RE: szczurze pieszczoty ;)

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

oster
Posty: 36
Rejestracja: pn sty 29, 2007 7:22 pm

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: oster »

hehe, boski :] mojemu Dżumiskowi też tak czasem odbija, wciska się wtedy w zgięcie łokcia (kiedy leże) i się domaga głaskania, leżąc sobie łapkami w górze albo conajmniej na boki- uwielbiam to, niestety to wstrętny zaborczy i dominujący potwór jest, więc sporadycznie jej się te chwile słabości zdarzają :) ale ponieważ to szczur samotnik (niestety) to w sumie nic dziwnego, traktuje mnie trochę jak drugiego szczura, ciągle się z nią bić muszę, śpimy razem, to czemu się nie dać mi wyiskać? ;)
Filip_19
Posty: 17
Rejestracja: wt cze 26, 2007 11:59 am

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: Filip_19 »

a tak ogółem co wiecie o sklepie pyszczak w auchanie w piasecznie.:? BO mam zamiar kupić tam szczóra w piątek
to jest jego strona http://www.pyszczak.pl
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: ninaczika »

moje wszystkie dziki to z wiekiem zaczynały lubić pieszczoty, kiki po chorobie to przez dwie godziny nie chciała zejść z kolan- no a ja i tak nie miałam wyboru bo tyle musiałam ją powstrzymywać zeby lek mógł się wchłonąć w skóre, wiec taka mokra siedziała i miała prywatny masaż, a reszta to też - ninka zawsze podgryzała, zuzka lubiła głaskanie ale krótko, dopiero w ostatnich tygodniach zmieniła zdanie i naprawde zrobił sie z niej pieszczoch.. jak oglądam takie filmy to wiem ze po wakacjach nie wytrzymam i jakies ogony przygarne
zbój kiki nineczka zuzka, a ze mną pantokrator
kasica
Posty: 10
Rejestracja: śr mar 07, 2007 4:10 pm

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: kasica »

słodziuki scurek;) moja Syska do pieszczochów nie należy niestety:(
Mycha:)
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 04, 2007 2:02 pm

Odp: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: Mycha:) »

Mam pytanie: pozwalaliście kiedyś szczurkowi żeby ten lizał wam usta??  :D :D ;D ;D To jest fantastyczne.  ;D
'Nie myśl już o tym nie zadręczaj się
Wszystko co zrobisz i tak będzie źle
Wszystko co robisz to zawsze jest błąd
Nie myśl już o tym i uciekaj stąd'

Boy I want to be with you all of the time. All day and all of the night.
Polaczka
Posty: 127
Rejestracja: wt sie 01, 2006 5:58 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: Polaczka »

Moj jak tylko ma w zasiegu moje usta to sie do nich dobiera  :D Skojarzyl juz je sobie z czyms przyjemnym  :D Lubi lizac, a czesto daje mu do spicia herbatke ;) Tylko nie dopuszczam calkiem do ust tylko tak mu popuszczam aby do pyszczka lecialo - ograniczam po prostu kontakt szczurzego brudnego jezorka  :) Szczegolnie jak minute wczesniej lize sobie ptachulca  ;D
hubiko
Posty: 88
Rejestracja: pn cze 11, 2007 11:20 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Odp: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: hubiko »

Tiszert kiedyś tak robił tylko jak ktoś piwo pił - ale on chlor był straszny :P
a teraz chłopaki strasznie to lubią - tylko nie mogę im pozwolić na za dużo, bo głuptaki nie znają umiaru, a za czuło to one nie są i potrafią podrapać.. ;)
poza tym wyjątkowo upodobali sobie moje oczy - rano, jak jeszcze w śpiochach jestem :)
Aj em emejzing hiubi a to moje emejzing tiszerty:
Tiszert (RIP ['])
Mysza (mojego skarba)
Spock (u mnie od 27-05-2007)
Samurai (u mnie od 15-06-2007)
>TISZEROWA GALERIA<
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Odp: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: anka1136 »

U mnie w sumie Jozek najbardziej lubi sie piescic  chociaz nie za dlugo. jeszcze ma lekkie adhd(kiedys mial gorsze wiec mysle ze przechodzi mu z wiekiem :P ). najbardziej lubi mnie wlasnie lizac po ustach(wtedy czasami ciagnie warge zabkami i odpycha lapkami tak jakby chcial kawalek sobie zabrac :P), jak go drapie po pleckach i jak go caluje to wtedy tak zamiera(w sumie nie wiem czy to lubi ale nie ucieka ;D ) :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”