Nie wiem co mam robić..Uśpienie?

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ginger88
Posty: 92
Rejestracja: pt paź 10, 2008 6:32 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Nie wiem co mam robić..Uśpienie?

Post autor: Ginger88 »

Sprawa ma sie nastpująco.Stan mojego Bejbika pogorszyl sie na tyle,że nie moze samodzielnie się poruszać.
Zauwazylam że czesto wywraca sie na plecy i ma poważne skrzywienie kregoslupa(wyczuwalne).Dodatkowo chodzenie utrudnia mu fakt,że ma zlamana i calkowicie niedowladna tylnią nóżkę,przez co praktycznie pelza nie chodzi.Mało tego,oczy ma cale zaropiale,pojawily sie przerzedzenia siersci w kilku miejscach(ma obciete pazurki,kąpalam go kilka razy),nie moze samodzielnie jesc(tylko gdy dostawie go do miski).Coraz rzadziej uzywa tylnej zdrowej nózki,mam wrazenie ze niekiedy tylko przednich.
Prawie caly czas cicho popiskuje,wiem ze boli go skrzywiony kregoslup,bo gdy go dotykam w tym miejscu zaraz sie wyrywa.
Jest chudy,wątly i slaby,robi b.rzadkie kupki...widze jak się męczy i serce mi sie kraje...zastanawiam się nad humanitarnym uśpieniem go :(

ps.bylam u weta w mojej okolicy,powiedzial ze juz nic raczej nie da sie zrobic.

Niech mi ktos cos doradzi bo ja juz sama nie wiem...codziennie placze bo widze w jakim jest stanie :cry:
Awatar użytkownika
isia28
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 31, 2009 5:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nie wiem co mam robić..Uśpienie?

Post autor: isia28 »

myśle ze nie ma na co czekac. jezeli ewidentnie szczurek cierpi to po co go meczyc? nie wyzdrowieje na pewno wiec trzeba mu ulzyc. to sa objawy widocznie.....a prawdziwego bólu nie można zobaczyć. nie czekaj dłużej, jezeli jest w takim stanie to przynajmniej leki przeciwbolowe powinien dostawac. idz z nim do wet......i daj mu odejść
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Nie wiem co mam robić..Uśpienie?

Post autor: nausicaa »

ja też myślę, że powinaś dać mu odejść. męczy się, biedny- ból widać przy dotyku, dlatego też nie chce chodzić. ulżyj mu w cierpieniu...
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nie wiem co mam robić..Uśpienie?

Post autor: Jessica »

ulzyj mu. :( biedaczek sie meczy i cierpi. wiem,ze to jest ciezka decyzja ale sluszna,dla dobra ogonka. :'( :'( trzymaj sie
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”