Ulubione przysmaki Waszych milusińskich ;)

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Ulubione jedzonko

Post autor: marchewa »

U mnie to kukurydza z puszki i jajko na twardo.
Podejrzewam, że sprzedałyby za to siebie nawzajem, klatkę i jeszcze mnie na dodatek :D
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

Ulubione jedzonko

Post autor: Chesti »

Jajko na twardo rządzi ;)
Zaznaczyłam jeszcze ryż, ale cięzko miałam się zdecydować między ryżem, makaronem i kukurydzą.

Z ulubionych jedzonek moich potworków brakuje tu tylko brokułów i bananka... za to by się dały pokroić.
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Ulubione jedzonko

Post autor: Viss »

Moje zrobia wszystko za gotowana rybe i kuskus.
I am not from your tribe.
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

Ulubione jedzonko

Post autor: violet »

a ja mam wrazenie ze opcji parówka i kiełbasa w ogole nie powinno byc w tej ankiecie ^^ :jezor2:
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: falka »

kukurydza z puszki i pomidor, ale chyba dopiero test praktyczny wykazałby tak naprawdę, bo moje (i pewnie nie tylko moje) szczury na wszystko się rzucają ;)
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

Ulubione jedzonko

Post autor: violet »

a po dłuższym zastanowieniu, to musialabym wypełnic ta ankiete 3 razy - za kazdego z moich szczurow, bo gusta mają całkowicie odmienne..
Drops uwielbia wszelki nabiał oraz makaron
Speed kocha warzywa, za ktorymi Dropsio nie przepada
A mały Beep wykazuje szczególny entuzjazm do mięska z kurczaka i rybki :D
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ulubione jedzonko

Post autor: AngelsDream »

Stanowczo ryż i parówki. Za to przekupię ich najgorszy foch.
Wyjątki i dwa psy.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: merch »

To u mnie troche podobnie jak u Violet , tyle tylko że faworyty sa wspólne - sama nie wiem co jest bardziej łakomym kąskiem RYBA ( tunczyk z puszki lub smażona z patelni trudno powiedzieć jaka lepsza bo na ogól do wyboru nie maja ostatnio był swieżutki szczupak z patelni to zjawiły się z prędkością światła, ale do jak otwieram sledzia to tez wszystkie noski węszą) i orzechy laskowe- nie działają tak szybko , ale jak tylko je tłukę (przedkładam tradycyjne metody nad tzw dziadki do orzechów) to wszystkie szczury są naokoło żeby coś ukraść . Oczywiście kukurydza i gotowany ziemniaczek też są mniam mniam.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Ulubione jedzonko

Post autor: Ratata »

A u nas zdecydowanie pierwsze miejsce zajmuje jogurt truskawkowy, całe stadko (pomijając Szu, który preferuje Gerberki) go uwielbia. No i oczywiście jajko na twardo, dziś podając je omal nie straciłam palców ;)
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

Ulubione jedzonko

Post autor: Ania26 »

Karmienie szczurków parówkami, to chyba taki sobie pomysł... to prawie sam tłuszcz jest....
U mnie rządzi ziemniak i surowe mięsko wołowe albo drobiowe. Musze je rozdzielić i dać każdej kawałeczek, bo inaczej kłaki fruwaja.
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
magdusia86i
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 02, 2006 12:59 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: magdusia86i »

Witam:) mój szczurek uwielbia serek, chlebek, kiełubaske, surowe mięsko, ciasteczka be be, chipsy kukurydziane. Właściwie nei ma chyba niczego co by mu nie smakowało:)
Madziunia
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Ulubione jedzonko

Post autor: Juni »

magdusia86i, kiełbasę?! przecież to stos tych "E", kupa przypraw! :shock: :roll:
Ostatnio zmieniony pt lis 03, 2006 3:38 pm przez Juni, łącznie zmieniany 1 raz.
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: Azi »

magdusia86i, z tym serkiem to nie za dużo :) szczególnie żółtym - tłusty strasznie. A chlebek dajesz suchy, czy zwykły? Jak zwykły, to ususz, dopiero będzie szczęśliwy :)
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: zebra »

To że szczur coś lubi, to nie znaczy że jest to dla niego dobre, to chyba żadna rewelacja, a jednak czytam - to kiełbasa :zlosc: , to ser żółty :sciana2: . Takie produkty są potwornie szkodliwe, zawierają m.in. konserwanty będące po prostu truciznami! Jeżeli ludzie chcą je jeść - proszę bardzo, ich sprawa, ale proszę, nie dawajcie nieświadomym i zależnym od nas szczurkom tych szkodliwych substancji, narażając ogony na większe ryzyko zachorowania np. na nowotwory :zlosc:
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: Matylda »

[quote="magdusia86i"]Witam:) mój szczurek uwielbia serek, chlebek, kiełubaske, surowe mięsko, ciasteczka be be, chipsy kukurydziane. Właściwie nei ma chyba niczego co by mu nie smakowało:)[/quote]

magdusia prosze cie........
serek? kielbaska? ciasteczka?
Wszytko szkodliwe, moze ja mam jakos obsesje, ale nawet nie odwazam sie kupic szczura jakiegos innego pokarmu niz XtraVital, nie odwazylabym sie tez dac makronu czy ryzu gotowanego w wodzie osolonej, czy nalesnika smazonego na pelnym tluszczu a co dopiero kielbas, ser czy ciastka. Wybacz ale jesli twoj szczur bedzie pozniej ciezko chorowal to bedzie to pewnie twoja wina!
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”