Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

jordan pisze:na poprawe humoru c.d

http://moto.allegro.pl/daewoo-tico-w-ba ... 55350.html

:)
Rozwaliło mnie zdjęcie z ...leżącym?frunącym?Matrix?adziame?PANEM przed maską... ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Veerena »

Kto by pomyślał, że robiąc listę na karmę szczurzą muszę pamiętać o Tżcie :) o ja głupia ;D

[wypisałam całą długą listę na karmę]
...
TŻt: - osioł
Ja: - dlaczego?
TŻt: - po co krewetki?
Ja: - zawsze jakies urozmaicenie
TŻt: -jeszcze mi sie trafi jakas


no i teraz jestem zmuszona wykreślić krewetki z listy :D
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

więcej suszonych bananów za to? ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Asiulec
Posty: 300
Rejestracja: czw mar 27, 2008 9:44 pm
Lokalizacja: Ozimek

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Asiulec »

Chciałabym was prosić o radę przy podjęciu najtrudniejszej w moim życiu decyzji. Niedawno w smutniku pisałam o mojej szczurzynce, która pomimo wielkiego nowotworu posiada ogromną wolę życia. Długo zastanawiałam się nad jej losem, czy dać jej żyć i w chwili zobaczenia choć najmniejszego pogorszenia pomóc jej odejść, czy pomóc jej odejść mimo woli życia. Co wy zrobilibyście w mojej sytuacji?
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: szczuruleczka »

Asiulec pisze:Chciałabym was prosić o radę przy podjęciu najtrudniejszej w moim życiu decyzji. Niedawno w smutniku pisałam o mojej szczurzynce, która pomimo wielkiego nowotworu posiada ogromną wolę życia. Długo zastanawiałam się nad jej losem, czy dać jej żyć i w chwili zobaczenia choć najmniejszego pogorszenia pomóc jej odejść, czy pomóc jej odejść mimo woli życia. Co wy zrobilibyście w mojej sytuacji?
Nie pozwalaj jej odejść! Skoro szczurzynka ma siłę żeby walczyć - niech walczy!
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Wszystko zalezy od tego, czy szcurek je i pije, i jakie są rokowania weterynarzy.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Asiulec
Posty: 300
Rejestracja: czw mar 27, 2008 9:44 pm
Lokalizacja: Ozimek

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Asiulec »

Dzisiaj byłam u weta... Nie dawał małej żadnych szans. Zdecydowałam, że od czekania na powolną i bolesną śmierć lepsza będzie pomoc w odejściu... Grusiaczek zasnął spokojnie. Moja cudowna przygoda z ogoniastymi potworkami zakończyła się.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Szkoda :( Czasem to jedyne co mozemy zrobić. A nie planujesz więcej ogonków? Nowy ogonek to najlepszy lek na smutek.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lovekrove »

Prawda. Odciąga nasze myśli o stracie. Miałam podobnie z psem, tyle tylko, że umarła mi na ramionach. Nowy pies był najlepszym wyjściem z możliwych.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: zuzka-buzka »

"Nowy" to trochę złe określenie... :-\ Ja bym użyła 'inny'. Ale faktycznie, to najlepsze... Jak miałam miesiąc, to rodzice kupili jamnika rodowodowego, który szczerze mówiąc był "powsinogą". ;) I w końcu złapał Parwowirozę... :'( Byłam do niego niesamowicie przywiązana, spałam z nim w jego "koszyku" i jadłam z nim psią karmę. Poważnie. :P Odszedł, nie planowaliśmy innego psa, ale nie mogłam, tak pusto było.. Wzięliśmy ze schroniska psiaka i powiem, że to było najlepsze, co zrobiliśmy. ;)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: kulek »

Wybiera się ktoś z Krakowa na Wanekon? :P
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Filipw »

Dobjydzień

Ide na parapetówkę w sobotę i myślę nad prezentem, wymyśliłem że dam moje jakieś zdjęcie na A3/A2 w antyramie coby sobie dziewczyna powiesiła w pokoju (tak od serducha). Tylko jak to ja mam problem z wyborem takowego zdjęcia. Kolory ścian będą tak 1. Czerwona reszta Kremowa, oto i zdjęcia:

1 opcja
Obrazek

2 opcja
Obrazek

3 opcja
Obrazek

4 Opcja
Obrazek

5 Opcja
Obrazek

6 Opcja
Obrazek
Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 533
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:50 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vesper »

1 :D :D :D
Ze mną:Primental, Edgar, Cocolino
Za TM [*][/i]: Nivek, Vito, Kaspar, Sascha, Virus, Dero, Zero, Layla, Bubi, Łatka
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: szczurzyca. »

1/3 :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

lovekrove pisze:Prawda. Odciąga nasze myśli o stracie. Miałam podobnie z psem, tyle tylko, że umarła mi na ramionach. Nowy pies był najlepszym wyjściem z możliwych.
Na mojej cioci troszkę się to zemściło. Tak bardzo kochała swojego Dropsika, że nie umiała się pogodzić z jego stratą. Sprawiła sobie nowego psiaka. I bardzo długo nie potrafiła okazać mu uczucia i prawdziwej uwagi. To nie był Drops. Już jest ok ale jak o tym wspomina przyznaje, że zrobiła błąd.
Myślę więc, że jest to kwestia indywidualna. Moja mama wciąż płacze jak mówi o Emirze (zmarł w kwietniu). Znajomi mówią- daj jej nowego psiaka. A ja ją znam i wiem, że byłoby to najgorsze z możliwych rozwiązań w tym momencie.

Filipw: jeśli są to zdjęcia robione przez Ciebie- wybieram nr 1 lub 5 ;)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”