Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: igig »

Tili pisze:Natomiast YSS posluchalam sie Ciebie i dzidzia wyskoczyla z nikad, bo wtedy co mysle, ze sie pojawila to nawet nie spodziewalam sie, ze cos z tego bedzie. Troche sie rozluznilam i pach hehe.
Widzisz yss, wszystkie dzieci są twoje :P .

Gratulacje dla przyszłych mam ;) .
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: yss »

Tili pisze:Natomiast YSS posluchalam sie Ciebie i dzidzia wyskoczyla z nikad, bo wtedy co mysle, ze sie pojawila to nawet nie spodziewalam sie, ze cos z tego bedzie. Troche sie rozluznilam i pach hehe.
ano.
najszybciej pach to te zupełnie nieplanowane robią ;)
to ja idę LEŻEĆ ::) ach te radości macierzyństwa ::)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: Tili »

No wiec tak. Dzidzia ma 7 tyg nie 6, zarodek juz jest zagniezdzony pieknie, serduszka jeszcze nie ma, ale nie mam sie tym przejmowac, bo widac u mnie akurat maluch na poczatku wolniej sie rozwija. Termin mam na 20 lutego, ale to sie moze zmienic na 14 lutego, lub 14 marca, a moze jeszcze byc 1 marca. Wszystko z dzidza ok, sa zoltka itp. Jedyne co nie jest ok to miesniak, ale pan doktor powiedzial, ze teraz i tak sie z nim nic nie zrobi conajwyzej po porodzie. Jest umiejscowiony po drugiej stronie, nizej z dala od macicy, wiec nie bedzie stwarzal problemow. No i jest maly, ale mam koniecznie zglosic to lekarzowi prowadzacemu.No i to na tyle poki co. Teraz czekac az kluska bedzie rosla. Tatus wniebowziety cieszy sie jak gwizdek hehe. Mama jeszcze w szoku, bo niby sie staralismy, ale tyle czasu nie chcialo przyjsc,. a tu nagle pach i juz 7 tydz. Jak kazda mam mam watpliwosci czy sobie poradze itp, ale powoli zaczyna do mnie docierac, ze bede mama i w ogole hehe.
Awatar użytkownika
asia030984
Posty: 220
Rejestracja: pt maja 21, 2010 10:57 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: asia030984 »

Tili gratuluję :)

Też bym chciała mieć małe dzidzi...
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: Tili »

No i jak to zwykle byla ze mna ja mam zawsze pecha. Bylam na wizycie u gine i okazalo sie, ze mam coaze wysokiego ryzyka. Jednak ten miesniak okazal sie na tyle grozny, ze plod moze mi sie nie rozwinac, bo sa dosyc blisko siebie, a jesli jeszcze wyjdzie ciaza blizniacza to tzreba bedzie usunac, bo macica nie wytrzyma. I zostalam inwalidka, bo w zasadzie nic mi robic nie wolno, a jak sie pojawi plamiemie czy jakies mocniejsze bole to do szpitala. I najlepsze na koniec, ze to prawdopodobnie moja jedyna ciaza, wiec jak strace odpukac to juz nie zajde :'(
Awatar użytkownika
asia030984
Posty: 220
Rejestracja: pt maja 21, 2010 10:57 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: asia030984 »

Mam nadzieję, że skończy się wszystko dobrze...trzymam kciuki
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: alken »

Tili, trzymam kciuki. Nie ma co krakać na zapas, to wcale nie musi być ciąża bliźniacza a nawet z mięśniakiem dzieciak ma jeszcze sporo miejsca, rozciągniesz się ;) skoro pozamaciczną można donosić to i taką też. będzie dobrze.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: Tili »

No mam nadzieje, ze bedzie ok, bo jak sie okaze, ze jednak nie moge wiecej miec dzieci to kurcze nie wiem co zrobie. Maz sie zalamal, jeszcze dostalismy pismo z ZUSU, ze za duzo zarobil i musimy do konca miesiaca oddac 1600zl, wiec juz poprostu nie wiem co jeszcze musialby sie stac, zeby bylo jeszcze gorzej. Finansowo jestesmy w glebokiej du... i teraz jeszcze to. Zalamac sie mozna. Wiem, ze nie powinnam myslec w czarnych kolorach, ale no kurcze trudno jest o tym w ogole nie myslec.
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: LaCoka »

Yss źle się poczuła i pojechała do szpitala. Napisała mi, że na dniach będzie rodzić. Prosiła żebym Was od niej pozdrowiła
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: alken »

to trzymamy kciuki za udany i bezbolesny wypakunek :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: Nina »

To dlatego od wczorajszego wieczora o Niej myślałam? ::) Normalnie spokoju mi nie dawała!

Czymamy kciuki Yssku!
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: igig »

To ja kciukam za yss i córeczkę.
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: kulek »

Tili, trzymam mocno kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze :-* Nie załamuj się, myślcie pozytywnie. Na pewno wszystko będzie ok.

Ja też o yss myślałam wczoraj i dzisiaj ;D Kciuki trzymam!
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: Babli »

A! yss! chodzisz całemu forum po głowie! Jesteśmy psychiczni ;D Czekamy na yssiątko :D
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: jordan »

trzymamy kciuki :) i ogony
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”