Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: Hope »

no więc... Newton jest juz u mnie :D pozostala trójca już go zaakceptowala 8)

okazalo się że Newton jest.... prawie identyczny jak Lemon i Józio :shock: ale taki slodki że ... ohh :zakochany:

z resztą oto on: http://i19.photobucket.com/albums/b181/ ... newton.jpg

co do reakcji rodziców to mama byla wkurzona dopoki...go nie zobaczyla :D z tata bylo podobnie ;)
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: Chesti »

Piękny malec :) Zresztą wszystkie chłopaki śliczniusie, takie fajne czarne stadko z jednym kapturkowym rodzynkiem ;)

A co z klatką? Kupujesz jakąś nową? Bo 4 szczury w klatce nadającej się dla dwóch to chyba trochę nie za bardzo :|
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: AmericanIdiot »

ale kochany :D
U mnie rodzice polubili szczurki :P Zwłaszcza mama. Rozpływa się tak nad Day'em że masakra... :P Ale nie marudze :P Wole to niż jakby ich nielubili :P
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: Hope »

Chesti, heh tyle ile one w klatce są to ... ;) ale spokojnie lącznie w domu mam 3 klatki i akwarium więc nie ma problemu ;)
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

RE: Józio , Lemonek & Nightcrawler :)

Post autor: Hope »

:) Dawno mnie tu nie bylo ale wrócilam :D

Szczurowate dostaly w prezencie od mojej cioci wieeelka klatke :D z czego bardzo sie ciesza :)

Nowa klateczka z moimi nuśkami:

http://i19.photobucket.com/albums/b181/ ... klatka.jpg

a co jeszcze u nas sie dzialo... :
1. Józio nam sie starzeje :( no ale taka jest kolej zycia.
2. Już nie gryzie po palcach :D Teraz jak sobie myli reke z jedzonkiem to podchodzi, bierze palec do pyszcza i delikatnie zabkami sprawdza czy jadalne ;) :D
3. Lemon (jak zwykle) do wszystkich się lasi i przymila :) I tylko patrzy zeby dostac cos smacznego :D
4. Billy(Nightcrawler) dalej jest uosobieniem spokoju. Kochany :)
5. Newton toczy zaciekle boje z moim psem przez prety klatki :? :o ze tez oni nigdy sie nie naucza... Raz mu sie nawet udalo mojego psiaka za wasy zlapac :shock: :P Pomijam fakt ze Czarus (pies) dalej sie daje robic w konia i wali pyskiem po klatce probujac sie tam wbic (niedoczekanie ;) )
6. Newton dalej ma jakies pewne opory przed wlazeniem na rece...w przeciwienstwie do Lemona od ktorego odpedzic sie nie da :D

a oto najnowsze fotki:

Lemon

Newton

Billy z Józkiem

Lemon 2

Pijaczek - Lemon

Soon napisze cosik znowu :D
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: merch »

Przepiekne samcole. A ile Józek ma lat?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: limba »

Hope najpierw spojrzalam na imiona i sie przestraszylam ze nie ma Nightcrawlera... Dopiero jak doczytalam, to sama sie z siebie obsmialam ;)
Chlopoki swietne... :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

RE: Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: Hope »

merch pisze: Przepiekne samcole. A ile Józek ma lat?
tzn dokladnie nie wiem bo ja go kupowalam to bylo cos kolo 1.5 roku temu ale wtedy tez juz troche m-cy mial wiec pewnie cos kolo 2-ch
Hope najpierw spojrzalam na imiona i sie przestraszylam ze nie ma Nightcrawlera... Dopiero jak doczytalam, to sama sie z siebie obsmialam ;)
a no tak :D :D :D
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

RE: Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: Hope »

Poddaje się :D Moje szczurzaste mnie rozbrajają :P Pominę fakt że jak im daje jakiegoś zmakolyka to sie przepychają żeby dostać jak najwięcej ;) Ale normalnie agresja sie szerzy ;) No bo jak tak można takiego biednego starego Józka zrzucić z jednej deski na 'parter'? Tu oczywiscie pomijamy fakt że Józio mnie w niedziele nadgryzl jak czyscilam im deseczki w klatce :o :P

hmmm... możliwe że niedlugo dolaczy do nas 5-ty ogonek. Tylko wlasnie z Józiem, Lemonem , Billym i Newtonem zastanawiamy się jak moglby miec na imie :P Byle nie na J, L, B czy N bo będę się mylić ;)
illu
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 05, 2006 3:38 pm

RE: Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: illu »

Prześliczne chłopaki... :) Do tego przewaga czarnych do których mam wielka słabość...
One big illusion.
A. S. Puszkin II Wielki , Lilak aka Czarny Bezz . = sweet destruction :]
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

RE: Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: Hope »

hehehe...ja mam slabość do wszystkiego co czarne :D
choć ludzie się mnie czesto pytaja jak je rozróżniam :P to się po prosu wie ;)

ale stwierdzilam że teraz to bym im chętnie dokupila albo laciatego albo husky :D
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

RE: Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: Hope »

Muzykant :) "Sing us a song, you're the piano man..."
http://i19.photobucket.com/albums/b181/ ... zykant.jpg

"Strajk! JA grać nie będę!"
http://i19.photobucket.com/albums/b181/ ... strajk.jpg

"Ooo! A co to za czerwona lampka?"
http://i19.photobucket.com/albums/b181/ ... lampka.jpg

"Ej! Czemu TO się rusza? Czekaj! Chce się przyjrzeć!"
http://i19.photobucket.com/albums/b181/ ... rzesie.jpg
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: merch »

A który to nie chce grać :)?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

RE: Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: Hope »

Lemon :D przyfochowal i powiedzial ze nie bedzie :):o
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Józio , Lemonek, Billy & Newton :)

Post autor: merch »

A napis zpo czym odrózniasz Lemona od Józia i Newtona :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”