[JAROSŁAW, SZÓWSKO] polecany i niepolecany

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sexygun
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 08, 2011 5:38 pm

[JAROSŁAW, SZÓWSKO] polecany i niepolecany

Post autor: sexygun »

Zacznę od niepolecanej lecznicy w Jarosławiu. Lekarz się nazywa Gajda, na ulicy Spytka lecznica się znajduje bodajże. Nie wiem, może dla innych zwierzątek jest dobra, ale ze szczurkiem za dużo nie poradzą. (chociaż mojego psa też radzili uśpić, a mija już 9 lat i ma się bardzo dobrze. ale może to przypadek) Nie do końca wiedzieli co z moimi porobić za każdym razem jak tam byłam. Z dwoma pierwszymi, to tylko radzili glukozę. Ostatnio jak byłam, to również glukoza, ale też dał jej też jakiś steryd. Nie była w bardzo złym stanie, nie pogorszyło jej się po tym, ani nie polepszyło, nie potrafię ocenić. Ale zdiagnozować kompletnie nie potrafili, 'bo to szczur'.
Ostatnio jednak szczurka druga mi zachorowała. Pojechałam z nią do lecznicy w Szówsku, przyjęła nas bardzo miła pani. Dokładnie zbadała i powiedziała co jej jest. Od razu stwierdziła, że na jej oko to mała nie ma szans, ale starała się pomóc. Dała trzy zastrzyki i poleciła przyjechać jutro jeśli szczurka dożyje, ale podkreśliła, żeby nie robić sobie nadziei. I miała racje. Też wiedziałam, że są minimalne szanse, więc nie ma co oceniać pod tym względem. Widać, że wetka zna się na tym, bardzo miła, świetny kontakt z właścicielem, ze szczurkiem też zdecydowanie postępowała, ale delikatnie, nie zlekceważyła, zbadała, dała diagnozę. Polecam, polecam, polecam. Mam zamiar jechać do niej z drugą jeszcze, to dam znać co i jak :) Z tego co wyczytałam na stronie, to pani nazywa się Dagmara Czekańska. :)

Adres: Chmielowskiego 3, 37-500 Szówsko
Tel.: (16) 621-65-38
E-mail: us_wet@op.pl
Strona www: www.us-wet.pl
Godziny otwarcia:
pn-pt: 08:00-18:00 (co prawda jak dzwoniłam po 16, to mówili, że do 16 jest czynne, ale przyjmą, czyli nie wiem jak to jest)
sb: 08:00-15:00
sexygun
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 08, 2011 5:38 pm

Re: [JAROSŁAW, SZÓWSKO] polecany i niepolecany

Post autor: sexygun »

muszę sprostować: podobno Gajda jest bardzo przyjemnym weterynarzem, to inny chciał mi pieska uśpić, co nie zmienia faktu, że na szczurkach się tam nie znają, ale żeby nie było, to prostuję :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”