Slinienie się szczurka....

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
czah666
Posty: 11
Rejestracja: pn sty 08, 2007 4:34 pm

Slinienie się szczurka....

Post autor: czah666 »

witam!! Właśnie po powrocie do domu zauważyłem że mój młodszy szczurek dziwnie sie zachowuje...ma ok 7miesiecy , siedzi po cichu w klatce i ma mokry pyszczek. wydobywa sie z niego coś jakby..hmm ślina??? jakaś lepka substancja. Ze względu na porę nie mam co szukać weta.. ma ktoś pomysł na jakąś pierwszą pomoc??? szczurek parę godzin wcześniej jakieś 4 , biegał normalnie po domu pełen sił.... może coś zjadł??? i sie zatruł?? narazie robie kwarantannę dla drugiego.... a jutro jak dożyje to do weta popędzę....
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Slinienie się szczurka....

Post autor: Mycha »

To objaw zatrucia lub udaru. Podaj węgiel leczniczy, jakaś apteka musi mieć dyżur o tej godzinie. Możesz spróbować dać do picia mocnej herbaty. Na zatrucia pomaga także mniszek lekarski.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”