Co MAM TERAZ ZOBIC ??

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Co MAM TERAZ ZOBIC ??

Post autor: ESTI »

Krwiopijko...
Bardzo proszę...wszyscy wiedzą, że jesteś nieugięta w takich sprawach, ale nie musisz być ironiczna.
Chłopak zrobił źle i nic już tego nie odwróci.
Ale pewne czynności są nie do zrozumienia dla niektórych forumowiczów.

Nie ma sensu teraz pokazywać się jak to się jest mocny na słówka.
Co było się teraz nie odstanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Co MAM TERAZ ZOBIC ??

Post autor: krwiopij »

zgoda... nalezy zakonczyc... jednak nie widze w jego zachowaniu nic, co mozna by bylo nazwac 'zlym'...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Co MAM TERAZ ZOBIC ??

Post autor: ESTI »

Widze, że też chcesz skończyć tą do nikąt idącą dyskusję...
Jednak złe zachowanie to złe zachowanie i ma wiele pojęć i niestety nic tego nieusprawiedliwia.
Basta.
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Co MAM TERAZ ZOBIC ??

Post autor: GoHa »

Krwiopijko... kazdy tu wyraza swoja opinie.. ty masz taka ja mam inna, a kazdy kolejny moze miec tez odmienna... nie musisz sie bawic w bycie adwokatem w tej sprawie... Glowny sprawca tez ma jezyk i umie pisac i kiedy bedzie chcial to sie wypowie... ale skoro masz takie zapedy... no to moze jednak kierunek studiow "Prawo" byloby odpowiednie... nie musialabys sie spelniac na forum tylko w zyciu... :lol:
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Co MAM TERAZ ZOBIC ??

Post autor: krwiopij »

co do prawa - jest takie powiedzenie: 'trzeba miec glowe w kodeksie, a nie kodeks w glowie'... i to jest wlasnie to, o czym mowie... nie wazne, ile wiemy (bo przeciez nikt nie wie wszystkiego) - wazne, ze potrafimy potrzebnej nam wiedzy szukac...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Co MAM TERAZ ZOBIC ??

Post autor: IVA »

Piszę dopiero teraz (i zaznaczam, że nie po to, by na nowo wszcząć gorącą dyskusję), bo przez kilka dni nie miałam mozliwości zajrzeć na forum. Faktem jest, że moja szczurka straciła swój ogonek w innych okolicznościach niż ludzka nieuwaga. Do dnia dzisiejszego nie wiem jak ona wcisnęła się za ten kredens (była juz dorosła a w szczeline za nim nie potrafi się wcisnąć nawet mały szczurek), ale też i nie wiem jak wtedy ja sama dałam radę go odsunąć, bo normalnie przesuwają go 3 dorośli mężczyźni. Ale nie na ten temach chciałam sie wypowiedzieć.
Jestem zaskoczona gorącą dyskusja jaka wywiązała się w obu tematach dotyczących uciętego ogonka. Chłopak popełnił kilka błędów, można było się zdenerwować i nawet dać mu delikatna burę ale nie traktowac tak nagannie. Uważam, że po to jest forum aby pomagać i uczyć postępować w różnych sytuacjach. Zbyt gwałtowna reakcja może spowodować tylko taki skutek, że osoba (bez wzgledu na wiek), która weszła na forum po to by lepiej poznać zwyczaje swojego pupila, nauczyć się czegoś od tych, którzy mają większe doświadczenie, po prostu zrezygnuje z bytności tutaj i bedzie to ze szkodą zarówno dla niej jak i dla zwierzaka. Proszę, trochę więcej opanowania w dyskusji i wyważenia w wypowiedziech. Przecież prawie to samo można powiedziec łagodniej, a sądzę, że dla tych, którzy chca się czegoś nauczyś bedzie to łatwiejsze do przyjęcia.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Co MAM TERAZ ZOBIC ??

Post autor: krwiopij »

IVA, absolutnie nie chcialam sugerowac, ze w wypadku twojej szczurki byla twoja wina... jesli tak to zrozumialas - przepraszam...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Co MAM TERAZ ZOBIC ??

Post autor: IVA »

Moim zamierzeniem było spowodować aby posty, które piszemy było troche mniej emocjonalne i bardziej wyważone.
Niejako przy okazji chciałam wyjaśnić sprawę utraty części ogonka przez moją szczurkę.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
mazmas
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 02, 2004 10:38 pm

Co MAM TERAZ ZOBIC ??

Post autor: mazmas »

cos sie pomieszało wam w czytaniu --> Maciunio- on nieobkleił taśmą ogonka od strony szczurka tylko ten odcięty kawałek i włozył do zamrazalnika. to tak tylko bajdełej napisałem :P
--== Back to the Ground -- Wroclaw Crew ==-- GG:2133509
Obrazek
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Co MAM TERAZ ZOBIC ??

Post autor: moni »

Mazmas,nie pomieszało się nam.Ogon był obklejony od strony szczura.Niestety.W innym przypadku nikt nie robiłby takiej awantury.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”