białe plamy na czarnym ogonie

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nefretete
Posty: 244
Rejestracja: śr lip 05, 2006 9:33 pm

bia?e plamy na czarnym ogonie

Post autor: nefretete »

dziś rano zaówarzyłam, ze czarli ma białe plamy na ogonie. mama mi powiedziała, ze może sobie ogon o coś w klatce otarł, ale czarna skóra z ogona mu powoli schodziła(podobnie jak ludziom po opalaniu). czy to możliwe, że szczur w wieku 3 m-c zmienia skorę na ogonie? :drap: jeśli nie, to co to moze być i jaka jest tego przyczyna? :roll:
nefretete
Anka+Muffin
Posty: 22
Rejestracja: pn lip 24, 2006 2:51 pm

białe plamy na czarnym ogonie

Post autor: Anka+Muffin »

No właśnie, ja dzisiaj również zauważyłam jakby białe plamki. Są to tak naprawdę białe włoski wyrastające w miejsce pierwotnych czarnych.
Czy to początki jakiejś choroby?
Niuch niuch niuch :)
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

białe plamy na czarnym ogonie

Post autor: Chesti »

Jest już taki temat >>KLIK<<

Nie ma tam tego bardzo dobrze wyjaśnionego, ale zawsze ;) Ja kiedyś też się tym martwiłam, ale tak naprawdę okazało sie, że moje chłopaki to po prostu małe brudaski :roll: Więc uważam, że nie ma się czym przejmować.
ania234
Posty: 219
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 6:24 pm

białe plamy na czarnym ogonie

Post autor: ania234 »

spoko miałam czarnego szczura i też potem mu sie zaczeły robić takie plamki i nic mu nie było nie wiem co to jest ale to nie jest groźne to raczej normalne nie przejmuj sie. ;)
[quote="Anka+Muffin"]Są to tak naprawdę białe włoski wyrastające w miejsce pierwotnych czarnych. [/quote]
tak to może być prawda
Ze mną Wiki i Sensi
W serduszku Dżeki i Lili :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”