Ogonki i bezogonek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Byłam wredna, na chama wsadziłam je razem do transporterka, bo Kropka oprócz pisków nic małej złego nie robi. Obrażone były, że je zamknęłam, ale zauważyłam, że Kropa w nim nie skrzeczy jak mała podchodzi. Po dłuższej chwili po raz pierwszy Tiksi mogła zbliżyć sie dostatecznie blisko, zaczęła iskać Kropkę i o dziwo tej się to podoba i sama się nadstawia.... i znowu mi sie udało... hihihi... jeszcze na wspólne leżakowanie jakiś pomysł musze znaleźć...
Obrazek
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Ogonki i bezogonek

Post autor: Viss »

Na wspolne lezakowanie to chyba jeden hamaczek mozna wyjac? Widze, ze same sukcesy u Was dziewczyny, baaaardzo sie ciesze, ze ogony dochodza do porozumienia. Wysciskac prosze od ciotki Viss :hihi:
I am not from your tribe.
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

:) hamaczek już wyjęty... mała nadal z uporem maniaka robi podchody, myślę, że wkrótce się doczekam... pozdrowienia od rudzielca dla cioteczki, wyściskana i wycałowana...;), dzielna z niej dziewczynka
Ostatnio zmieniony pt wrz 29, 2006 7:22 pm przez helen.ch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

30.09.2006, godz.11.40

Obrazek

:wav:

doczekałam się :zakochany:
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Ogonki i bezogonek

Post autor: marchewa »

helen.ch, :kciuki: :wav:
Suuuuuuper :D :D :D
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Flafon
Posty: 30
Rejestracja: sob sie 19, 2006 7:10 am

Ogonki i bezogonek

Post autor: Flafon »

helen.ch
Ale słodko :lol2:
Mowilam, ze w najblizszej przyszlosci tak sie stanie ;)

:wav:

Śliczn aniołki :zakochany:
Szczur z tonącego okrętu ucieka
Myszka za nim goni
i krzyczy: szczurze pokonaj tonący okręt!
Pokonaj swój lęk i strach!
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Ogonki i bezogonek

Post autor: ESTI »

Pieknie razem wygladaja. :zakochany:
Obrazek
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Kropka tym razem tylko zamknęła oczy, najeżyła futro na maksa i czekała, mała delikatnie na długich nogach podeszła do niej mróżąc oczka, położyła sie , bo nie usłyszała ostrzegawczego pisku dużej... po chwili najeżone futerko Kropki opadło, obie poprawiły się i zwinęły w kłębuszki... moje kochane dziewczynki :zakochany: :zakochany: ...
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Ogonki i bezogonek

Post autor: marchewa »

helen.ch, zazdroszczę, też bym tak chciała już z moimi, ale tu się kroi dłuższa batalia ;)

Ale dziewuchy pięknie wygladają razem :zakochany:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Wierzyłam , że sie uda.. Kropka to taka poczciwa szczurcia, trudno jej się było dziwić, tyle czasu była sama a tu mały wariat po klatce bez sensu lata i cały czas się na nia pcha... potrzebowała trochę czasu... fajnie, że się tak szybko udało... teraz trzymam kciuki za Twoje ogonki, żeby mały "postrzeleniec" nie musiał mieszkac za dlugo sam ;), wycałuj ode mnie słodkie pysio :zakochany:
Obrazek
awa
Posty: 18
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 12:22 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: awa »

tez musialabym pomyslec o kupieniu kolezanki dla kredki
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Ogonki i bezogonek

Post autor: Viss »

Kropka na poczatku miala pewnie ciezkiego focha :hyhy: w koncu jedynaczka, taka wypieszoczona i rozpieszczana, a tu pojawia sie male, zero szacunku dla starszyzny, pcha sie z lapami i jest niemilosiernie namolna :haha: Pewnie dlatego dopiero po pewnym czasie Kropka doszla do siebie, ustawiła małą i prosze - pelen sukces. Wygladaja wspaniale :zakochany: A za jakis czas beda spaly na kanapke, dopiero ci ten widok łzy wycisnie ;)
I am not from your tribe.
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Viss, z pewnością wyciśnie, juz teraz bliska łez jestem, siedzę przy klatce i patrzę jak to słodko wygląda... w tym tempie to pewnie i tego widoku wkrótce się doczekam
Obrazek
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Ogonki i bezogonek

Post autor: Anita »

Jejku, jak ona wyrosła :zakochany:
Cieszę się, że się powoli z Kropką dogaduje, przebojowa dziewczyna ;)
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

:) Jest całkiem spora, moja Kropka jest raczej drobna, więc wkrótce nie bedzie między nimi różnicy. Pozdrawiamy
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”