[ZASTRZYKI] nie rusza łapką po zastrzyku

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: ogon wisielca »

***

Lekarz nie rokuje mu dobrze. Stopa jest mocno opuchnięta (jak balon) i grozi nam martwica..
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: Paul_Julian »

Niedobrze. Trzymajcie sie mocno !! A czemu jest takie opuchnięcie , coś wiadomo ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: ogon wisielca »

Wiadomo, albo nie wiadomo. Ja dowiedziałem się tylko tyle, że grozi nam martwica. W ogóle już drażni mnie atmosfera tej kliniki. Codzinnie przyjmuje nas ktoś inny, podaje zastrzyk i zbywa po pięciu minutach. Musiałem dopraszać się, aby w ogóle zechcieli go obejrzeć.

Dopiero dzisiaj trafiłem na kogoś żywiej zainteresowanego. Kogoś kto podotykał ją dokładnie, podał dwa zastrzyki (jeden w grzbiet, dugi w łapę) zalecił maść i <łaaał> skasował niewiele.

Będą reagować, jeśli obrzęk nie zejdzie do jutra.
Chciałbym być dobrej myśli, ale martwi mnie, że sprawa zaczyna się komplikować.
Dr już dzisiaj powiedział, że wygląda to na martwicę..
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Po zastrzyku

Post autor: merch »

smutno , ze byc moze lapy nie uda sie uratowac , no ale probowaliscie....
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: Paul_Julian »

ogon wisielca pisze:Wiadomo, albo nie wiadomo. Ja dowiedziałem się tylko tyle, że grozi nam martwica. W ogóle już drażni mnie atmosfera tej kliniki. Codzinnie przyjmuje nas ktoś inny, podaje zastrzyk i zbywa po pięciu minutach. Musiałem dopraszać się, aby w ogóle zechcieli go obejrzeć.
Mówisz o redłowie ? Może trafiłes na technika ? Uciekaj od techników jak najdalej ! Zawsze mów , że czegasz na wizyte do danego lekarza , nie na zastrzyk. Bo na zastrzyk to dadzą Cie do technika i poza kolejnością. Mam same fatalne wspomnienia z technikami :/

http://www.lecznica.gdynia.pl/index.php?id=2 Tu masz lekarzy.

http://www.lecznica.gdynia.pl/index.php?id=3 Tu jest grafik , zawsze sprawdzaj kto jest, możliwe , że od poniedziałku będzie dr Debis. Warto zadzwonic, zapytać (bywa , ze sie wymienią z dr Krefftem). I męcz, pytaj o wszystko, każ zapisywać jakie dostaje leki i wogóle. Dr Debis i dr Krefft są szczurzymi chirurgami. Dr Paulina Plewako też operuje, ale podejrzewam , ze przypadek Zefirka moze byc dla niej po prostu za trudny, jest młoda.

Tylko raz zostałem załatwiony dość szybko, ale wtedy byłem na zastrzyku w sobotę po dyzurze, a powinienem byc do 12stej i dr Krefft nie był zachwycony.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: ogon wisielca »

Cholera, więc dlatego byłem zadowolony. No proszę państwa -dzisiaj nareszcie przyjął nas lekarz! Dr Debis właśnie.
Skąd miałem wiedzieć, że oni tam mają tak pokaźne stado techników..

Może zauważono by wcześniej gdybym wiedział do kogo pójść.
Teraz tylko pluć sobie w brodę, że tego nie sprawdziłem.
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: Paul_Julian »

Ja tez jestem gapa , bo nie wpadłem na to , ze nie powiesz , że czekasz na wizytę. Techników chyba na pewno mają 2-3 faceta i 2 babki.
Nie obwiniaj siebie ani nikogo-nie wiadomo , jak by sie sprawa potoczyła wczesniej. Dopytuj sie Debisa co mozna zrobić , moze dr Plewako ma jakis pomysł , kazdy lekarz ma swój tok leczenia i rózne doswiadczenia. Dr Paulina jest młodsza, ale moze miec też pomysły .
Na pewno dr Debis bedzie robił co sie da , zeby uratować łapkę.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: ogon wisielca »

Chyba udało się nam już zażegnać tę martwice, albo przynajmniej nie ma już takiego zagrożenia.

Niestety w miejsce jednego zła pojawia się groźba następnym- więszym
W przeciągu tygodnia Zefir stracił 10% masy ciała. Narazie nikt nie chce osądzać, ale jak przestrzega mnie droktor- to może być nowotwór...
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: Paul_Julian »

Zefir był bardzo zestresowany ostatnio, nie myslcie o najgorszym.
Zróbcie USG i rtg , to wyjasni sprawe. Dr Ratajski dobrze robi USG. Dokarmiaj nutridrinkiem. I wymiziac za uszami!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Po zastrzyku

Post autor: mizi128 »

to niekoniecznie musi byc nowotwór. nasz szczurek mial ataki padaczkowe, prawdopodobnie spowodowane zapaleniem ucha. i schudl z 60dag na 50 w ciagu nie calych dwoch tyg. teraz skonczylismy serie zastrzyków, i Bazyl waży juz 55dag :) wiec utrata masy to nie od razu nowotwór. życze duzo zdrówka na szczuterków
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: ogon wisielca »

Dziękuję.
Dzisiaj wygląda to tak:

Obrazek
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Po zastrzyku

Post autor: merch »

Faktycznie strasznie duze to uszkodzenie musialo byc , a co na to doktor - bo lapka na zdjeciu wydaje sie wciaz spuchnieta.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: ogon wisielca »

Bo jest spuchnięta. W czwartek jedziemy na rentgen i wyciąganie drutów (pod skórą ma drucik usztyweniający).
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Po zastrzyku

Post autor: Paul_Julian »

A ja dziś w nocy myslałem co u Was :)
Brzydko wygląda , bo spuchniete okropnie :( To zółte to rywanol ? Jak wogóle Zefir sie czuje i łapka ?Jest rózowa , to mam nadzieję, ze coraz lepiej.
Wogóle dla mnie niesamowite jest to , ze była operacja i jest drucik na takiej małej łapce. Dzięki Tobie sie udało :)
Na pewno szybko zyska na wadze, trzeba Zefirka podtuczyć :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Po zastrzyku

Post autor: Licho »

Powiem szczerze, że aż mi dreszcze po plecach przeszły na widok łapki. Byliście bardzo dzielni. Nadal trzymam kciuki, bo druciki chyba trzeba jeszcze wyciągnąć....czy się mylę??
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”