Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Astry »

A ja mam Minolte 100-300 za 800zł, inne sigmy, tamrony i inne kundle z takimi samymi parametrami są tak po 2000zł :D. Sony najlepsze i swoją drogą też najtańsze :)
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

LaCoka pisze:Paul tak to była literówka.
Właśnie dostałam PW od Przypadka, szczury są już ubite i zamrożone...
No szlag by go k... trafił :'(
Znajac Przypadka to by sie umowil na zywe i przyniósl martwe
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Maugosia »

Hehe, przynajmniej napisaliście coś o aparatach gdy ktoś zapytał, bo tak to zero odezwu ; P
O tej Alphie - myślałam, że kompakt bo tak pisało na pierwszej lepszej stronie w google, ale widzę, że to mój błąd. Sorki.
Ale lustrzanka sony? e... czyli dużo się nie pomyliłam, jeśli sony robi wszystko i nic wykorzystując czyjeś elementy. W tym przypadku optyka z minolty. Pewnie owe aparaty w przypadku naprawy wysyłają do minolty ; )
A jak już kupując lustrzankę... lepiej to rozpatrzyć wśród innych lustrzanek a nie przyrównywać do kompakta.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Maugosia »

A tam, przypadek pewnie ma tu założone konto i teraz rechocze ze śmiechu bo widzi Wasze łezki.
Takich osobników po prostu się olewa, bo inaczej takie trolowanie będzie trwało i trwało.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Jessica »

przypadek z nas drwi po prostu
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

Maugosia pisze:A tam, przypadek pewnie ma tu założone konto i teraz rechocze ze śmiechu bo widzi Wasze łezki.
Takich osobników po prostu się olewa, bo inaczej takie trolowanie będzie trwało i trwało.
zdecydowanie. to było z resztą jak w banku że tych szczurów nie odda. koleś ma coś najwyraźniej nie tak z psychiką i nic na to nie pomoże, no chyba żeby jego ubić i zamrozić.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Astry »

Maugosia pisze:Pewnie owe aparaty w przypadku naprawy wysyłają do minolty ; )
Hmm, zanim zaczniesz o czymś mówić najpierw o tym czymś choć trochę poczytaj... nie, w przypadku naprawy nie wysyłają do Minolty... . Ale straszne, że wykorzystują optykę od Minolty. No bo oczywiście jak mieć lustrzankę to tylko Canona lub Nikona, bo wszyscy mówią, że najlepsze i jest szpan ;). Szczerze mogę polecić Alfy wszystkim, pasują mi o wiele bardziej niż Canony i Nikony, o wiele łatwiejsza w obsłudze, przynajmniej takie mam wrażenie. W Nikonie i Canonie, którymi miałam okazje sie kiedyś posługiwać jest pełno funkcji, po prostu pełno! A u mojego Soniaka jest wszystkiego mało i jest przejrzyście. Jak to mówią nie sprzęt ja umiejętności :).
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Mój facet miał dzisiaj jakiś dziwny poranek :D
Najpierw mama wpadła do pokoju, a on śpi u mnie w nogach :D
A teraz jak siedzimy na kompie to przyszłą i powiedziała "Remik, Ty jakiś zakręcony jesteś! Wiesz, że spałeś u Kasi w nogach? A przedtem żeś wyszedł na korytarz i taki zdziwiony stoisz, ja się pytam czego szukasz, a Ty, że właśnie nie wiesz" xDDD

Powaliło mnie to ^^
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Jessica »

matrix360 pisze:"Remik, Ty jakiś zakręcony jesteś! Wiesz, że spałeś u Kasi w nogach? A przedtem żeś wyszedł na korytarz i taki zdziwiony stoisz, ja się pytam czego szukasz, a Ty, że właśnie nie wiesz" xDDD
i jak tu nie kochać facetów ::)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Jessica pisze:i jak tu nie kochać facetów ::)
No właśnie, jak?? ;D
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Veerena »

Oj chłopaki chłopaki :) mój ostatnio po paru nie przespanych nockach i piwkach zasnał mi w WC ;D
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Jessica »

Veerena pisze:mój ostatnio po paru nie przespanych nockach i piwkach zasnał mi w WC ;D
;D ;D ;D ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: jordan »

hehe
Obrazek
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Veerena pisze:Oj chłopaki chłopaki :) mój ostatnio po paru nie przespanych nockach i piwkach zasnał mi w WC ;D
Przypomniałaś mi o tym co sama kiedyś zrobiłam xD
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Jessica »

moj kiedyś zasnął jak był po nocce i zawoził mnie do ginekologa. czekał w poczekalni babeczka na chwile wyszła. wraca i mówi do mnie "chłopak chyba się boi że pani jest w ciąży bo siedzi pochylony w dól z głową przy nogach" ja wychodzę Tomek śpi ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”