Nomadowe stado znowu dziewięcioogoniaste!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
dziki_nomada
Posty: 118
Rejestracja: sob gru 08, 2007 7:39 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Nomadowe stado znowu dziewięcioogoniaste!

Post autor: dziki_nomada »

Hehe, zdjęcia mogę wkleić, ale takie grupowe bardziej, bo portretówki czekają jednak na przypływ weny ;) Bardzo chciałam w końcu znaleźć czas i napisać, więc pisałam, pochłonięta całkowicie i nie myślałam o kopiowaniu ;) Mój błąd oczywiście, ale postaram się poprawić.
Dzisiaj wszystkie dziewczęta spojrzały na mnie z wyrzutem: "Dlaczego nie dałaś nam się pobawić z nową koleżanką?" Więc dałam się pobawić, zwłaszcza że młoda ciągnie do nich jak głupia :D Jest dobrze. Musi być :D
Na pytanie, dlaczego szczurka nie mogła zostać w domu, w którym się urodziła: sylwunia jest dorosłą osobą, to nie były jej pierwsze szczury, w miocie urodziło się 6, z czego dwa zostają z rodzicami (samiczka i samczyk), ale na więcej podobno nie ma miejsca ani czasu. W domu są też dwa psy, które już zjadły jakiegoś szczurka. Zainteresowanym szczegóły na priv.

Fotki:
Tak się kochamy :) Na zdjęciu Waldka, Dewi i Safonka ;)
ObrazekObrazek

Tyłek Morrigan, Tequilka, Dewi :)
ObrazekObrazek

Niestety nie potrafię ich złapać jak biegają, dlatego wszystkie zdjęcia na teraz są z zaspanymi babami. Wkrótce będą lepsze, tylko muszę się wziąć w garść :)
Phoebe pokażę, jak tylko zgram nowe foty z aparatu.

Generalnie nie mam zbyt wiele czasu na bywanie na forum, więc wybaczcie małą ilość zdjęć na teraz.
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Nomadowe stado znowu dziewięcioogoniaste!

Post autor: strup »

jak sie ślicznie kochają. ; D
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
dziki_nomada
Posty: 118
Rejestracja: sob gru 08, 2007 7:39 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Nomadowe stado znowu dziewięcioogoniaste!

Post autor: dziki_nomada »

Phoebe mi właśnie wylizuje ucho ;) Musiała powalczyć o miejsce na ramieniu z Morrigan, ale wygrała :D Taki pierwszy mały sukces :P Bardzo jest przyjacielska i w ogóle się mnie nie boi. Wyłazi na rękę, strzela oczkami podczas miziania i ogólnie najlepiej się czuje w pobliżu człowieka :)
Awatar użytkownika
dziki_nomada
Posty: 118
Rejestracja: sob gru 08, 2007 7:39 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Nomadowe stado znowu dziewięcioogoniaste!

Post autor: dziki_nomada »

Chciał ktoś Phoebe chyba, nie? ;) No to macie maluszka :)

Tutaj z miną: "no możesz mnie trzymać, ale żeby od razu fleszem po oczkach?"
ObrazekObrazek

A tutaj na ulubionym szlafroku wszystkich naszych szczurków :)
ObrazekObrazek

No i w całej okazałości :)
ObrazekObrazek

A na koniec - nosy :) Co prawda nie ma wśród nich Phoebe, ale czyż nie są słodkie? :D
ObrazekObrazek

Cały czas się tuli - widać, że szuka ciepełka biedactwo. Starszych na razie za bardzo się boi, żeby pozwalać im biegać razem dłużej - nie chcę, żeby mi zeszła na zawał bieda mała. Poczekamy aż nabierze masy i 79 (<< to Phoebe się wita) będzie mogła stawić czoła grubym ciotkom ;)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Nomadowe stado znowu dziewięcioogoniaste!

Post autor: Telimenka »

Zdjecie noskow sliczne.. :D.Rozkoszne noo!
Ehh szkoda nozki ale dobrze ze jest juz u Ciebie... jest przepiekna i jak widac z babami sie dogaduje.

Ucaluj maluszke :-* :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Paproch.Psychopata
Posty: 63
Rejestracja: sob lis 28, 2009 7:23 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nomadowe stado znowu dziewięcioogoniaste!

Post autor: Paproch.Psychopata »

A co tu taka cisza nastała? ;) Zgadnij kto obserwuje Twoje(Wasze) szczurcie? :P ^^
An diesem dunklen Ort wirst Du eines Tages sein
Ich schicke Dir das Feuer und dann höre ich Dich schreien ...

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”