Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: magda18 »

Lili, śliczne zdjecia^^ Bardzo fotogeniczna jesteś:D Mój faworyt- zdjecie ze szcurem na głowieXD Bajeeer^^ Kobieta zmienną jest:D:D długie włosy, stylizacja i inna kreacja niż na co dzień, i tada, madzia w pełnej krasieXD w sumie to wolę siebie teraz;) A tak na marginesie farbnęłam sobie włosy na coś na kształt..hem oberżyny? Podoba mi się^^
Manowce, bardzo fajne zdjecie:D
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Lili
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 26, 2007 8:32 am

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Lili »

yss - z Francją mam tyle wspólnego, że mój ojciec obecnie tam pracuje od paru miesięcy. Poza tym moje korzenie to bardziej na wschód, o ile dobrze się orientuję. :D
Uwierz mi, jem za dwóch (8 kanapek tylko do pracy, na 8 godzin...) i nic nie pomaga. Tłustych i ciężkich potraw nie mogę za bardzo, bo mi żołądek wysiada. :(
Czekoladowy brąz? Czaję się właśnie na ten kolor, tylko ćśśś... ;) Zastanawiam się, czy dla tego koloru warto pozbawiać włosy farbowej niewinności. :)

Magda18 - potrafię straszyć wyglądem, zapewniam Cię. ;) Chociażby tu. (jeśli tak wyglądam każdego poranka, to szczerze współczuję mojemu mężczyźnie. :D)
Cum tacent, clamant.

Tak pusto bez ogonków...
W sercu: najukochańszy Czejen :* Nabu, moja mała przylepa... ;( Rawi, szalony staruszek :(
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: magda18 »

Jakie swietne zdjęcie!!:D Słodkie:D Myśle, że Twój mężczyzna nie ma nic przeciwko;)
Włosy mona tylko połowicznie pozbawić niewinności;) a mianowicie kupić szampon koloryzujący:) na 24 mycia, ale po 10 nie ma po nim śladu;) Zobaczysz jak wyglądasz, czy Ci odpowiada odcień i wtedy możesz się farbnąć trwale:)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Lili
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 26, 2007 8:32 am

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Lili »

[quote="magda18"]
Jakie swietne zdjęcie!!:D Słodkie:D Myśle, że Twój mężczyzna nie ma nic przeciwko;) [/quote]

Ja tu chcę ludzi straszyć, a ona się zachwyca. :shock: :D

[quote="magda18"]Włosy mona tylko połowicznie pozbawić niewinności;) a mianowicie kupić szampon koloryzujący:) na 24 mycia, ale po 10 nie ma po nim śladu;) Zobaczysz jak wyglądasz, czy Ci odpowiada odcień i wtedy możesz się farbnąć trwale:)[/quote]

Myślę o tym i myślę - trochę jednak żal naturalnego koloru i boję się, że to za bardzo zniszczy włosy (a i tak mam cienkie i słabe). Raz już się przejechałam na fryzjerce, która podczas ziołowej (!) trwałej spaliła mi włosy i miałam irokeza na czubku głowy, a cała "trwała" zniknęła po dwóch dniach. :shock:
Ale szampon nie powinien tak niszczyć, prawda? Przyznaję, nie znam się na tym kompletnie. :upsrat:
Cum tacent, clamant.

Tak pusto bez ogonków...
W sercu: najukochańszy Czejen :* Nabu, moja mała przylepa... ;( Rawi, szalony staruszek :(
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Sheila »

Hmm kolezanka tez miala wlosy dosc zniszczone i bardzo cieniutkie. Zafarbowala takim wlasnie szamponem, do 24 myc. Ale kalkulacja prosta, myjesz wlosy srednio co dwa dni, wiec kolor zejdzie po powiedzmy poltora miesiaca - beda juz odrosty. A jej nie zszedl wcale.... Znowu kolejnej kolezance, ktora ma cholernie mocne wlosy, zszedl po tygodniu kolor normalna farba, szkarlatny... Nikt nie wie czemu. Dopasuj koloryzacje do wloskow.. Nie zastanawialas sie nad ziolowa farba? Henna czy cos..?
Obrazek
Lili
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 26, 2007 8:32 am

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Lili »

[quote="Sheila"]Ale kalkulacja prosta, myjesz wlosy srednio co dwa dni, wiec kolor zejdzie po powiedzmy poltora miesiaca - beda juz odrosty.[/quote]

Włosy myję codziennie, więc nie zdążyłabym mieć odrostów, pod warunkiem, że by zeszła. ;) Przeraziłaś mnie trochę. :D

[quote="Sheila"]Nie zastanawialas sie nad ziolowa farba? Henna czy cos..?[/quote]

Jeszcze nie, bo nigdy o takich nie słyszałam. :D Teraz poczytałam nieco - zdaje się, że przy słabych, zniszczonych włosach takie farby lubią trzymać się nierównomiernie i podobnie też schodzą. Ale tak naprawdę dowiem się dopiero po próbie. Poczytam jeszcze, kto wie, może coś wykombinuję. :)
Cum tacent, clamant.

Tak pusto bez ogonków...
W sercu: najukochańszy Czejen :* Nabu, moja mała przylepa... ;( Rawi, szalony staruszek :(
Foomfela
Posty: 89
Rejestracja: sob sty 27, 2007 9:33 am

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Foomfela »

Ja farbowałam swego czasu henną i byłam zadowolona. Włosy naprawdę były zdrowsze. tylko że wybór kolorów jest dość nikły:) a i trzeba pamiętać że farbując henną najlepiej zapomnieć o standardowych farbach gdzieś na pół roku po barwieniu henną.... :)
a zdjęć ostatnio do mojej galerii przybyło więc jak wybiore jakieś w miare to wrzuce
Ostatnio zmieniony czw kwie 26, 2007 6:52 am przez Foomfela, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną: Fredzio i Eddy ;) :loverat:
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: maua_czarna »

Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: yss »

maua: ale wtopa. to ty nie wyglądasz jak twój avatarek? :P buhaha... :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Alices »

yss: o tym samym pomyślałam ;D
A to moja dwa świeże zdjęcia :).
Tutaj jestem w moich naturalnych włosach :P
http://img527.imageshack.us/my.php?imag ... 783lp4.jpg
http://img527.imageshack.us/my.php?imag ... 768gd7.jpg
Ech... mam straszne loczki na głowie noo :/ a prostownica padła... :///
Ugh, no dobra to nie powód do zmartwień ^^
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: maua_czarna »

a widzicie-siurprajs:D:D
tego byscie sie w zyciu nie spodziewaly,co? w najsmielszych snach!;)
Loczki piekne :) oddam za nie moje druty:D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Alices »

maua_czarna: czasami loki są męczące np kiedy deszcz pada to lepiej się chować, bo potem masz szopkensa, aż strach patrzec w lustro ;P.
Hehe, ale nas zaskoczyłaś z tym zdjęciem.. w sumie to ten link do zdjęcia, a twój avatar... hmm... podobieństwo widać duże :D :P.
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: maua_czarna »

mam nadzieje,ze do tej lepszej polowy avatara:D:D dobra,koniec OT,dawac FOTY:)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Nina »

Alices jaaaakie loczki :loverat: Chyba jednak czasami tęsknie za swoimi :hmmrat:
Po moich zostało to: [img=http://img489.imageshack.us/img489/3978 ... nu2.th.jpg]
Wyprostowana jest tylko grzywka, reszta po prostu rozczesana.
A tak dla porównania

A to ja kilka dni temu
Twarzy mało widać ale to dobrze :hoprat:
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Delilah*
Posty: 64
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:32 pm

RE: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Delilah* »

Sie nie wystraszcie, bo na kacu bylam :P:P Troche nieostre...
Ale najwazniejsze, ze szurcia na ramieniu siedzi :)
Innego zdjecia w duecie niestety nie posiadam...
http://i210.photobucket.com/albums/bb86 ... trych9.jpg
Ostatnio zmieniony śr maja 16, 2007 3:16 pm przez Delilah*, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”