jego 8) więc puki nie jest za mały będą go miały a później kupię taki jak dla większego zwierza żeby wszystkie szczury się zmieściły :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: Angua »

[quote="Emilka"] Nie wydaje mi sie zeby szczur cierpial w tej klatce (parter i obszerne pietro z hamaczkiem) [/quote]
Jak jest z pięterkiem, to nie taka mała...napisałas na początku, ze szczuras mieszka w małej chomiczej klatce, wiec myslałam, ze to rzeczywiscie klatka minimalistyczna. Moje w zasadzie mieszkaja tez w dwóch chomiczych klatkach, trzypietrowych, polaczonych góra-dól. Moze zamiast kupować nową klatkę, dokupisz z czasem taki sam model i połaczysz? Podejrzałam ten patent tu na forum, całkiem fajnie sie sprawdza :wink: W zasadzie szczur powinien mieć przestrzen 40X50X60 czy zbliżoną, ale moje na przykłąd wolą sie wspinac niż biegać, więc podstawę kaltki mają troche mniejszą, za to w górę więcej :wink:
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Pidgin
Posty: 48
Rejestracja: pt mar 26, 2004 7:04 pm

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: Pidgin »

Tak właśnie się zastanawiałem czy by nie zrobić Kuleczce domku z glinianej doniczki. Tylko za bardzo nie wiem jak wybić wejście nie rozwalając całej doniczki :wink: . Trochę się boję, że zanim uda mi się zrobić to wejście zniszcze trochę doniczek :twisted: . Jakieś pomysły lub własne doświadczenia :wink: :?:
Pozdrawiamy: Kuleczka i ja :)
Wadera
Posty: 163
Rejestracja: śr gru 03, 2003 7:02 pm

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: Wadera »

Wiertarką, wiertarką!!! Albo elastycznym brzeszczotem, np pilki do metalu :)
Bestyj; Cessi; Kruca vel Foczka; Myszorek; Suska; Baryłka; Nerwusek... .. .
olek
Posty: 66
Rejestracja: pn gru 08, 2003 6:27 pm

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: olek »

a moje maja domek z drewna z paneli i spoko jest dziadek mi zrobil i pieterka tesh maja z paneli i jest zajetegowiasciscie
pozdrowionka od moich ogonków
Szatana,Diabła,Henia,Gucia i Maciusia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”