RE: Zmienianie scółki

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

Zmienianie scółki

Post autor: fenek11 »

Niewiedzialem gdzie zadac pytanie wiec zamieszzcam tutaj moje pytanie,otorz moj jest w trakcie leczenia na swierzb jest po drugim zastrzyku i za 8dni idziemy na trzeci strupki swietnie schodza , czytalem ze gdy szczur ejst chory na swierzb to trzeba codziennie wyparzac klatke zmieniac pdoloze ja tak dotej pory robilem a tutaj moje pytanie czy juz moge np. wyparzac i zmieniac podloze kalkti co np2 lub dluzej prosze o pomoc :]
Joga
Posty: 95
Rejestracja: wt gru 26, 2006 11:17 am

RE: Zmienianie scółki

Post autor: Joga »

Ja myśle, że jeśli będziesz np. codziennie wydobywał z trocin kupki itp, to możesz zmieniać raz na 4 dni, lub nawet na tydzień :) Ja tak robiłam kiedy mój Wąs miał świerzb ;)
Ostatnio zmieniony pt lut 16, 2007 8:23 pm przez Joga, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną:
Od 30.07.06 r. Ogonek i Wąsik
Od 19.01.07 r. Silver :)
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Zmienianie scółki

Post autor: fenek11 »

Moj fenek jaknarazie jest na papierze toaletowym bo wet zakazal ..... ale co do tyvh wybieraniu kupek to co szczur wydala swierzb ^.- czy jak tzn. ze jak dostaje te zastrzyki to on popsortu wydala te pasozyty ????
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: RE: Zmienianie scółki

Post autor: pin3ska »

Podepne sie pod temat ;D

Zauwazylam u niektorych moich facetow pojedyncze wszoły. Pomine juz fakt, ze nie wiem skad paskudy to zlapały... W trakcie leczenia, dopoki nie pozbedą sie pasozytow jak czesto mam im wymieniac cały zwirek lacznie z odkazaniem klatki? Teraz bede miala Benka bialego antybakteryjnego. Gdzies mi sie o uszy obiło ze trzeba to robic co tydzien. Siku i kupki wybieram codziennie.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”