Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

Nina, nie dogodzisz ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Nina pisze:I tylko mnie utwierdziłaś w przekonaniu, że jesteś przewrażliwiona i każde najmniejsze słowo traktujesz jak atak.
Noo coś w tym jest. Ja też pamiętam kilka takich sytuacji gdzie się bez potrzeby i zupełnie bez powodu uniosłaś. Wyluzuj i przestań się tak wszystkim przejmować bo się szybciej zestarzejesz, wiesz... zmarszczki, siwe włosy...
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Pytac mozesz, ale nie mam obowiazku Tobie odpowiadac. Natomiast Ty utwierdzilas mnie w przekonaniu, ze nie widzisz nieczego zlego w wymyslaniu powodow dzieki, ktorym mozna komus wyslac ostrzezenia. Jesli Cie to urazilo trudno, Ty tez sie ze mna nie patyczkowalas podczas tej calej rozmowy. Zreszta dobra. Skoro wedlug Ciebie jestem przewrazliwiona, obrazalska etc, to napisz mi jako mod. Po przeczytaniu tematu o jajku dalabys ostrzezenie pod tytulem, pisanie klamstw, a zaraz potem drugie pod tytulem trolling?
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

Tili, ale to nie było NASZE forum, nie wiem czego oczekujesz od Niny. ma tam pójść i ich zjeść?
mi się tam osobiście nie podoba to nie bywam za często. i tyle.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Lavena ja sie wtedy nie unioslam tylko pisalam (zreszta nie tylko ja), ze czasem trzeba na kogos pokrzyczec, zeby cos do tej osoby dotarlo. Ty mnie wtedy porownalas do Zalbi, ze jedna szczekaszka poszla to musiala sie druga pokazac i pojechalas innym slodkim tekscikiem, ktorym sie nie przejelam, a moglabym sie obrazic. Zreszta Kameliowa wtedy tez napisala Tobie, ze przecholowalas ( nie doslownie, ale z jej posta mozna bylo tak to zinterpretowac)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Babli »

dziewuszki, uspokójta się, proszę. :) Zachowajmy poziom i nie róbmy złej atmosfery na forum. ;)
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

No wiec napisalam, ze nie chcodzi, zeby Nina czy ktokolwiek wjechal tam na bialym koniu i pokiwal palcem, ale w sumie to bardziej chodzilo mi o opinie (wczesniej tego nie napisalam, bo juz sie wkurzylam), czy za posta, ktorego zreszta przeczytala Nina admin mial prawo dac mi te ostrzezenia. Jakie klamstwo? i jakie trolling. Nie rozumiem tego, wiec jesli uwazasz Nina, ze nalezalo mi sie to napisz za co?
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Tili akurat o tej sytuacji zapomniałam i myślałam o innych ;)

I nie przypominam sobie żebym użyła w tamtej rozmowie słowa szczekaczka ani tym bardziej Twojego nicka pisząc ten tekst więc jak widać uderz w stół :P
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

A czy ja twierdze, że masz obowiązek odpowiedzieć? Nie. Mówie tylko, że moge pytać kiedy i kogo mi sie żywnie podoba.

Na temat samych ostrzeżeń sie nie wypowiadałam ani razu, więc nie bardzo wiem skąd taka zmiana tematu (ani tym bardziej skąd stwierdzenie, że w tamtych ostrzeżeniach nie widze nic złego, skoro nie masz pojęcia co na ich temat sądze). Nie wiem jak brzmiał Twój ostatni post w tamtym temacie bo jego treści już nie ma, więc tym bardziej sie nie wypowiem na ten temat.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Lavena daj sobie spokuj. Nie mam teraz nastroju, zeby sie z toba jeszcze bawic w przepychanki. Poczytaj sobie tamten temat dla przypomnienia, bo moze za duzo masla jesz.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

A ja podziwiam za pamięć (tudzież pamiętliwość);) pamiętać co kto do kogo powiedział w jakimś wątku kiedyśtam to prawdziwy wyczyn. :D

Tili błagam Cię weź sobie już na wstrzymanie i nie drąż bo zaraz na serio będziesz mogła się poczuć poszkodowana jak powiesz o jedno słowo za dużo. Odetchnij i zrób sobie herbatę. I piszę to jako mod. ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Tili pisze:Lavena daj sobie spokuj.
spokÓj. :)
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Moj ostatni post to ten, w ktorym pisze o banie Shy na orgu. Pozniej przenioslysmy sie na pw. Natomiast widzisz piszesz, ze wcale nie twierdzisz, ze te ostrzezenia byly sluszne, ale twierdzisz, ze jestem przewrazliwiona. Caly czas walkuje temat, ze olac to cholerne jajko. Mam wkur, ze sie tak wyraze, a raczej mialam, ze jeszcze nie zdazylam odpisac Shy, a juz polecialy dwa ostrzezienia oskarzajace mnie o klamstwo i torlling. I o to sie caly czas "klocimy". Tylko, ze w miedzyczasie Ty wstawilas swoje uwagi o mojej pisaowni co wybacz, ale dolalo nieco oliwy do ognia, a zaraz potem, ze na forach trzeba wyluzowac i jestem przewrazliwiona. Solza napisala, ze sie zgadza, ze luz luzem, ale nie mozna kogos wywalac, bo sie ma znajmosci u admina i ona zrozumiala odrazu o co mi chodzi,a Ty dopiero teraz "zajarzylas". Tz mam nadzieje, ze zrozumialas. I odrazu wyprzedzam Twoje pytanie, nie szukam ukojenia, ululania czy co tam jeszcze tylko jesli sama przyznajesz, ze zle zrobili to dlaczego to ja jestem winna? Wystarczylo napisac, ze tamto forum to takie czy srakie, najlepiej sie tam nie logowac i tyle.
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Lavena Ty to chyba lubisz ludziom dop..., i najpierw prowokujesz, a potem piszesz jaka ta osoba nadpobudliwa i w ogole ::) Dam cie do ignora i przynajmniej nie bede musiala sie niepotzrebnie denerwowac Twoimi niewinnymi uszczypliwosciami. :-*
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Ogoniasta »

ufff! jak tu gorąco dziś ::)

Coś na rozładowanie napięcia ;D
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/35293/ ... wierzatka/ :D

Maleńka kuna rządzi!! :D ..ale zajączek, małpeczki i wiewióry też rozkoszne :-*
Same słodkości! ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”