Moje kochane łobuzy :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
misiamw
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:53 pm
Lokalizacja: Tychy/Żarki

Re: Moje kochane łobuzy :)

Post autor: misiamw »

Muszę sie pochwalić że starszy z moich szczurków zaczął sie wybarwiać na biało.Niesamowite jest to że jeszcze wczoraj miał grzbiet czarny a dziś z czarnego futerka wystają dłuższe białe włoski :) Mam jeszcze takie pytanie czy da sie szczurki jakoś nauczyć sikania do kuwety ? Bo na razie porządnie obsikują pięterka a później szybko sie im ogonki i łapki brudzą.

Obrazek

Obrazek


a tutaj zabawa w czapce ;p

Obrazek
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Moje kochane łobuzy :)

Post autor: denewa »

misiamw pisze:Mam jeszcze takie pytanie czy da sie szczurki jakoś nauczyć sikania do kuwety ? Bo na razie porządnie obsikują pięterka a później szybko sie im ogonki i łapki brudzą.
Ja kiedyś im kuwetkę kupiłam... i na tym się skończyło moje ich uczenie ;D

Czadowa klatka. Przednie drzwiczki, z tego co wypatrzyłam, chyba się otwierają... to wygodnie sprzątać. Mają szczurki zamczysko :D
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Krejzoolek
Posty: 731
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 1:44 pm
Lokalizacja: Mosina.

Re: Moje kochane łobuzy :)

Post autor: Krejzoolek »

jakie słodkie . !
Kiki, Dusia [*][/color][/size]
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane łobuzy :)

Post autor: zocha »

Śliczni oni są :) , piękne dwie mordki...

Moi panowie też mają kuwetę, ale załatwiają się w niej jak mają na to ochotę :D . Kupy robią najczęściej w kuwecie, ale sikają gdzie im wygodniej :) . Ostatnio PJ zszedł na dół , zrobił siku tam gdzie nie ma żwirku i poszedł dalej do kuwety zrobić kupę ;D.
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
misiamw
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:53 pm
Lokalizacja: Tychy/Żarki

Re: Moje kochane łobuzy :)

Post autor: misiamw »

Trochę nowych zdjęć :)

Benio
Obrazek
Obrazek

Obrazek



Bimber
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chłopaki razem
Obrazek
Obrazek

I ich królestwo :)
Obrazek

Niestety ze względu na kota i małe dziecko szczurki muszą spać w połączonych 2 klatkach ( dojdzie do nich jeszcze 3 60x40x40 i na nią położymy te 2 na górę) a wybieg na wieczorne zabawy mają w tej wielkiej klatce . To wszystko przez kota któremu nie bardzo ufam a dodatkowo mój 2 letni synek kombinuje za bardzo przy klatce wiec wole żeby szczurki były po za jego zasięgiem .
Awatar użytkownika
misiamw
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:53 pm
Lokalizacja: Tychy/Żarki

Re: Moje kochane łobuzy :)

Post autor: misiamw »

Moi panowie rosną . Zaczeli trochę wojować bo większy z nich zaczął dominować mniejszego .Mniejszy jaśniejszy z nich to taka kochana przylepa , jest bardzo spokojny i lubi siedzieć na kolanach.Większy ciemniejszy jest raczej indywidualistą woli sam sobie po meblach skakać.
Trochę nowych zdjęć :

tu doskonale widać że Benio od razu chciał iść do kieszeni
Obrazek
Bimber samiec alfa ;)


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Benio kochany przytulasek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje kochane łobuzy :)

Post autor: unipaks »

są naprawdę słodkie oba szczuraski ; sporo urosły :D
Wasza klatka jest imponująca, wyrazy uznania :)
Bardzo mi się wygibasy Melona podobają , no i ta fotka razem z twoim synkiem w łóżku :-*
Wygłaszcz cały swój zwierzyniec a synkowi daj słodkiego buziaczka ode mnie i moich ogoniastych dziewuszek :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
misiamw
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:53 pm
Lokalizacja: Tychy/Żarki

Re: Moje kochane łobuzy :)

Post autor: misiamw »

Moje łobuzy już nie przypominają tych malutkich wystraszonych myszek.Ostatnio walczą dość ostro mieczy sobą bez większych urazów . Ostatnio zobaczyłam krew w klatce myślałam że zemdleje i że ten większy podgryzł tego mniejszego bo ciemniejszy zawsze dominował.Wyjęłam go z klatki oglądam a tu nic ani śladu zranienia biorę większego Bimberka(trochę byłam na niego zła ::) ) a tu niespodzianka był ugryziony w przednią łapkę ale powierzchownie ledwie zadrapanie tylko chyba na jakieś naczynko trafiło więc stąd krew . Trochę mi głupio ale zrobiłam sie dumna z maluszka bo on zawsze taki pomiatany był a tu raz sie postawił i odtąd ma spokój ;p Ostatnio Benio (jaśniejszy młodszy )trochę mnie też wystraszył bo chyba z noska leciała mu mikroskopijna ilość porfirynki pierwsze co mi przyszło na myśl to kocie jedzenie z witaminami i pomogło 3 dni i śladu nie mam jego nosek jest czysty i różowy . Dam parę zdjęć niestety aparat padł na dobre wiec będę zmuszona robić zdjęcia tylko z komórki :/

heh przed zmianą domku na nowy ;p

Obrazek

nowy domek(bardzo sie podoba ;p )
Obrazek

A tak sie lubimy ;p

Obrazek

Obrazek

a tak lubię kaszkę dla dzieci :)

Obrazek

Obrazek
hmm ci ten chomik tak śpi i śpi ( niby oba husky a tak sie kolorkami różnią )
Obrazek
oto i powiększona sypialnia :)
Obrazek

i na koniec bonus kot nie doczekał końca jego ulubionego serialu :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane łobuzy :)

Post autor: Justrzna »

jak on ładnie haszczeje. Nowy domek był konieczny, szybko rosną nam dzieciaki ;)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane łobuzy :)

Post autor: zocha »

Ale oni są cudni, rzeczywiście rosną jak na drożdżach. http://img94.imageshack.us/i/100301195555.jpg/ cudnie razem wyglądają.http://img193.imageshack.us/i/100301195435.jpg/ i jaki cudny pyszczek.
Wymiziaj ich ode mnie :-* .
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
misiamw
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:53 pm
Lokalizacja: Tychy/Żarki

Re: Moje kochane łobuzy :)

Post autor: misiamw »

Dziś chciałam sobie trochę po wspominać moje kochane zwierzaki które są za tęczowym mostem :

Mój kochany Kajtuś był że mną 8 lat . Wspaniały królik bardzo mądry spał na dywanie i załatwiał sie w kuwecie. Kajtuś swoje odchorował najpierw kamień w przewodzie moczowym 1,5 cm na samym końcu nowotwór ale do końca był wesoły i kochany :'(
w czerwcu będzie rok jak odszedł [*]
Obrazek

W pewnym momencie jego życia pojawiła sie myszka Mysia z którą biegał po pokoju i spał o dziwo zawsze była przy nim i nie uciekała.Była najmądrzejszą myszką jaką miałam. Przeżyła ponad 2 lata musiałam ją uśpić bo spadła z pięterka i uszkodziła kręgi.
Obrazek

Obrazek

Włodek pierwszy szczur z jakim miałam styczność sama go wybierałam dla przyjaciela 7 lat temu był bardzo zadziorny , biegał po całym domu praktycznie nie wchodził do klatki .

Obrazek

Ikuś najsłodszy chomiczek jakiego miałam żył 19 miesięcy umarł w śnie jako kuleczka
Obrazek
Po ikusiu kupiłam dwie myszki były śliczne niestety nasz kot rudą udusił bo dostał sie do akwarium chociaż było przykryte później do tamtej w łatki dokupiłam czarną ale niestety zachorowały po 2 miesiącach leczenia sterydami musiałam je uśpić.

uduszona przez kota do dziś sobie tego nie umie wybaczyć :'(
Obrazek

ta zachorowała z czarną ale nie mogę znaleźć jej zdjęcia :/

Obrazek

A teraz przykład dla czego zwierząt nie powinno kupować sie z niewiadomego źródła nasza świnka morska miała pół roku jak na wizyte kontrolną z królikiem wzięłam ją bo dziwnie wyglądała w poczekalni dostała drgawek wbiegłam do gabinetu i wet zdążył ją tylko uśpić żeby nie cierpiała . Po oględzinach okazało sie że świnka umarła ze starości miała tylko pół roku a organy wewnętrzne miała 8letniej świnki .Moja kochana [*] była niespodziewanym prezentem a tak szybko odeszła .
Obrazek
Ku pamięci moich innych zwierzaków rybek i chomików niech im zawsze światełko świeci ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”