[Akcesoria] - Hamak

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: xMsMartax »

ooo dokładnie, zapomniałam o nich ;) ale obecnie karabińczyków nie posiadam :P
Obrazek
Ath
Posty: 55
Rejestracja: sob lis 07, 2009 6:58 pm

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: Ath »

ja właśnie się trochę boję spinaczy. gdzie takie karabińczyki można nabyć we w miarę normalnej cenie?
*nie wie po co się pyta bo i tak na razie jej się to nie przyda*
Obrazek
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: dusiaczek »

Witam. Nie chcę zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj.
Czy wasze szczurki korzystają w ogóle z tych hamaków? Czy w ogóle szczurasy lubią "sie pobujać"? Ja moim zrobiłam hamak, ale przemianowałam go na namiot nad jedną z platform bo zamiast na nim wolą spać pod nim. Zdziwiłam się że zamiast wygody wolą twarde pięterko :)
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: LaCoka »

Moje dziewczyny kochają hamaki ;)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
marlena
Posty: 77
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: marlena »

dusiaczek pisze: Ja moim zrobiłam hamak, ale przemianowałam go na namiot nad jedną z platform bo zamiast na nim wolą spać pod nim. Zdziwiłam się że zamiast wygody wolą twarde pięterko :)
Moje panny też początkowo nie akceptowały hamaków, więc zastosowałam mały podstęp >:D powiesiłam hamaczek pod drzwiczkami, w taki sposób, żeby wychodząc z klatki musiały po nim przejść. Po 2-3 dniach już w nim spały :)
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: denewa »

A u mnie hamak się nie sprawdził - nikt w nim nie chciał spać, nikt nawet przez niego nie przechodził. W końcu go zdemontowałam bo zawalał im miejsce w klatce.
Za to furorę robią wiszące koszyczki z syntetycznego materiału - centrum życia towarzyskiego
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Raven Morgoth
Posty: 22
Rejestracja: wt mar 03, 2009 5:16 pm

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: Raven Morgoth »

Ja kupiłam specjalną rurkę do zawieszenia w klatce - z ktorej wszystkie moje chłopaki korzystaly bez przerwy. Nie widzialam od tej pory zadnego z nich spiacego w domku na dnie klatki. Niestety zasikały rurke- pralam, dezynfekowalam i rurka ciagle byla zasikiwana ;P. Atilla ADHD dokoczyl dziela robiac w niej straszliwe dziury.
Postanowilam ze nie bede znow wydawala na cos, co moge zrobic sama. Obcielam nogawke ze starych jeansow i powiesilam przy suficie klatki. Pierwszy dzien - i nogawka zostala pokochana miloscia bezgraniczna ;D
Obrazek
... ... ...
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 23, 2010 5:14 pm

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: ... ... ... »

Ja mam tylko pytanie, jak niektórzy wiedzą mój szczuras jest dosyć młody walczę z oswajaniem :) , szykuję dla niego podkoszulkę, aby przyzwyczaił się do zapachu. Zastanawiam się, czy poza wrzuceniem mu kawałka podkoszulka z moim zapachem nie zrobić z jego resztek lub kolejnego podkoszulka hamak. Nie mam pojęcia, czy to zwiększy jego zaufanie do mnie, czy jest kompletnie bezcelowe :). Widziałem je w sklepach, ale po co wyrzucać pieniądze skoro samemu można zrobić :).
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: Jessica »

hamak jak najbardziej mozna zrobic samemu. nie jest to trudne :) nie wydasz pieniedzy na cos,co mozna zrobic samemu
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: sopocianka »

Moim zdaniem najlepszy materiał na hamaki to dżins - jest w miarę sztywny, nie zapada się pod ciężarem ogonków (każdy wie, że w zbyt "sflaczałym" hamaku nie leży się zbyt przyjemnie), nie niszczy się szybko i estetycznie wygląda (byle wyciąć równy prostokąt/kwadrat). Tak wynika z mojej wieloletniej praktyki ;)

Wkrótce rozpoczynam akcję pt. "Trzecie szczurnięcie" i już się cieszę, bo podczas dwóch lat "bezszczurza" uzbierałam kilka par starych dżinsów... :D
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: klimejszyn »

jak dla mnie najlepszy jest polar. układa się razem ze szczurkami i otula ciepłem - dżins jest sztywny.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: Tili »

Ja na poczatku chcialam nakupowac hamaki, tunele, legowiska, ale kurcze poco wydawac kase jak mozna kupic kawalek polarka i uszyc samemu, tz uszyc obszyc boki, doszyc tasiemki i za 20zl , bo tyle kosztuje spory kawalek polaru mam cale wyposazenie.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: klimejszyn »

na ciuchach jakies szaliczki polarowe, bluzy, kocyki sa za pare zlotych ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: Sky »

Ja również jestem za polarem, dodatkowo dobry polar ma właściwość, że przepuszcza wilgoć ( pot domyślnie ) na zewnątrz, od wewnątrz pozostając suchy. Czyli siki won ;) Dobry polar można kupić w second handach za grosze, wybieram się niedługo, bo stare hamaczki są już nieco zużyte.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: Jessica »

Tili pisze:Ja na poczatku chcialam nakupowac hamaki, tunele, legowiska, ale kurcze poco wydawac kase jak mozna kupic kawalek polarka i uszyc samemu, tz uszyc obszyc boki, doszyc tasiemki i za 20zl , bo tyle kosztuje spory kawalek polaru mam cale wyposazenie.
dokladnie,gotowe hamaki sa drogie. moja mama kupila chlopakom na prezent komplet z allegro... hamak,tunel i dwa domki z polaru = 90zl. ale co zrobic przeciez teraz nie wyrzuce ;D ;D ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”