Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
PeLINKA
Posty: 189
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 10:02 pm
Lokalizacja: Wrocław/Rybnik

Odp: Album rodzinny, czyli nasze zdjecia :-)

Post autor: PeLINKA »

Normalnie zaniemówiłam! Świetne! Z resztą tak jak i poprzednie fotki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
justme
Posty: 105
Rejestracja: pn lis 05, 2007 6:14 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Album rodzinny, czyli nasze zdjecia :-)

Post autor: justme »

Eh, gdybym miała canona... *__* albo chociaż jakąkolwiek lustrzanke, zamiast na hybrydzie jechać


Ale zdjęcia genialne, widać dobre oko :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Album rodzinny, czyli nasze zdjecia :-)

Post autor: yss »

oko widać, ale gdyby każda z nas wstawiała profesjonalne, fantazyjne fotki, to nic byśmy o sobie nadal nie wiedziały :D bo wiecie co z człowiekiem robi makijaż, super światło, retusze itp :)
mimo wszystko gratuluję znajomości fotografa :)
chociaż mnie takie fotki raczej śmieszą :D ale pewnie z 10 lat temu by mi się podobały.

nina: cóż to za pędrak?
i w ogóle czemu ścięłaś włosy? bardzo fajnie ci było w krótkich :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Villemoo
Posty: 111
Rejestracja: sob lip 21, 2007 1:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: Album rodzinny, czyli nasze zdjecia :-)

Post autor: Villemoo »

No dobra...to ja sie moja mordeczką pochwale jeszcze :P:P http://www.villemoo.fotka.pl :):) Szczurki tez tam są :):)
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Album rodzinny, czyli nasze zdjecia :-)

Post autor: Nina »

yss pisze: nina: cóż to za pędrak?
i w ogóle czemu ścięłaś włosy? bardzo fajnie ci było w krótkich :)
Pędrak to moja młodsza bratanica :) Ta fajniejsza. Starsza to diabeł wcielony i od zawsze o wszystko ryczy. Nataszka jest jej przeciwieństwem a ja wręcz za nią szaleje  ;D
Ścięłam włosy jakoś pod koniec 6 klasy bo miałam takie widzimisie :P Ale dla mnie to kompletna porażka była...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: ninaczika »

to sie pokaże z ostatnim mężczyzną mojego życia, chyba nikogo nie urazi obgryziona poducha, jeszcze po nineczce.
Obrazek
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: 'Asia »

ninaczika, słodką masz fryzurkę ;) A ten Twój mężczyzna to widać niezły pieszczoch ;) Słodkie... A w ogóle to wszędzie szukam takich spodni. Niby proste i zwyczajne, ale takie teraz najtrudniej znaleźć!

Nina, oglądałam Twoje fotki na naszej klasie i ta w zielonej bluzce jest po prostu the best!! I ta fotka "z balkonu" też fajna :] I mi się bardziej podobasz w długich włosach, a nie krótkich :)

A w ogóle to tak sobie pomyślałam że fajnie by było założyć klasę naszego forum i kto by chciał to się dopisał :) Nie wiem co Wy na to ;P

Ja natomiast ostatnio mam wielki na szał na to aby mieć w końcu jakąś swoją ładną fotkę ze szczurem. Bo już pomijając to że jestem niezbyt fotogeniczna i zwykle nie lubię swoich zdjęć, to wiadomo jak ciężko uchwycić na fotce nieporuszonego i całego szczura :P
Mam co prawda jedną taką w miarę z Maruszkiem, ale to wrzucę ją jak wrócę do domu, bo chyba nie powiem nic nowego mowiąc że w pracy siedzę teraz :D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Nina »

Asia, o tą najnowszą w zielonej chodzi? :D

ninaczika, on tak często sie na ludziach wylegiwał?? Słodka fotka :)

A forumowa klasa na NK to super pomysł ;D myślałam o tym już jakiś czas temu ale wypadło mi z głowy :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: 'Asia »

Nina, tak, chodzi mi o tą najnowszą fotkę, tą główną, co masz w profilu :) Bardzo do Ciebie pasuje zieleń, wiesz?

Ciekawa jestem co reszta sądzi o naszej forumowej klasie na NK? ;)

PS. A tak w ogóle to ja ciągle myślałam że Nina to Twoje pseudo, a tu wchodzę na naszą-klasę i taki szok! :D <wstydniś> ::)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Nina »

Mi dobrze w zielonym? ;D Uwielbiam zielony :P
Wiele osób myśli, że to ksywka albo zdrobnienie ;)

A o NK można by w sumie założyć temat w 'Książkach i linkach' 8)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Nikitka_219
Posty: 179
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 7:49 pm

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Nikitka_219 »

Haha , klikacie na własną odpowiedzialność (zdjęcie z jakiś 2 mies. temu) http://img162.imageshack.us/img162/4648/jaaxddi2.jpg nie śmiać się za głośno ;p

postaram się w najbliższym czasie dodać coś świeższego ;)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Magamaga »

A jest na NK jakaś nasza szczurowa grupa? ^^
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: ninaczika »

Asia- dzieki, a mojemu chłopu sie fryzura nie podoba..
nina- tak, często sie na ludziach wylegiwał:) ostatnio jakąś bluzke w praniu znalazłam, a tu pół sierści panta na niej, i tak na kazdej.. brakuje mi nawet tego.
oglądam tez wszystkie fotki, hehe- ładne dziewczyny- a mało facetów.
a co do spodni.. boże to ja do zdjęcia w starych spodniach a tu sie komuś podobaja;)
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: 'Asia »

Nikitko, łe tam, za wiele to Cię nie widać :P Czekamy na kolejne fotki :]

Magamaga, jeszcze naszej "szczurzej" klasy na "nk" nie ma, ale tak właśnie rozmawiamy z Niną, że może by stworzyć takową ;>

ninaczika - takie spodnie są bardzo praktyczne! Ja chcę takie :] A fryzurka naprawdę mi się podoba... Może coś bym z tymi końcówkami zrobiła, np. rozprostowała, albo zawinęła pod spód, albo może podcięła... :) Ale ogólnie moim zdaniem ładnie Ci w takiej.

Nina, o tym osobnym temacie o "n-k" to już dawno myślałam bo chciałam się podzielić z Wami paroma ciekawostkami na ten temat i posłuchać Waszych opinii co do nich :D Ale to potem, żeby tu albumu nie zaśmiecać ;)

No i - jak obiecałam - moja fota z Maruszkiem... Co prawda ja się sobie nie podobam, bo jakąś strasznie głupią minę zrobiłam, ale Marie ślicznie wyszła, no i w końcu fota z ciurem :]

Oto i ona :)

Tak btw bardzo chcę w końcu coś zrobić z moją fryzurą, jakąś zmianę i chętnie posłucham Waszych opinii na ten temat, ale to znowu do tematu o fryzurach :P
Awatar użytkownika
aBRa
Posty: 242
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 11:43 am
Lokalizacja: Białystok

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: aBRa »

No czas przełamać wstydliwość i się pokazać :P
oto i ja:
gdy miałam jeszcze włosy:
[img=http://img254.imageshack.us/img254/150/ ... tv9.th.jpg]
I już bez włosów ;)
[img=http://img526.imageshack.us/img526/5673 ... py3.th.jpg]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”