[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha:)
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 04, 2007 2:02 pm

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Mycha:) »

Ok tyle że ja już mam taką klatkę. Nie bardzo mam kasę i szanse na większą. Na początku chciałam kupić tylko jednego szczurka, i do tego chyba wrócę skoro mówicie że na 2 za mała. Dzięki za odpowiedzi.
Moja siostra miała w niej już raz jednego szczurka i było mu tam chyba dobrze... Nie był otępiały ani nic w tym rodzaju. A bardzo rzadko go z niej wyciągała np na podłogę do pobiegania...
Ostatnio zmieniony śr lip 04, 2007 4:13 pm przez Mycha:), łącznie zmieniany 1 raz.
'Nie myśl już o tym nie zadręczaj się
Wszystko co zrobisz i tak będzie źle
Wszystko co robisz to zawsze jest błąd
Nie myśl już o tym i uciekaj stąd'

Boy I want to be with you all of the time. All day and all of the night.
hubiko
Posty: 88
Rejestracja: pn cze 11, 2007 11:20 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: hubiko »

Nie musisz takiej dużej od razu kupować - póki małe możesz w tej trzymać
Ale to chwilowe, bo ogonki strasznie szybko rosną :)
Miesiąc, góra dwa masz na uzbieranie pieniążków na większą
Porozglądaj się po forum, popytaj znajomych - może ktoś ma odstąpić, lub odsprzedać o wiele taniej..
Aj em emejzing hiubi a to moje emejzing tiszerty:
Tiszert (RIP ['])
Mysza (mojego skarba)
Spock (u mnie od 27-05-2007)
Samurai (u mnie od 15-06-2007)
>TISZEROWA GALERIA<
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Nina »

Jeśli masz taką a brak kasy na porządną to na razie wstrzymaj sie z drugim szczurem i zbieraj kase. Często na allegro można trafić na tanie i fajne klatki :-)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Mycha:)
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 04, 2007 2:02 pm

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Mycha:) »

No fakt: kupuję małe szczurki więc 1 /góra 2/ miesiące się w niej pomieszczą (a moje szczury i tak w klatce spędzają tylko noce i posiłki:) ) a do tego czasu ja nazbieram kasy na większą klatkę. :) To jest chyba dobry pomysł. :) Dzięki Hubiko :*
'Nie myśl już o tym nie zadręczaj się
Wszystko co zrobisz i tak będzie źle
Wszystko co robisz to zawsze jest błąd
Nie myśl już o tym i uciekaj stąd'

Boy I want to be with you all of the time. All day and all of the night.
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Natalia_1222 »

Ja bym ich nie trzymała w tej klatce nawet na 1-2 miesiące.. wolałabym już poczekać.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: yss »

natalia: nie przesadzajmy :) dwa maluszki dadzą radę. ale kupić nową trzeba jak najszybciej :) bo maluszki szybko rosną.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Filip_19
Posty: 17
Rejestracja: wt cze 26, 2007 11:59 am

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Filip_19 »

jak są małe to nie musi być taka wielka może być tymczasowo mała, mój kolega kiedyś tak miał i nie mógł wtedy kupić nowej większej dlatego że miał chwilową dziurę Budżetową i jak miał kase i ogonki podrosły to juz mialy większe, przestronniejsze mieszkanko:)) Ja niedługo kupuje właśnie klatkę ale gdzie kupujecie klatkę bo ja w pyszaczku (w piasecznie)
kupię wraz z nowym szczurem
hubiko
Posty: 88
Rejestracja: pn cze 11, 2007 11:20 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: hubiko »

Filip_19 pisze: jak są małe to nie musi być taka wielka może być tymczasowo mała, mój kolega kiedyś tak miał i nie mógł wtedy kupić nowej większej dlatego że miał chwilową dziurę Budżetową i jak miał kase i ogonki podrosły to juz mialy większe, przestronniejsze mieszkanko:))
Oczywiście, ale trzeba pamiętać, że to tylko tymczasowe
I jeśli problem jest finansowy to trzeba od samego początku ostro kombinować pieniążki (lub samą klatkę)
Ja niedługo kupuje właśnie klatkę ale gdzie kupujecie klatkę bo ja w pyszaczku (w piasecznie)
kupię wraz z nowym szczurem
Na allegro - dużo taniej i większy wybór..
A szczurka lepiej przygarnij a nie kupuj...
Aj em emejzing hiubi a to moje emejzing tiszerty:
Tiszert (RIP ['])
Mysza (mojego skarba)
Spock (u mnie od 27-05-2007)
Samurai (u mnie od 15-06-2007)
>TISZEROWA GALERIA<
Filip_19
Posty: 17
Rejestracja: wt cze 26, 2007 11:59 am

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Filip_19 »

aha dzięx Hubiko
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: anka1136 »

mam pytanie do posiadaczy tej klatki(woliery) http://www.allegro.pl/item214480557_wol ... iczki.html
no wiec -czy i jak ja sie składa? tzn jak np. chcialabym gdzies jechac ze szczurkami (chociaz w to watpie ale tak na wszelki wypadek :D) i czy ona sie zmiesci jakos w aucie? xD w sumie jak tak na nia patrze to ona moze sie nie sklada?
Ostatnio zmieniony sob lip 14, 2007 2:12 pm przez anka1136, łącznie zmieniany 1 raz.
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

[split] [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: alainaprv »

Pomóżcie mi się zdecydować, wybieram między dwoma klatkami.

http://www.allegro.pl/item215178787_sup ... 32_cm.html
i
http://www.allegro.pl/item215184583_sup ... kolor.html

Raczej się skłaniam w kierunku tej pierwszej. Jest większa i troszkę tańsza. Pięterka do niej mam, wyjęte z innej klatki.
A ta czarna ma sporo niepotrzebnych rzeczy... rura - za mała, domek tak samo, kołowrotki, dwa piętra do wyjęcia...
A ptasie zabawki po prostu bym oddała koleżance dla papużek.
Którą wybrać? Dodam jeszcze, że jedyny plus czarnej jest taki, że jedną już taką mam i by pasowały do siebie ;D

Wydzielone z tematu:'[Klatka] - Wasze klatki' i polaczone z wlasciwym tematem. / mod. Lulu
Ostatnio zmieniony pn lip 30, 2007 4:13 pm przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną: Żaba, Ucho, Szanta i Mołka - ciuraski. Hades - piesek. Dziadzik - chomik. Krewetki...
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Landrynka »

alainaprv: ja też bym wzięła pierwszą. tylko coś trzeba będzie zrobić z tymi dziurami po basenie i karmniku dla ptaków.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
hubiko
Posty: 88
Rejestracja: pn cze 11, 2007 11:20 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[split] [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: hubiko »

ja mam (tzn chwilowo, bo wakacjuje u mnie szczurzyca mojego skarba) taką jak ta druga - tragedia jest z ta półeczką wysuwaną w kuwecie, ale z tego co widzę obydwie z tych klatek ją mają..
ale jak już musisz którąś z tych dwóch to polecam tą pierwsza - więcej przestrzeni do wykorzystania

edit: ojej - odpowiadałem na posty które zniknęły...

I juz ta odpowiedz przykleilam tam gdzie powinna byc./ mod. Lulu
Ostatnio zmieniony pn lip 30, 2007 5:26 pm przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
Aj em emejzing hiubi a to moje emejzing tiszerty:
Tiszert (RIP ['])
Mysza (mojego skarba)
Spock (u mnie od 27-05-2007)
Samurai (u mnie od 15-06-2007)
>TISZEROWA GALERIA<
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Natalia_1222 »

Żadnej - kup taką http://allegro.pl/item219641881_super_k ... ielka.html . Mam tą drugą i jej nie lubię, za wąska, druga jest praktycznie taka sama, z tym że tylko wyższa.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
dotka
Posty: 170
Rejestracja: czw lip 05, 2007 5:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: dotka »

a ja się tylko tak po cichutku zapytam, szczurek (samiczki) wyjdą przez pręty o odległości 2cm od siebie? cudną klatkę mam, na całą moją szczurzą rodzinkę praktycznie, ale ptasia (chyba dla gwarka/żako) i ma właśnie taką odległość między pręcikami... tylko za 300 zł jest, bardzo by mi się to opłacało, ale martwie się tymi prętami.
10 ogonków do oddania
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”