Maestro & Anton od alainaprv

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Powrót Mamy

Post autor: sophiya »

Wczoraj wróciła moja matka z tygodniowego wyjazdu. Pierwsze co robi po przyjściu do domu: a gdzie one są?

I zaczęło się... Zakradanie się do ich klatki jak śpię [złapałam ją rano], bieg do mojego pokoju, kiedy książęta jedzą śniadanie, podtykanie rąk, mizianie i niecierpliwe oczekiwanie. Mam wrażenie, że mama konkuruje ze mną o ich szczurkowe serduszka, lub czuje się gorsza, że nie spacerują jeszcze po niej.

A miałam je tylko dla siebie -_-'

filmik 'Bójka'


Ale z pozytywów jej powrotu to ugotowała maluchom kukurydzę:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony pn sie 20, 2007 11:09 am przez sophiya, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Maestro & Anton od alainaprv

Post autor: Telimenka »

hehe dziwna mama  ;D. moja poglaszcze ale ogolnie jakos nie zalezy jej wielce by uwazaly ja za bostwo oraz kogos lepszego  ;). moze Twojej mamie z czasem przejdzie gdy maluszki juz urosna i straca dzieciecy blask  :P.

wymiziaj Ogonaski bo sa przesliczne  ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Słodkie leniuchy/porfiryna - dlaczego?

Post autor: sophiya »

[img width=150 height=113 alt=Spryciarz]http://szczury.org/galeria/main.php?g2_ ... d3f60f8628[/img][img width=150 height=107 alt=maestro po raz 1]http://szczury.org/galeria/main.php?g2_ ... d3f60f8628[/img]
Maestro upodobał sobie półeczkę z książkami i spędza tam leniuch całe dnie. Odkąd M. się wyprowadził, Anton zaczął urządzać sypialnie po swojemu i tak dzisiaj znalazłam go w prowizorycznej norce [na zdjęciu]
Maestro okazał się niesamowicie miziastym szczurkiem, uwielbia jak go drapię pod bródką, zaczyna wtedy pocierać ząbkami. A kiedy głaszcze się go po nosku to słodko przymyka oczka i podnosi pyszczek zabawnie do góry:)

Dlaczego ciągle widzę u nich porfirynę? Mają apetyt, są żwawi, oddychają normalnie. Często się drapią, ale wyrzuciłam już trociny i ograniczyłam jajka.
Macie jakieś pomysły?
Ostatnio zmieniony pt wrz 14, 2007 5:40 pm przez sophiya, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Maestro & Anton od alainaprv

Post autor: yss »

yy nie mam pojęcia...? tzn dlaczego ta porfiryna.
wejdź w dział o chorobach, w wątek o porfirynie [któryś] i tam zapytaj, bo tu może nie zajrzą ci, co się na chorobach znają......:)
szczureczki masz śliczne :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Maestro & Anton od alainaprv

Post autor: sophiya »

Obrazek  Obrazek  Obrazek  Obrazek
Ostatnio zmieniony pt lis 30, 2007 10:52 am przez sophiya, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Maestro & Anton od alainaprv

Post autor: Nina »

Cudne chłopaki :) Ostatnia fotka jest przewspaniała  ;D I pytanie nie szczurze :P Jakim aparatem robisz zdjęcia?
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Maestro & Anton od alainaprv

Post autor: sophiya »

dziekujemy ^^

cyfrowy, Pentax. wczoraj Elly uczyla mnie robic zdjecia na Manual'u i trzeba powiedzieć, że widać różnicę. Pierwsze foto [pyszczek A.] jest zrobione manualnie, na automacie nie zrobilabym w ogole tego zdjecia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Maestro & Anton od alainaprv

Post autor: Telimenka »

łoo ale urosly  ;). Pamietam je jako takie male glutki..  ;D a teraz kawal chlopa! Mizianie dla Panow przeslicznych w dodatku i caluski od moich dziewczynek  :-* :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Maestro & Anton od alainaprv

Post autor: sophiya »

Telimenka, chłopcy mrugają porozumiewawczo do Twoich panienek i również posyłają buziaki.
No urośli, urośli. Maestro to taka lejąca się klucha, lecz indywidualista, Anton to typowy piszczący histeryk, za to bardzo towarzyski. Co ja z nimi mam :D
Obrazek
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Odp: Maestro & Anton od alainaprv

Post autor: ninaczika »

jak ja tęsknie za szczurkiem którego połowa długosci to głowa.. takie śliczne:)
zbój kiki nineczka zuzka, a ze mną pantokrator
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Maestro & Anton od alainaprv

Post autor: Telimenka »

wiecej fotek :D bo sie teraz napalilam  ;). Lubie patrzec jak Ogonki tak dorastaja z takich kruszynek takie wielkoludy zwlaszcza u samcolkow  :-* :-* FOOOTKI!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Maestro & Anton od alainaprv

Post autor: sophiya »

ależ proszę bardzo na specjalne życzenie:

Kiedyś:

Obrazek ciemny malusi łebek 
Obrazek maleństwa, jeszcze mają puszek.
Obrazek ... i dużą główkę 
Obrazek i mogli usiąść na miseczce


Teraz:

Obrazek o miskę trzeba się opierać 
Obrazek a ona i tak się przesuwa
Obrazek czasem zbiera się na fochy 
Obrazek  za to łatwiej samemu znaleźć pożywienie
Obrazek  sierść już nie puszysta, choć nadal lśniąca
Obrazek  i skubańce dalej świetnie wychodzą na portretach

Oraz uwaga uwaga:  Filmik!
Ostatnio zmieniony pt gru 07, 2007 1:39 pm przez sophiya, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: Maestro & Anton od alainaprv

Post autor: odmienna »

faktycznie: fotogeniczne przystojniaki  :D a jacy artyści! Czy ten filmik jest montowany do muzyki, czy tylko tak fantastycznie "wyszło"? Kapitalne  ;D (lepsze nawet niż tańczące na lodzie Gwiazdy, które wlaśnie trochę oglądam)
Obrazek
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

Odp: Maestro & Anton od alainaprv

Post autor: Psia_kostka_1211 »

kuurcze, a mi z husky został białas :P

śliczne szczury, moje nie chcą tak pozować... ;) aparat jest be i należy uciekać ;d
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
Awatar użytkownika
PeLINKA
Posty: 189
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 10:02 pm
Lokalizacja: Wrocław/Rybnik

Odp: Maestro & Anton od alainaprv

Post autor: PeLINKA »

Śliczne ogonki! Jak już zdążyłaś zauważyć, u mnie podobny zestaw :) Wymiziaj chłopaków ode mnie :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”