Surowy makaron, ryż, kasza

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
BAGI
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 26, 2005 2:05 am

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: BAGI »

Jaknajbardziej wszystkie trzy można podawać :D Tak jak merch mądrze powiedziała- zjedzą jeśli są przyzwyczajone :D
Aczkolwiek ja osobiście skłaniam się ku gotowanej kaszy gryczanej- sprawia moim większą frajdę ;)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: merch »

ja daję surową bo
1. Jestem leniwa i zapracowna.
2. w naturze raczej nikt im tego niegotje :)
3. według Montiniaca, niegotowane maja niższy indeks glikemiczny , a to zapobiega wyrzutom insuliny , powinno zapobiegać otyłości i prawodopodobni einnym chorobom.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: Matylda »

w naturze nie jedza ryzu i kaszy gryczanej
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: merch »

Ryz jedzą jak najbardziej , to zwierzatka azjatyckie , kasze gryczaną co najwyżej nie palona też mogą podkraść jak jest w spichlerzu, kto wie moze też zbieraja sobie jakieś samosiewki...
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: MANIAK90 »

Heh kaszy moje nie lubią, tylko makaron gotowany :?
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: Elbereth »

Co do surowego makaronu, to jest karma gotowa, która go zawiera - Pokarm dla szczurów z makaronem i warzywami 700 ml firmy Nestor. Niestety, jak na razie widziałam go tylko na stronie producenta :evil: ( :zlosc: niezaopatrzone zoologiki w Gdańsku :zlosc: ).
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: Ayumi »

[quote="Ratata"]Inna sprawa, że żaden z moich szczurów by się tego nie tknął [/quote]i skąd ja to znam...?

ale spaghetti gotowane, przywieszone do "dachu" klatki - jak najbardziej :hihi:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: Ratata »

Ayumi, no ba :D A wymieszane w miseczce z Gerberkiem to już w ogóle... 8)
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: Ania26 »

Suche swiderki rulezzzzz!!!!!
Rurki i kolanka od biedy...
Nie bardzo wiem, dlaczego kształt robi im taka różnicę, no ale co im będę świderków żałować.

Kasz i ryż - tylko gotowane. Surowe - bleeee.
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
Sieniek93
Posty: 5
Rejestracja: sob paź 21, 2006 6:40 pm

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: Sieniek93 »

Też musze spróbować. Mam nadzieje że mu zasmakuje:D
Ze mną Budyń i pies Pusia
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: Chyna »

Moje to w ogóle może jakieś ten teges, ale dla nich gotowane: kasza, makaron, ryż to jest to.
Ostatnio wzięłam warzywa z torebki, mieszankę, podgotowałam i dałam. I widziałam, że nawet taką gotowaną marchew bez problemu.

One w ogóle lubia bardziej gotowane niż niegotowane i zaczynam się zastanawiać, czy ziaren różnych (nawet takich z paczki) nie gotować.... Wiem, dziwne... :jezor:
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: Matylda »

Moje dzisiaj dostaly po dwie rurki makaronu szpinakowego i dwie makaronu pomidorowego (Barilla), pomidorowy dalej lezy w domku a szpinakowy zniknal w ciagu minuty( byl to makaron suchy)
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: merch »

Chyna ja wiem ,że szczurki wolą- ale jak będziesz dawała im samo miekkie będa im przerastały zęby - nie jest to fajne.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: MANIAK90 »

Ja makaron aje im tylo ugotowany, innego nie zjedzą, a ziarenka i warzywka surowe wcinają bez problemu :jezor2:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
nev!
Posty: 108
Rejestracja: śr lis 01, 2006 10:48 pm

Surowy makaron, ryż, kasza

Post autor: nev! »

a gotowany domowy makaron roboty mojej babuni? Moja szczurzyca zdecydowanie bardziej wolała domowy makaron od kupnego. Suchy ryż (mój sąsiad przekupił nim ją i od tej pory jak tylko go widziała, to leciała do niego na ramię...)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”