Rodzenie malych a wystepowanie nowotworow

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Wadera
Posty: 163
Rejestracja: śr gru 03, 2003 7:02 pm

Rodzenie malych a wystepowanie nowotworow

Post autor: Wadera »

Chyba na tym forum obilo mi sie o uszy ze na zachodzie jest zakaz sprzedarzy zywych zwierzat na pokarm. Moze daloby sie cos zrobic zeby i u nas wprowadzono takie przepisy. Zwierzaki owszem, byloby mnozone w wiekszych osrodkach i nie oswajane, ale latwiej daloby sie kontrolowac warunki w jakich zyja oraz zadbac o humanitarna smierc (nie zamrazanie!) Lepsze to niz pozwalanie na kult smierci w wykonaniu "hodowcow" wezy.

Zastanawiam sie, czy weze faktycznie musza jesc "swierze miesko" :/
Bestyj; Cessi; Kruca vel Foczka; Myszorek; Suska; Baryłka; Nerwusek... .. .
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

Rodzenie malych a wystepowanie nowotworow

Post autor: Piotras »

byłabym za :lol:
słyszałam ze weze jedza tylko zywą ofiare ktora sie rosza i sobie na nia poluja i miesa takiego martwego nie ruszają...nie wiem czy to do konca prawda i czy dotyczy wszystkich wezy
moze jest jakich znawca na forum :lol:
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Rodzenie malych a wystepowanie nowotworow

Post autor: krwiopij »

gadki o wezach jedzacych tylko zywe zwierzaki to kompletna bzdura! kazdego gada da sie do mrozonego pokarmu przyzwyczaic... gdybytak bylo, na zachodzie juz by wyginely (zdaje sie, ze to ja te informacje tu przywleklam)... niektorych hodowcow po porstu kreci to, ze niby ich weze jedza tylko biale myszki samiczki, a samczyka chomika to nie rusza... :?
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Wadera
Posty: 163
Rejestracja: śr gru 03, 2003 7:02 pm

Rodzenie malych a wystepowanie nowotworow

Post autor: Wadera »

Tez mi sie tak wydaje. Ludzie karmiacy w ten sposob zwierzeta po prostu lubia patrzec na smierc. Idealny sposob do zaspokojenia swoich nienormalnych potrzeb :/
Bestyj; Cessi; Kruca vel Foczka; Myszorek; Suska; Baryłka; Nerwusek... .. .
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

Rodzenie malych a wystepowanie nowotworow

Post autor: Piotras »

w takim razie piszemy petycje i walczymy o humanitarna smierc gryzoni!!!!
moze w polsce tez wprowadza zakaz..
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Rodzenie malych a wystepowanie nowotworow

Post autor: jokada »

ej, no prosze, nie uogólniajcie, nie wszyscy własciciele węży sa sadystami lubiacymi patrzeć na cierpienie zwierząt :?
Wadera
Posty: 163
Rejestracja: śr gru 03, 2003 7:02 pm

Rodzenie malych a wystepowanie nowotworow

Post autor: Wadera »

Nie wszyscy. Ale na pewno jest ich wiecej wsrod hodowli wezy niz zolwi. Osoby bardziej moralne bez sprzeciwow przejda na karmienie mrozonymi zwierzetami (ktore jakbynie patrzec nie sa w Polsce dostepne) Bronic beda sie wlasnie sadysci. Pewnie nadal beda kupowac zywe zwierzeta, ale bedzie to dla nich trudniejsze. I nie beda w stanie powiedziec ze nie ma alternatywy.
Ostatnio zmieniony pn cze 07, 2004 3:49 pm przez Wadera, łącznie zmieniany 1 raz.
Bestyj; Cessi; Kruca vel Foczka; Myszorek; Suska; Baryłka; Nerwusek... .. .
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Rodzenie malych a wystepowanie nowotworow

Post autor: krwiopij »

niestety wielu z nich hoduje zwierzaki na karme... czesto trzymaja je w ciasnych klatkach w piwnicy i dziwia sie, czemu choruja... krew mnie zalewa...

ja jestem za zlozeniem takiej petycji... nie mam tylko pojecia, jak to zrobic... poza tym lata bysly czekali na uprawomocnienie sie tego, a dekady na przestrzeganie... :?
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Wadera
Posty: 163
Rejestracja: śr gru 03, 2003 7:02 pm

Rodzenie malych a wystepowanie nowotworow

Post autor: Wadera »

Od czegos trzeba zaczac. :) POstaram sie podpytac na dniach kolega z prawa :)
Bestyj; Cessi; Kruca vel Foczka; Myszorek; Suska; Baryłka; Nerwusek... .. .
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

Rodzenie malych a wystepowanie nowotworow

Post autor: Piotras »

ja tez cos sprobuje znalesc,w domu mam chyba nawet wzory roznych pism itp. wiec cos napewno da sie zrobic a czekac owszem bedzie trzeba,coz...
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”