Spalone wąsy

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Joga
Posty: 95
Rejestracja: wt gru 26, 2006 11:17 am

Spalone wąsy

Post autor: Joga »

Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale. W razie czego, proszę przenieść ten temat.
Otóż - ze dwa, trzy dni temu Wąsik przestał być wąsikiem, bo...wszedł na świeczkę(nie było u nas prądu) i spalił sobie wąsy(szczęście, że tylko wąsy...). Mają teraz ze dwa milimetry. Szczurek jednak zachowuje się normalnie. Czy utrata 3/4 wąsów wpłynie bardzo na jego życie?
A, i z polecenia koleżanki mam jeszcze jedno pytanie, bardzo podobne:
Jest prawdopodobne, że jej pięciotygodniowy szczurek ma spalone wąsy. Jednak, kiedy go dostała, nie zwróciła uwagi, czy ma on długie, czy krótkie wąsy, dlatego nie jest pewna. Ale w 99% ma je spalone. Czy mogą mu odrosnąć, a jak nie, czy zostanie "upośledzony"? Warto dodać, że tak jak mój Wąsik, nie zmienił się; wciąż jest skoczny i zabawowy.
Ze mną:
Od 30.07.06 r. Ogonek i Wąsik
Od 19.01.07 r. Silver :)
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

RE: Spalone wąsy

Post autor: Ratata »

Powinny bez problemu odrosnąć, jednak dopóki to nie nastąpi, trzeba bardziej uważać na szczurka, zwłaszcza puszczanego luzem, bo może on mieć zaburzoną równowagę i orientację w terenie.
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”