[OCZY] Zaczerwienienie

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
es011
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 24, 2007 11:25 pm

[OCZY] Zaczerwienienie

Post autor: es011 »

Witam,
mój szczurek, biały albinos od około dwóch dni ma zaczerwienione "otoczki" wokół oczu, przypominają lekko napuchnięte. Poza tym jest zdrowy, nic mu nie dolega. Czy powinnam odwiedzić weta czy możecie mi coś doradzić (przemywanie lub zakrapianie)?

Pozdrawiam.
Joga
Posty: 95
Rejestracja: wt gru 26, 2006 11:17 am

RE: [OCZY] Zaczerwienienie

Post autor: Joga »

A ma jakieś krosty na skórze lub kicha? Może być na coś uczulony, np. na ściółkę. Mój Ogonek ma uczulenie na Dream Cat's i mial objawy wlasnie zaczerwienionych otoczek wokół oczu, kichał i krosty rozsiane były po całym jego ciałku. Poszłam do weterynarza i dał mi jakąś maść do wsmarowywania w sierść. Przeszło mu po tygodniu. Niestety nie pamiętam nazwy maści.
Ostatnio zmieniony śr lut 07, 2007 6:10 pm przez Joga, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną:
Od 30.07.06 r. Ogonek i Wąsik
Od 19.01.07 r. Silver :)
es011
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 24, 2007 11:25 pm

RE: [OCZY] Zaczerwienienie

Post autor: es011 »

Nie, nie ma żadnych krost ani nie kicha... Nie wiem czy mógłby być na coś uczulony, bo nie dostawał nic nowego do jedzenia, ściółkę ma ciągle taką samą, tak jak zawsze i nic do tej pory mu nie dolegało. Szczurek ma trochę ponad rok...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”