[oko] jakby napuchło i jest szare...

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

[oko] jakby napuchło i jest szare...

Post autor: Ausaya »

Jak dzisiaj zobaczylam Helenke to az mnie zatkalo, jej oko zrobilo sie strasznie duze wylupiaste i szare, takie metne... obawiam sie ze to moze byc guz jakis, bo ma tez problemy z chwytaniem jedzenia twardego w zabki, teraz tylko gerberki je i inne papki, bylam z tym u weterynarza, miala przerosniete zeby wiec zostaly obciete, to bylo tydzien temu, a jej nadal nie przeszlo. Wet mowil ze jezeli nie przejdzie to prawdopodobnie jest to guz przysadki.
Myslicie ze to oko to jest jakas oddzielna sprawa czy moze byc to ze soba powiazane? Jutro pojade znowu z Helenka do weta, ale niestety nie mam dobrego przeczucia, strasznie schudla i ma problemy z wyczyszczeniem siersci, jest cala brudna ;(
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [oko] jakby napuchło i jest szare...

Post autor: Nina »

Ciężko stwierdzić tak o sobie, nie wiem czy dobrze kojarze, ale chyba przy wylewie może dojść do uszkodzenia oka. Może jakieś prześwietlenie by pomogło? Wiedziałabyś na czym stoicie.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
kari
Posty: 151
Rejestracja: śr cze 25, 2008 1:36 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [oko] jakby napuchło i jest szare...

Post autor: kari »

Nie wiem co prawda co to może być,ale powiem ci,że jak szczur zaniedbuje higienę, to jest już kiepsko :( Więc może spróbuj iść do innego weta?
Ze mną: Zorka (psiak wieloowocowy)
Za Tęczowym Mostkiem: Mysia, Kruszynka, Czarna, Ruda, Wiórka, Kredka, Śnieżka, Agatka [*][/b]
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [oko] jakby napuchło i jest szare...

Post autor: limba »

Ausaya czy wiadomo co z okiem Helenki bylo?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [oko] jakby napuchło i jest szare...

Post autor: Ausaya »

Nie, nie bylam u weta zeby bidulki juz nie stresowac, wiedzialam ze to juz jej ostatnie dni wiec chcialam zeby sobie w spokoju odeszla, wizyta przedluzylaby jej zycie moze o pare dni (albo ewentualnie skrocic) a wiem jak strasznie stresowaly ja podroze, wolalam jej tego oszczedzic.

Jak nie zapomne to zapytam kiedys weta przy okazji jakiejs wizyty o ile bez ogladania bedzie mogl stwierdzic co to bylo za cholerstwo
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”