Szczurobajki (mało)polskie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Mój oddział

Post autor: Filipw »

JA też to pamietam !

Pani chaosu i rozgardiaszu przybyła z lottą cudną cieżarną szczurcią :)


;) Pamiętam jak się przyglądałem zdjęciom osesków :p, to bylo cudne!
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Mój oddział

Post autor: Nina »

Babli pisze:
Echh, pamiętam jak dziś, jak Babliś sie zjawiła na forum :)
Kiedy się zjawiła zapanował chaos i nieporządek, ludzie chowali się po kątach ;) .
Hm.. Nin, w jakim sensie ? Powyżej podanym, czy innym :P ?
Szczerze mówiąc, to było coś dziwnego. Po Twoich pierwszych postach sie nie odzywałam, bo byłam przerażona. W głowie tylko myśl: o mamo, takie dziecko i ono ma sie zajmować oseskami i karmiącą samicą?!
Ale następnego dnia już mi przeszło bo widziałam jak sie przejmujesz ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Mój oddział

Post autor: Nue »

Szczerze mówiąc, to było coś dziwnego. Po Twoich pierwszych postach sie nie odzywałam, bo byłam przerażona. W głowie tylko myśl: o mamo, takie dziecko i ono ma sie zajmować oseskami i karmiącą samicą?!
Mnie opadła szczęka, jak się dowiedziałam, ile Babli ma lat. Wunderkind normalnie...
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój oddział

Post autor: ogonowa »

Nue, no nie :D?

Ja kiedyś do Bablisiowej na SB (mniej więcej):

O: Babli! Ty masz TYLKO 13 lat ?!
B: No.. i co?
O: Ty masz tyle szczurów, matko!


Masakra. Szok jak nie wiem co.
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział

Post autor: Babli »

Nina pisze:Szczerze mówiąc, to było coś dziwnego. Po Twoich pierwszych postach sie nie odzywałam, bo byłam przerażona. W głowie tylko myśl: o mamo, takie dziecko i ono ma sie zajmować oseskami i karmiącą samicą?!
Ale następnego dnia już mi przeszło bo widziałam jak sie przejmujesz ;)
Sama jestem przerażona moimi postami. Pewnie będę też przerażona za kilka lat tymi :D Póki co są znośne.
Nue pisze:Mnie opadła szczęka, jak się dowiedziałam, ile Babli ma lat. Wunderkind normalnie...
Wunderkind? Bez przesady :) .
ogonowa pisze:Ja kiedyś do Bablisiowej na SB (mniej więcej):

O: Babli! Ty masz TYLKO 13 lat ?!
B: No.. i co?
O: Ty masz tyle szczurów, matko!
Oceniać mnie po ilości szczurów ? Tzn. rozumiem, że to odpowiedzialność itp. ;)

Klee, Babli, Chorche i Benitto są zadowoleni, i śpią. Wczoraj im spokoju nie dawałam :].
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój oddział

Post autor: ogonowa »

Babli, bo jak ty taki mały (no ja mniejsza, ale mały) człowiek tyle szczurów, to się zaczęłam zastanawiać.. bo mało osób w twoim wieku ma tyle. Większości nie pozwalają rodzice :). Myślałam, że z 16 lat masz.. a tu takie.. oświecenie :D?
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Re: Mój oddział

Post autor: sauatka »

hej no czekamy na foty ;p
miziaki dla szczurasów!
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój oddział

Post autor: Czerwonaona »

Poznałam tate Babli i szczerze napisze,że przemiły człowiek jeśli mama jest też tak miła a napewno jest to pojawi się następnych 10 i pewnie problemu nie będzie.
Tak sobie myślałam,że napewno cudownie się nimi zajmuje bo gdyby tak nie było zgody napewno też na taką ilość.
Tylko pogratulować i tobie i tolerancyjnym rodzicom:)
Kurde naprawił by się ten aparat bo poglądała bym dziewczynki mała napewno urosła sporo:)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Mój oddział

Post autor: maua_czarna »

Zaklinam o naprawe aparatu :D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Mój oddział

Post autor: strup »

najlepszego! :D
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój oddział

Post autor: unipaks »

Uściskaj ode mnie roczniaki :D Co dobrego dostały na swoją rocznicę?
Czekamy na zdjęcia ogonków :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój oddział

Post autor: susurrement »

tak jeszcze odnośnie wieku Babli..
jestem o tyle w wielkim szoku, że mam brata, który w tym roku skończy 12 lat. to tylko rok różnicy, a z niego jest.. niesamowity dzieciak. co innego, że dziewczynki wyprzedzają chłopców w rozwoju psychicznym o ok 3 lata. ale no.. mimo wszystko. sama nie wiem komu tu gratulować.. czy Tobie, Babli, czy Twoim rodzicom, że tak dobrze Cię wychowali..

Nie mówiąc już o ich tolerancji na ilość. Ja w tym roku skończę 19 lat, a moi nadal ględzą jak chcę się doszczurzać, mimo, że palcem nie muszą przy nich ruszać, bo wszystko sama przecież ogarniam.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział

Post autor: Babli »

Cicho bądźcie już, bo mi ego skoczy :D . A gratulacje to dla rodziców się należą, zdecydowanie :)
Foty jak tylko aparat wróci ;)
Ah.

Nishuś wypatrzył sobie Grubą jako mentorkę, i teraz krok w krok za nią chodzi, za co się dziecięciu obrywa, bo Grubasek ma już dość tego dziecka.. Jak początkiem ją lubiła, i bawiła się, teraz chętnie by wepchnęła między klatkę, a taras, i powoli zgniatała. Ale wie, że nie wolno tak, bo jak dziecko zaczyna prać, to ja się patrzę wzrokiem dość surowym, co ją odwodzi od niecnych zamiarów... Zrezygnowana kobieta zasypia, i poddaje się brutalnym zabiegom dziecięcia.

U nas spokój póki co. I dobrze.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Mój oddział

Post autor: *Delilah* »

Ha ! To i jeszcze ja zakrzyknę :
" o Babli, to Ty masz tylko 13 lat ;))) " Tak na dobicie >:D >:D
A tak serio, to wszystkiego najzdrowszego dla 1roczkow :)
i reszty stada takoż
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Mój oddział

Post autor: odmienna »

Babli, a jak to się przejawia, jak ego skacze? ;D
Bo ja dobrze wiem jak to jest, kiedy serce rośnie na bardzo smacznej pożywce osłupienia, jak to pięknie potrafi taki świeżo opierzony nastolatek z postu na post rozwijać się w odpowiedzialnego, Pięknego Człowieka.
Fakt. Trzeba pogratulować twoim Rodzicom :) . Tym bardziej, że nauczyłaś się od Nich rewelacyjnych metod wychowawczych:
Ale wie, że nie wolno tak, bo jak dziecko zaczyna prać, to ja się patrzę wzrokiem dość surowym, co ją odwodzi od niecnych zamiarów... Zrezygnowana kobieta zasypia, i poddaje się brutalnym zabiegom dziecięcia.
:P


Duuużo zdrowia, smakołyków i radości dla całego Oddziału ! a Roczniaki? - zaczynają najpiękniejszy okres w życiu szczura :-*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”