Opioidowe nałogi

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: Jessica »

mocno trzymamy kciuki, musi byc dobrze, musi!
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: istotki:)

Post autor: matrix360 »

Cappy, Cappy, nie rób mi tego :(
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Nie wiem, co postanowić..
Wypuściłam go na łóżko- przeszedł kawałeczek prosto. Ale calkiem na lewo skrzywiony jest :-\ Ciezko mowic o poprawie. Nawet nie je.. Dr Piasecki polecił karmić go czyms półpłynnym, np gerber, a on jedno co zrobił z tym gerberem to wywalił na żwirek - jak i wczoraj. Nie mam sily zdecydowac o wyslaniu go za TM, ale tez nie wiem czy dalsza walka przyniesie cokolwiek :'( czy tylko sprawi mu dodatkowy bol.. Za bardzo go pokochalam przez ten krotki czas, by pozwolic mu odejsc, ale tez ogormnie boli mnie, gdy patrze jak cierpi.. nie wiem co dalej. siedze i placze nad nim, co wiecej moge? :'(
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: istotki:)

Post autor: sr-ola »

Możesz.. musisz właściwie, dla Cappy. Jeśli dr Piasecki daje cień szansy- walcz. Kup nutridrinka, podaj bezpośrednio do buzi. (tak bym zrobiła)

Jeśli uważa jednak, że ma to przedłużać cierpienie, to naprawdę, okropnie mi przykro, ale musisz działać... :( tahtimittari trzymaj się..
.. że też tak szybko odchodzą :-[
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

On mi powiedział, że jeśli się poprawi, to ja mam iść do mojego ambulatorium, albo na egzotyki i tam mi dadzą co on kazał i mam walczyć.. Ale ja nie widzę poprawy :'( tylko, że j nie potrafię powiedzieć drugi raz, że chcę jego cierpienie skrócić.. mimo iż jutro wiem, że będzie z rana mój dobry znajomy.. to nie mogę.. :'(

Cappy, wstań, proszę cię... :'(
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: istotki:)

Post autor: sr-ola »

Spokojnie, sterydy zostały podane dopiero dziś (wiem, wiem, ja też spokojna bym nie była). Może trzeba dać mu więcej czasu? Napisz jutro jak Wam minęła noc i czy ranek przynosi dobre wieści. Trzymam kciuki bardzo mocno!
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Bylo bardzo zle i pomoglam mu w ambulatorium przejsc za TM..
ciezko mi go bylo pochowac w taki deszcz.. nie mam sily napisac nic wiecej :'(
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: istotki:)

Post autor: ol. »

tak miałam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy :(

biegnij za Ketonalem Cappy


tahtimittari, walczyłaś, ale jego dobro przeważyło
trzymaj się
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Dr Piasecki powiedzial przez tel. ze jesli jest jak jest,to nie ma co czekac do rana :'(
jestem zalamana :'(
musze poszukac towarzystwa dla Fenka :-[ nie mam sily znowu. masakra.. moje dwa kochane.. :'( :'(
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: istotki:)

Post autor: sr-ola »

Taki cios... postąpiłaś słusznie. Choć naprawdę wierzyłam, że będzie jeszcze dobrze, że nie może Cię zostawić..
najważniejsze, że już nie cierpi.
Dobranoc Cappy..
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: istotki:)

Post autor: unipaks »

Też w głębi duszy wierzyłam , że Cappy nie odfrunie za Ketonalem , że stanie się cud i ogonek wygra tę walkę... :(
Bardzo , bardzo mi przykro , że stało się inaczej...Dobrze jednak , że nie pozwoliłaś mu się dłużej niepotrzebnie męczyć i mógł zasnąć przy Tobie i poczuć ulgę od cierpienia
Leć , kochany ogonku [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: istotki:)

Post autor: matrix360 »

Cappyś.. Czemuś mi to zrobił.. Przecież miałąm Cię niedługo odwiedzić się wtulić w Twoje futerko :'(

Odpoczywaj kochanie spokojnie :'(
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Witam Was serdecznie po przerwie.. Trochę wyjazdowo było, trochę też nie miałam sił zaglądać do tego tematu.. Wczoraj jeszcze mi się śnił biedny Cappy :( Dzisiaj jakoś znalazłam fotki jego i Ketonala i tak mi strasznie pusto bez nich. Znalazłam dzisiaj ich fotki, których nie zgrywałam wcześniej i tak mnie za serce ścisnęło..
Ale życie musi jakoś iść dalej. Mały Fenek nie jest już taki malutki - rośnie chłop jak na drożdżach. Dzielnie towarzyszył mi w wypadzie do Krakowa. Jest bardzo bardzo miziasty i kochany. Cały czas właściwie spędza ze mną, gdy tylko jestem w chałupie - włazi na kolana i zejść nie chce. Obecnie akurat hasa po wersalce (obsikał mi zeszyt przed chwilą, ghrr, mały diobeł!)
Patrzcie sami jak rośnie:
Fotka sprzed wypadu do Krakowa - początek sierpnia
Obrazek
i dwie z dzisiaj:
Obrazek
Obrazek
:D

Kolega dla niego zjawi się niebawem - w chwili obecnej jest w Krk, albo sama po niego pojadę, lub co bardziej możliwe - przyjedzie do mnie w przyszłym tygodniu. Teraz tylko wymyślić jakieś farmakologiczne imię.. ::)
Tak na marginesie.. chyba czas na zmianę nazwy tematu "istotki" mnie jakoś przygnębiają..
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Przydałaby się jakaś edycja postów, bo ja niepozbierana i durna już widzę,że 2 razy to samo zdanie napisałam :-X
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: istotki:)

Post autor: unipaks »

Piekielny trzynasty...nie mogę sobie obejrzeć Fenka jak podrósł , bo mi sprzęt nie otwiera obrazków :(
Wygłaszcz słonko ode mnie i ucałuj :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”