Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: zalbi »

Co Ty mówisz niedobra Ty.. Paskudka brzydal? Przecież ona jest śliczna! A jak Ci się nie podoba to oddaj =)


A tak w ogóle.. to trzymaj się.. jesteśmy z Wami..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Telimenka pisze: Chomiczek sliczny
Mishy też już nie ma :(
Telimenka pisze:ale juz sie nie mecza..
Ale jak strasznie musiała cierpieć w nocy... A ja sobie spokojnie spałam...

zalbi pisze:Co Ty mówisz niedobra Ty.. Paskudka brzydal? Przecież ona jest śliczna! A jak Ci się nie podoba to oddaj =)
Moge oddać na podtuczenie. Franca nie chce jeść. Ważyła 400g a wczorajsze ważenie pokazało 330 :( Nawet nutri drinka je tylko odrobine. Dzisiaj rano łaskawie zjadła 3 obrane przeze mnie (!) pestki dyni.


Mam troche dość. Na prawde...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Telimenka »

Domyslalm sie.. Kuha tak samo podejrzewam ze za latwo jej nie bylo mialam ja uspic a nastepnego dnia juz nie zyla i tez nie wiem co to bylo. Rowniez mam wyrzuty sumienia...

A co z Mishka sie stalo? :(
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Teli, ale ona sie wykrwawiła... Guz pękł. Cała klatka była we krwi, wszystko, cała ściółka, norka, miska, cała Nessunia. Nigdy nie zapomne tego koszmarnego widoku.
A jaka Missy była przerażona. Jakie one wszystkie były przerażone :( Caluteńkie stado w panice.


Misha miał chorobe mokrego ogona. Niestety był w tych 70%, które z chorobą nie wygrywają mimo leczenia.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Telimenka »

Uj.. to faktycznie bardzo przykre. Wsolczuje..Trzymaj sie Nina...Chociaz domyslam sie ze ciezo i wierze ze wymiekasz...

Trzymaj sie...
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: L. »

Hej,
Jak tam moje wnusia? Z tego co widziałam na stadnych fotkach to nie jest taka drobna jak mówiłaś ;)
Mogłabyś mi wysłać trochę zdjęć i niusów na mejla? Od co najmniej lutego nic nie dostałam :-[
a zaległy papierek wysłałam dwa tygodnie temu. nie wiem czy doszedł, bo nie dajesz znaku życia ;) mam nadzieję, że dobrze zaadresowałam.

Przykro mi z powodu Nessy.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Przepraszam za brak szczegółowych wieści, pisze ogólnie o stadzie a nie o każdym z osobna chyba, że ktoś pyta ;)
Jakieś zdjęcia postaram sie wysłać na maila, ale dobrze by było jakbyś sie jeszcze przypomniała (najlepiej w weekend) bo jestem strasznie nieprzytomna od kilku dni i o wszystkim zapominam. Za dużo stresu... Tyle, że najpierw musze je zrobić bo nie mam nic nowego. Elish sie na fotki nie łapie, nie ma na to czasu wariatka.
Co do Elishowej wielkości to 100g różnicy w wadze to chyba jednak sporo? Elish ma 300g a niewiele z moich samic ma mniej niż 400g. To zdecydowanie filigranowa babeczka :P
Mały potwór robi mi straszne problemy z łączeniem. Tłucze dzieci jak durna, bez szram sie nie obejdzie... Ale ogólnie jest słodka i kochana. Straszny obieżyświat, pierwsza wychodzi z klatki i później nie daje sie zamknąć. Uwielbia zabawy z ręką, skacze wtedy jak króliczek i ma jeszcze większy motorek w zadku niż zwykle ;)




No i jednak. Deborka, mój mały miś :( Niedługo założe jej temat...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nakasha »

Deborka..... [*] :(
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: L. »

Elcia waży ok 350g.
Fakt to dużo nie jest :} ale zauważyłam, że panienki wdały się w mamusie ;) i jej zdecydowanie szczupła sylwetke. Holy można wciskać wszystko, można ją próbować tuczyć - ale wszystko jest zawsze na nic :) ona nie potrafi przytyć >:( :P no i to wieczne adhd i zabawy z ręką.
Chłopcy natomiast to wykapani tatusie ;D duuuuże misie do przytulania!.
Aczkolwiek czasami jest tak, że mały szczur waży więcej niż większy z tego względu, że jest "zbity".


ps. przypominam się o zdjęciach.


ps2. To strasznie przykre, gdy tyle ogonków odchodzi w tak krótkim czasie [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Zdjęcia są już na mailu ;)
Elish troszke tłuszczyku ma. Ogólnie ma taką raczej 'okrągłą' budowe, jest krótka.

L. pisze:ps2. To strasznie przykre, gdy tyle ogonków odchodzi w tak krótkim czasie [*]
Niestety, duże stado to dużo pożegnań. Zwłaszcza stado z tak różnych źródeł, w większości bardzo obciążone genetycznie.

Wracając z Wrocławia od weta próbowałam policzyć ile mam szczurów. I po raz pierwszy miałam z tym problem. Ciężko w ciągu kilku dni przestawić sie z 25, na 23. Liczyłam i ciągle mi kogoś brakowało....

Nie pisałam o Paskudzie. Baytril odstawiony, mała od czwartku dostaje Sumamed. I chyba jest poprawa. Boje sie jeszcze cieszyć.
No i zastanawiam sie, czy mogłaby dostać troche Citropepsinu, na apetyt. Prawie nie je... Tak jakby nie miała łaknienia, bo jak jej sie długo podstawia miseczke to w końcu troche nutridrinka wypije... Ale są to minimalne ilości. Waży 330g. Waga przy której wygląda ładnie to 400g.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nakasha »

Mocno kciukam za Paskudkę i za wszystkie inne, żeby choroby i guzy się ich nie imały jak najdłużej... <kciuki>
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: grzesia »

Ech...współczuję. Nina trzymaj się ! Trzymam kciuki za resztę stada, żeby zdrowie dopisywało.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Leczenie Paskudy skończone, wczoraj dostała ostatnią dawke Sumamedu. Odpukać, jest dobrze :)
Od dwóch mieszka już w klatce, choć nadal sama.
Apetyt jej wraca, humor też :)

Po śmierci Nessy Missunia była strasznie smutna, została w klatce sama bo od fuzzic uciekała. Dałam jej Femi, która, jak mi sie wydawało, męczyła sie z Fuksem. Po jednym dniu i otwartych drzwiczkach w klatce Femisia zwiała z powrotem do Fuksa i szybko sie w niego wtuliła... Strasznie mnie rozczulił ten widok.
Tym sposobem Missy musiała zamieszkać z Zoyą i Bayą. Nadal jest smutna, malutka myszka :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Babli »

Eh.. biedna Missy... :( Trzymam kciuki, za to, żeby się jakoś układało.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Telimenka »

Przykre to bardzo...

Dobrze ze z Paskudka dobrze....trzymaj sie Nina.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”