Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: yss »

u nich to zwyczaj i tyle.
pamiętacie może ten odcinek Przystanku Alaska, jak Shelly [czy jak się jej imię pisze :)] stwierdziła z pewnym rozbawieniem, że Holling ma golfik ;) a żaden z jej chłopaków nie miał. i biedny 60letni Holling chciał się obrzezać :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: merch »

wymyslili tania profilaktyne, ta i tak lepsza niz te inne, te inne to profilaktyczne usuwanie migdalow i wyrostkow robaczkowych.
profilaktyczne usuwanie piersi tez chyba wymyslono w USA , mozna razem z jednoczasowa rekonstrukcja- masz cycki nawet powiekszone a gruczolu i punktu wyjscia dla raka ie masz az ta ameryka :P O0



yssku pamietam because I love Northern Exposure
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: RattaAna »

hop hop hop, ale cisza!

yss a mi chyba umknęło jak mała Mrówka ma na imię?

u mnie leci 14 tydzień, przy Nince ta druga ciąża taka niezauważona prawie sobie leci... bobo zdrowe, widziałam fikające nóżki i rączki podczas usg:) mieliśmy wszyscy wejść do gabinetu, ale niestety mała w drodze (dość długiej i mocno wyboistej to fakt) zwróciła zawartość żołądka i musiała bidula przesiedzieć badanie w aucie z tatą... ale filmik mam na cd, to sobie potem obejrzeliśmy:)

no i popisałam już - mała zrobiła kupsko i próbuje sama wstać z nocnika, co się może źle skończyć:) dla dywanu:)
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: Nietoperrr... »

Jak już jesteśmy w tym temacie...
Pamiętam,jak kiedyś rano,po nieprzespanej nocy,bo synek był chory i co chwilę płakał,obudziłam się i pierwszą moją czynnością poranną było zawsze posadzenie małej na nocnik na poranną kupę.Miała coś poniżej roku.A że byłam tak nieprzytomna,że oczy same mi się zamykały,to objęłam ją wraz z nocnikiem nogami i resztą ciała zaległam ponownie na poduszce "na chwileczkę tylko"...
No...
Pierwszy raz w życiu miałam tak szeroko otwarte oczy po przebudzeniu...
Córcia siedziała już obok nocnika,a jego zawartość była wszędzie...Nawet w buzi... :o
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: RattaAna »

a fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ;)
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: Justrzna »

fuj:)
Kończę już 27 tydzień. Maleństwo kopie i się rozpycha. Brzuch mam ogromny, zaczynam mieć problemy z wiązaniem butów itd.
Czasami chciałabym, żeby było po wszystkim, po porodzie, ale jak tak poczytam o tych kupach, pieluchowaniu, nocnikowaniu, nieprzespanych nocach itd to może i lepiej niech ta ciąża trwa jak najdłużej:)
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: ninaczika »

po długiej nieobecności więcej Was:) 18 miesiąc Tobiasza.. znów mam czas dla siebie, jestem gapa czy nigdzie nie ma zdjęc Mrówki?
Amusia
Posty: 414
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: Amusia »

oo boże ja też pominęłam duużo,, Tak więc Szymonek ma 10miesiecy i wyglada tak

Obrazek

CIĄŻA OK

Porodu nie wspominam choć było fantastycznie pomijając drastyczne zakończenie zakończone CC i wielkim zbiegowiskiem lekarzy było super.

Zycia po porodzie znać nie chcę. Dziecko jest chore (nerki i układ moczowy - dla najlepszych lekarzy wada ogromna i bardzo trudna, miesiące diagnoz i szukania nowych specjalistów w kraju i za garnicą) a błędy lekarzy z ZCD do tej pory odbijają swoje piętno.. Jak ktoś chciał by pogadać proszę pisać ale nie chcę smucić atmosfery.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: alken »

śliczny synek :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: yss »

mrówka ma pół roku. to dobra mrówka.
synek ją lubi. on z kolei ma już 19 miesięcy :)
ogląda jej rączkę ["jakie małe paluszki!"], głaszcze po głowie, kiedyś siedzieli obok siebie w pufie oglądając film i on tak sobie przyjaźnie i kojąco skubał mrówcze włoski :) nadal wtyka jej do buzi znalezione gdzieś butelki z resztkami mleka albo wody, a dziś zabrał się z dużą energią do karmienia mrówci obiadkiem ze słoiczka. miała potem ten obiadek na brwiach ::)
i dość wzruszające jest, jak przychodzi taki synek do pokoju niosąc grzechotkę, podchodzi do mrówki i wtłacza jej zabaweczkę w łapkę. niech się pobawi mały robaczek :) tylko czasem coś mu się myli i wciska jej grzechotkę do buzi. :P
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: Nietoperrr... »

Słodkie takie widoki i rozczulająca jest taka wzajemna dziecięca miłość. :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: yss »

Nietoperr: mała chwyta go za ubranko i za ucho na przykład i wdzięczy się do niego, a on patrzy jak na zjawisko :) ale fajni są razem. maluch potrafi też ucałować mrówkę na dobranoc, jak ma dobry humor [jak ma kiepski, nie buziakuje w ogóle nikogo].

a mrówka jak na zamówienie forumowe wykrzesała dziś z siebie pierwszy ząb.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: alken »

i nadal brak zdjęc ! wr.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: yss »

no bo tak :) fotosik robi jakieś sceny.

ratta: Mrówka ma imię...?
a, tak.
Nadia :)

ale dziwnie, Mrówka to przecież Mrówka :) mała, promienna, grubiutka Mrówka.
hehe, jak pokazywaliśmy synkowi w lesie mrówki to patrzył na nas jak na nienormalnych.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem

Post autor: RattaAna »

no proszę, jakie śliczne imię ma Mrówka:) jest też i na naszej liście, jeśli zdecydujemy się nazwać swe potomstwo konsekwentnie na tę samą literę alfabetu (trwają pertraktacje); pewnie pomoże nam w tym płeć, którą być może poznamy już w najbliższy czwartek!
u nas etap "projektowania" pokoju dla Ninki - łóżeczko, które obecnie zajmuje (niechętnie zresztą) musi się zwolnić dla maluszka, a Ninka zamieszka w swoim pokoiku; trzeba jej tam mebelki jakieś wstawić, no i się nad łóżeczkiem zastanowić - bo nie wiem czy już takie dla starszych dzieci będzie ok (z barierką ochronną, żeby nie wypadła) czy pójść w coś innego (ale w co?);
a jak to u Was, yss?
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”