Brudasek / higiena własa

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Pryka
Posty: 55
Rejestracja: śr lis 28, 2007 2:19 pm

Brudasek / higiena własa

Post autor: Pryka »

Witam, mam pytanko dzisiaj wypuszczałem szczurki jeden zrobił kupkę. Nie widziałem tego, ale musiał się w nim wybrudzić :-\
Nie ma szans na to żebym go wyczyścił bo jest bardzo młody i ruchliwy nie utrzymam go na rękach tylko by biegał :P

I tu moje pytanie czy da radę sam zmyć ten brudek z futerka i rozprostować włoski ?? Bo mu się takie "dredy" porobiły. Czy będę go musiał jakoś wyczyścić ?
Awatar użytkownika
Nikitka_219
Posty: 179
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 7:49 pm

Odp: Brudasek / higiena własa

Post autor: Nikitka_219 »

Ja myślę ,że jednak lepiej mu wyczyścić futerko.Na początku spróbuj wacikiem zmoczonym wodą. :D Powodzenia
Obrazek[/URL]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Brudasek / higiena własa

Post autor: yss »

to ten z biegunką?
weź ręcznik papierowy na kolana i puść sobie na kolana szczura... nie pozwalaj mu schodzić na dół, i ostrożnie i nienatrętnie ścieraj mu to paskudztwo. możesz użyć najpierw mokrego wacika albo gąbki a potem wytrzeć futerko ręcznikiem.

ale podejrzewam że sam sobie da radę z myciem :) jak nie sam to kolega mu pomoże :D
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Pryka
Posty: 55
Rejestracja: śr lis 28, 2007 2:19 pm

Odp: Brudasek / higiena własa

Post autor: Pryka »

to ten z biegunką?
A ja gdzieś wspominałem o biegunce ?? chyba ci się z kimś pomieszałem :P


A co do mycia to patrzyłem przed chwilą, dają sobie rade same, bo już prawie nic nie ma na futerku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”