[Kraków] Gdzie mogę prześwietlić szczura?

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Frezalios
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 4:24 pm

[Kraków] Gdzie mogę prześwietlić szczura?

Post autor: Frezalios »

Witam!

Jakie znacie w Krakowie lecznice, w których mogłabym dokonać prześwietlenia szczurasa i gdzie od ręki dostałabym zdjęcie (bez opisu)?

Na początku był problem z oddechem. Wet podejrzewał zapalenie płuc, ale stwierdził, że może to być nowotwór i trzeba prześwietlić. Dał mi jedne namiary, ale tam nikt nie odbiera. Dostawał zastrzyki, kłopoty z oddechem minęły.
Teraz jest gorzej, tak jakby w połowie zaczęło szczurasa paraliżować, chodzi trochę na boku, ale jest żywotny i ma energię. Tylko na ręce nie chce być brany, ale to może uraz po zastrzykach.
Muszę szybko zrobić prześwietlenie, bo może to np. jakiś guz od środka na coś naciska? Mój wet jest specjalistą od psów i kotów, ale jest bardzo dobrym chirurgiem (Wacław Gubała, ul. Piasecka). Zoperował mi kiedyś szczura, który miał ogromnego tłuszczaka i operacja sie udała, szczurek cieszy sie dobrym zdrowiem. Ale on nie ma możliwości wykonywania prześwietleń. Pomocy....

-----------------------------

POLECAM: Wacław Gubała, ul Piaseckiego 16 -znakomity chirurg.

NIE POLECAM: Lecznica przy Centralnej (lata temu byłam tam z papużką z uszkodzonym nerwem. Pani weterynarz zaczęła nią machać i śmiała się do drugiego weterynarza szczebiocąc "zobacz jak jej głowa lata hihihi".
Lecznica przy Brodowicza: rzeźnicy, usypiają bez potrzeby. Może to jedyne co potrafią robić.
I wbrew powszechnym opniniom Arka. Są nastawieni na zyski, a ile razy byłam tam ze szczurkiem, nigdy nie pomogli. Jedyny plus to to, że mają nocne dyżury.
nairda
Posty: 209
Rejestracja: pn paź 29, 2007 4:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] Gdzie mogę prześwietlić szczura?

Post autor: nairda »

Prześwietelnie bez wcześniejszego umawiania sie można zrobić w lecznicy na Kordiana 60 (Kurdwanów). Po zrobieniu zdjęcia czeka się 15 minut na wywołanie.
Tel. 012 654 24 00, 603 666 119
pon.-pt. 9.00 - 20.00
soboty 9.00 - 14.00
niedziele 10.00 - 12.00
Samo prześwietlenie kosztuje 30 lub 40 zł, już nie pamiętam dokładnie.

Pracuje tam też "szczurowa" wetka dr Alicja Banaś, którą bardzo polecam. Myślę, że warto pójść do niej najpierw na wizytę, by sie okazało, czy prześwietlać rzeczywiście trzeba. Możliwe, że po zbadaniu, objawach uda się ustalić diagnozę i uniknąć stresu i osłabienia szczura przy prześwietleniu. W najbliższym tygodniu ma być w lecznicy 13-20.
Awatar użytkownika
*brukselka*
Posty: 44
Rejestracja: wt sie 11, 2009 7:39 pm
Lokalizacja: KRK

Re: [Kraków] Gdzie mogę prześwietlić szczura?

Post autor: *brukselka* »

U dr. Lewandowskiej na Zamojskiego też można zrobić RTG (www.lecznica-oaza.strefa.pl) i na Żabińcu (www.lecznicazabiniec.pl).
Bezszczurkowy :(

Za TM: Snuker, Marian, Stefan
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”