Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: tygrys1985 »

hmmm toaleta kojarzy mi się z bystrą wodą, a bystra woda z basenem i zjeżdżalnią. i ja zjeżdżająca na potrójnej (trzy korytka obok siebie) i na zakręcie wyparta przez siłę odśrodkową na sąsiednią rynienkę, zjeżdżając do końca 10 latkowi na kolanach, który drze się w niebogłosy, a następnie wywalona z basenu za "zakłócanie porządku"...
8) :hyhy:
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Juni »

tygrys1985, :haha:

Przypominam że to marudnik :D :drap:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: tygrys1985 »

A myślisz, że wtedy nie marudziłam jak mnie wypraszali?
kilogramy na bokach robią swoje... :[
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Marudnik vol. 2

Post autor: zona »

Idę po odbiór pracy z poetyki... :strach:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: mazoq »

:sad3: uch, niewyspana. zmordowana... ale łacinę napisałam, mam nadzieje że zdam. kolorowe kredki się przydały...

zastanawiam sie czy aby nie zwiać z historii literatury... uch jestem beznadziejna :sad3:

priorytety, priorytety...
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Marudnik vol. 2

Post autor: zona »

No żesz cholera by tego profesorka wzięła... Wczoraj prowadził konferencję, widocznie w auli się to prowadzenie nie skończyło, bo nie dotarł dziś na zajęcia :roll: I ocenionej pracy dalej nie mam... Poza tym rano w "coś" wdepnęłam i musiałam sobie glana myć w muszli klozetowej na wydziale... :jezor2:
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Nisia »

Mam dość....
Czemu studenci się nie mogą nauczyć na obronę projektu? Przeciez stale pytam o to samo?
Ale ok, zauwazyłam, że wymiana informacji aktualnie, szczególnie na młodszych rocznikach, nie istnieje.
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Szałas »

ja pierdykam, ja który pół życia z siekierką latam po świecie właśnie walnąłem sie ową siekierką w palucha przy zwykłym rąbaniu drzewa ;-/ ech...rutyna...rutyna...
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Marudnik vol. 2

Post autor: zona »

[quote="Nisia"]Ale ok, zauwazyłam, że wymiana informacji aktualnie, szczególnie na młodszych rocznikach, nie istnieje.[/quote]
Na Wydziale Filologicznym UŚ istnieje :jezor2:
Chyba, że ja już się nie zaliczam do młodszych roczników, co jest niestety coraz bardziej możliwe :drap:
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

mazoq, pierniczysz. Jaka beznadziejna??? Wyśpij się, spraw sobie jakąś przyjemność i pomyśl, że niechodzenie na zajęcia to jest jeden z głównych elementów studiowania :)
Będzie dobrze :przytul:

Szałas, a Ty uważaj, żebyś sobie kiedyś przez rutynę czegoś nie odciął ;)


EDIT/ nezu wywalili bez uzasadnienia, bo administracja ma prawo (wow, posiadanie władzy działa tak samo na szczeblu ogólnokrajowym jak i forumowym), bo administracja może nie podawać przyczyn, bo chyba wystarczy, że administracji się ktoś nie podoba? Temat z protestem w tej sprawie zamknęli, bo się im nie podobał...
Ładnie i pięknie sobie administracja tutaj poczyna.
A teraz będę czekać: ostrzeżenie, wykasowanie editu czy coś innego?
Ostatnio zmieniony śr lis 15, 2006 8:13 pm przez marchewa, łącznie zmieniany 1 raz.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Marudnik vol. 2

Post autor: Guślarka »

Też chciałabym, żeby administracja nie zbanowała nezu i żeby nezu wróciła na forum. Ale to jej decyzja i sprawa administracji :-(
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: AngelsDream »

Przykry dzień.
Wyjątki i dwa psy.
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Juni »

Aaa!! Jestem zagrożona z chemii... Jak będę na forum jakoś w następnym tygodniu to mnie wyrzućcie żębym się pouczyła... matka mnie zabije po prostu. Taka Juni boska, średnia nigdy mniejsza niż 5.0 [ serio! :roll: ] a tu takie coś. Dwie 1 i kropka. Zajekurwabiście.

Marudzę. Od wczoraj jestem na ćwiczeniach pana W. A dzisiaj na wfie była wytrzymałościówka. Przy opieraniu się o ścianę tak by łydka i udo tworzyły kąt 90 stopni zaczęły mi lecieć łzy wściekłości na własny ogranizm. A przy podnoszeniu w tej pozycji nogi rozryczałam się do końca. Ręce w górze, idealnie do ściany, jedna noga prosta do góry.. I to wszystko po półgodzinym bieganiu!? Nie wytrzymałam. Dobrze, że nauczyciel nie widział. Tego bym sobie nie darowała.
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: Patha »

jestem wściekła ! prosze was o rade . było kilka tygodni temu zebranie dot. gazetki szkolnej (kto chciał to przyszedł) a jeszcze wcześniej zaproponowałam koleżance że zrobimy komiks do gazetki. na zebraniu jej nie było . ja zgłosiłam siebie i ją do komiksu a teraz ona sama chce robić. jak ja powiedziałam że zrobie ten komiks sama (wcześniej) to ona powiedziała że też chce coś robić to robiłyśmy dalej razem. ale ona się zrobiła dziwna. w sobote byłam u niej by zrobić komiks ale zrobiłam tylko 4 obrazki (bo włączyła telewizor, miała chipsy i cole to wiecie jak to jest) i teraz się do mnie nie odzywa i wszystko wskazuje na to że ona sama to zrobi. a ja przecież też chce coś robić. i ona NIE może tego sama robić bo nie umie zabardzo rysować. (za długie głowy itd...)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

Juni, :przytul:
Patha, to ty zrob swoj, ona zrobi swoj ;)

Aa mnie nadal boli.
Chce kolejnego szczura :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”