Kłopot z brzydkim zapachem

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
alice740
Posty: 51
Rejestracja: pn lip 16, 2007 6:39 pm
Lokalizacja: Zgierz - Łódź

Odp: K?opot...

Post autor: alice740 »

ja miałam na samym początku taką wysoką (70 cm) chomikówkę - oczywiście druciane pięterka. Mieszkała w niej przez pierwszy miesiąc Musia z maluszkami - póki stadko było młodziutkie, było okej, potem zaczęło sie rozdzielanie i wylądowały w niej na 2 tygodnie cztery samiczki - i zaczął sie smrodek, bo małe sikały na te pręty a czasem przez pręty na siebie nawzajem i musiałam codziennie myć całą klatkę. szybko zamówiłam poziomą klatkę, powkładałam i pozawieszałam różne gadżety - i nawet jak na nie siknęły to nie było żadnego smrodku - więc piętra druciane nie dość że niewygodne dla ogonów, to nieprzyjemne dla naszych nosów :D Ale jak oddawałam Behemotka do Krakowa do Nairdy, to razem z tą klatką - tyle tylko, że wywaliłam te paskudne piętra, a zamontowałam dwie półeczki - plastikowe koszyczki i teraz mu sie klateczką już podoba (wiem, że chętnie śpi na półeczkach, domek olał zupełnie) no i łatwo jest przetrzeć takie półeczki gąbką albo po prostu wyjąc i umyć całe :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”