Gryzienie

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Macio8
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 01, 2009 4:40 pm
Lokalizacja: Olesno

Gryzienie

Post autor: Macio8 »

witam szczuerk mnnie gryzie gdy rozłoże rękę j mam wysunięte palce a jeśli ma slożoną rękę to se po niej chodzi dlaczego ???

I dlazego jeśli staram się go pogłaskać prubuje mnie ugryźć
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gryzienie

Post autor: tamiska »

Powiedzialabym, ze raczej podgryza niz gryzie. Jak jest maly to ze strachu to robi, lub z ciekawosci. Nie powinno sie na to zwracac uwagi. Jesli szczurek sie nauczy, ze jak cie podgryza ty zabierasz reke to moze zaczac gryzc mocniej zeby dac mu spokoj.
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Gryzienie

Post autor: Babli »

Słownik do ręki weź, proszę..

Obstawiam, że nie jest oswojony, wątpię aby od początku Cię kochał.

Szczur rzuca się na rękę
Szczur zaczął gryźć
FAQ - pytania i odpowiedzi
Macio8
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 01, 2009 4:40 pm
Lokalizacja: Olesno

Re: Gryzienie

Post autor: Macio8 »

dzięki już niekiedy tak ale to chyba tylko podgryzanie tak myśle
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Gryzienie

Post autor: Izold »

On to robi z ciekawości lub dla obrony.Pomyśl że ciebie wzieli od matki,braci i siostr,wsadzili w klatke i jeszcze chamsko wpychali ci paluchy do środka.Szczur nie ma pojęcia czy chcesz go pogłaskac czy chcesz zrobic mu krzywde.Ja akurat ostatnio kupiłam dwóch samców i jak dotąd juz sie nauczyli ze sie pani nie podgryza ;)) A zrobilam dokładnie to tak że po prostu przez pierwszą dobe bycia u mnie nie wypuszczalam ich.Chcialam najpierw oswoic je ze sobą.Wsadziłam reke do klatki a maluszki zaczeły mnie podgryzać w palce.;] No mimo ze troszke to laskotalo nie wyjełam ręki. Po kilku dniach juz same przychodziły a nawet SAME zaczeły brac mi pokarm z ręki.Nie czekaly az wsypie do miseczki tylko wyrywały mi i zjadały tuz obok mojej ręki.Dzis juz same chodzą po łóżku,po moich plecach itp. ;] A to wszystko nauczylam ich w przeciagu miesiąca. ;)) Twój Szczur Moze cie podgryzać dlatego bo chce zostać sam.
Moja kochana Burusia która gdy chce zostać sama daje mi buziaka w usta,daje sie pocałować w brzuszek i wdrapuje się na książki (bo biega sobie wolno po szafach i ma schody z ksiazek ;)) i czeka po prostu aż sobie pójde. Bura to jeden z moich szczurów które NIGDY mnie nie ugryzły nawet na początku. ;] Dlatego-cierpliwości.Zdarzają sie różne szczurki.Raz wredne a raz kochane i mogą zostać prawdziwymi futerkowymi przyjaciółmi :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”