Seriale i inne odmóżdżacze :)

Polecane przez Was książki adresy stron WWW - o szczurzej i nie tylko tematyce.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kao
Posty: 471
Rejestracja: pn lis 23, 2009 6:43 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: kao »

Pająk pisze:
kao pisze:Zaczęłam "Jak poznałem waszą matkę", bo przecież relaksować się przy czymś trzeba ;) Całkiem, całkiem :)
it's legen-wait for it-dary
:D :D :D
Awatar użytkownika
s@kur@
Posty: 330
Rejestracja: wt mar 30, 2010 5:36 pm
Lokalizacja: StW

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: s@kur@ »

O właśnie... Pogromcy mitów i Bear Grylls. To bym mogła non stop oglądać ;D
Detektyw Monk <3
Szkoda , że już nie leci na TVN :(
Nie wiem czy mi się to czasem nie śniło, ale niedawno reklamowali na TVN. Ale jakoś tak późno leciał. 23 czy jakoś tak :)
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem."
Obrazek
Awatar użytkownika
Yaoja
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 22, 2011 5:48 am

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Yaoja »

Jako że mieszkam w akademiku, a w domu bywam rzadko, mam tylko swoją mega plazmę, która odbiera zaśnieżoną tvp2 (jak mam fuksa, to nawet i kolor złapię, o! 8D) i jeszcze bardziej zaśnieżoną tvp1, to tylko "Dr. House'a" oglądam. Jak był jeszcze częstszy dostęp do telewizora, to się "Monk'a" oglądało, seriale komediowe na tvnsiedem o 19 wieczorem ("Teoria wielkiego podrywu" i "Dwóch i pół" wymiatają!), a kiedy jeszcze był na antenie, to "Gwiezdne Wrota" na AXN. Teraz tylko czekać, aż niewiadomo kiedy puszczą "GW: Wszechświat". Poza tym mam straszną ochotę na "Supernaturals", niech ktoś mi daaa ("Nie z tego świata", leci na tvnsiedem, ale polski tytuł jest ŁOKROPNY...).
A jeśli chodzi o odmóżdżacze, to niedawno skończyłam oglądać wszystkie sezony "Czarodziejki z księżyca", i matko, i want MOAR! Coby nie mówić, świetne anime.
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Nietoperrr... »

A ja tam zawsze wolałam Rumcajsa! ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
kao
Posty: 471
Rejestracja: pn lis 23, 2009 6:43 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: kao »

Ode mnie jeszcze "Gdzie pachną stokrotki". Jestem dopiero na 4 odcinku, ale się chyba wciągnęłam :O Ma 2 sezony, więc nie "zmarnuję" zbyt dużo godzin ;p
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: klauduska »

Big Love, House, Desperate Housewives, Gossip Girl, True Blood, Family Guy, American Dad, South Park i próbuję się wkręcić w Boardwalk Empire, ale mi nie idzie :P

no to chyba tyle :P

genialne serialne, które zdjęli z anteny, bo odstawawy od reguł: Rome i Carnivale [najlepszy serial wszechczasów!]
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: `naatka »

klauduska pisze:Big Love, House, Desperate Housewives, Gossip Girl, True Blood, Family Guy, American Dad, South Park i próbuję się wkręcić w Boardwalk Empire, ale mi nie idzie :P

no to chyba tyle :P

genialne serialne, które zdjęli z anteny, bo odstawawy od reguł: Rome i Carnivale [najlepszy serial wszechczasów!]
House, Gossip, True, South ♥ gustujemy w tym samym ;D polecam skinsów ;) spodobają Ci się.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
moniskua
Posty: 47
Rejestracja: pt lis 12, 2010 5:26 pm
Lokalizacja: Głogów

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: moniskua »

uwielbiam skins, zarówno brytyjską wersję jak i amerykańską, chociaż ta pierwsza bardziej przypadła mi do gustu :D poza tym the vampire diaries, po prostu zakochałam się w tym serialu :D , gossip girl choć nie oglądałam wszystkich odcinków, the secret diary of a call girl - odkrylam niedawno i pokochałam, degrassi- szczególnie te późniejsze sezony. poza tym kilka programów mtv jak teen mom czy 16 and pregnant. :D
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: klauduska »

friends. how i met your mother. weeds. broadwalk empire.

i pewnie jeszcze kilka by się znalazło :P
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Ogoniasta »

klauduska pisze:how i met your mother.
yeeee Barney Stinson RZĄDZI! ;D :D "It's gonna be legen — wait for it — dary." ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: klauduska »

robię kolejny up!:
pingwiny z madagaskaru. it crowd. lucky louie. carnivale. rome. mad love.

obejrzałam 1. odc skinsów USA, ale dla mnie to porażka totalna..
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: jordan »

mała brytania :) i współczesna rodzina hehe
Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: klauduska »

the big bang theory

to siedzenie w domu ewidentnie mi NIE służy..
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Veerena »

Nadrabiam zaległości w Detektywie Monku ;)
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
Awatar użytkownika
Yaoja
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 22, 2011 5:48 am

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Yaoja »

Postanowiłam w końcu dorwać się do "Jak poznałem waszą matkę", mam już za sobą cały pierwszy sezon i kilka odcinków drugiego, i kurde no, to jest dopiero NIERÓWNA fabuła =_='
Nie dziwię się, że rzecz jest tak cholernie popularna. Bohaterowie, mimo iż dorośli, to tacy stereotypowi, szaleni i zakręceni studenci. Na początku jest wesoło, zabawowo, odpowiedni poziom zakręcenia, tylko... No właśnie, tylko. To, co napiszę teraz, będzie małym spojlerowaniem, ale tylko małym ;d Wątek Teda i Robin. Do cholery jasnej, skoro od samego początku wiemy, że Ted się z nią NIE zwiąże, to po kiego kija wątek romansowy pomiędzy nimi staje się głównym wątkiem, a twórcy bawią się w kotka i myszkę, że ona jego, a on ją, ale on ma inną, ale tak naprawdę to on tylko Robin, ale ona też ma inn... ych, on chce żeby ona była zazdrosna, on ją okłamuje, i tą inną też okłamuje, a ona okłamuje jego i tą jego inną, bo chce, żeby byli ze sobą szczęśliwi, ale tak naprawdę to chce się jej pozbyć, ale kurna nie wiadomo po co, skoro i tak do niego nie uderzy. PO KIEGO TO WSZYSTKO, SKORO I TAK NIE BĘDĄ RAZEM W PRZYSZŁOŚCI!!!??? Wkurzające, naprawdę wkurzające, a jeszcze gorsze, że im dalej w ten ich niby romans, tym bardziej serial z zakręconej, szalonej komedii staje się telenowelą z elementami komediowymi i nawet Barney, !!!BARNEY!!! traci na swej zaj***** i polocie. Odzyskał formę dopiero pod koniec pierwszego sezonu w odcinkach o jego pierwszej miłości i rozdaniu nagród i prostytutce (to dopiero był genialnie chamski numer! 8D). Na szczęście drugi sezon powoli się otrząsa z tego wszystkiego, mieć tylko nadzieję, że będzie on utrzymany w klimacie "Ted Mosby, architekt" 8) Tak jak za najlepszy odcinek pierwszego sezonu uważam "Aferę ananasową".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki i Linki”