[Transporter] - temat główny

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Farandil
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 12:47 pm

[Transporter] - temat główny

Post autor: Farandil »

Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 2:37 pm przez Farandil, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczur gigant Kozak ur. 28.01.2005 Ze mną od 03.03.05.
Szczurek Kekkai 13.04.2005 - 18.07.2006 [*]
Pies Bandi ze mną od zawsze do 13.09.2005 [*]
Zdjecia Kozaka i Kekkai'a
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Gumcia »

moim skromnym zdaniem ten pierwszy.
Ponieważ:
Fakt że jest mniejszy, ale nie ma tych szpar, przez które wieje i szczurek może się zaziębić, zwłaszcza w zime. Jest jednak możliwość zakrycia ich np. szalikiem, albo czymś...
Jest wiele wiele tańszy
Troszkę brzydszy, ale jednak wg. mnie lepszy od tamtego.
Dziękuje za uwage
Pzdr.
Guma ze Szczurulkiem.
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: moni »

Moim zdaniem ten drugi.
Ja mam ten pierwszy i nie jest za wygodny.Ciężko zimą go wyłożyć czymś ciepłym.
Poza tym ten drugi jest większy i o wile bardziej wygodny.
Szczura nie dosiągają w nim ciekawskie spojrzenia innych
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Ewqa »

Ten drugi duzo gorszy ;)..... bo ja na niego poluję ;)
Serio to w ten ferplasta zmieszczą się 2 szczurki wiec chyba możesz kupic mniejszy bo masz jednego.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: krwiopij »

ja jednak wole ten pierwszy... bardziej szczelny, spokojnie mozna go okryc z wierzchu, zwierzaka nie przewieje... a tak w ogole to najlepsza jest taka duza gabkowa torba na malego psa lub kota... :)

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=44345804
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=44880748
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=44444712

ja nawet nie mam otworu zaszytego - tylko zwinietym kocem przesloniety... zwierzaki i tak wyjsc nie probuja...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Farandil
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 12:47 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Farandil »

:D dobra masz chyba racje :D ja mam jednego, a ty masz jednego?? :D
Szczur gigant Kozak ur. 28.01.2005 Ze mną od 03.03.05.
Szczurek Kekkai 13.04.2005 - 18.07.2006 [*]
Pies Bandi ze mną od zawsze do 13.09.2005 [*]
Zdjecia Kozaka i Kekkai'a
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: moni »

[quote="krwiopijka"]ja jednak wole ten pierwszy... bardziej szczelny, spokojnie mozna go okryc z wierzchu, zwierzaka nie przewieje... a tak w ogole to najlepsza jest taka duza gabkowa torba na malego psa lub kota... :)

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=44345804
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=44880748
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=44444712

ja nawet nie mam otworu zaszytego - tylko zwinietym kocem przesloniety... zwierzaki i tak wyjsc nie probuja...[/quote]

Moje od razu by wylazły, a jak by im się to nie udało to zaden problem wygryźć dziurę.Mam złe doświadczenia. :twisted:
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: limba »

Torba fajny pomysł tylko ja bym sie bała że potwory wylezą z niej :twisted:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: krwiopij »

otwor zawsze mozna zaszyc - najlepiej siatka, zeby dostep powietrza nie byl utrudniony... torba sluzy do przewozu zwierzat do weterynarza i z powrotem - nie na dluzsze wyjazdy... czemu jest dobra? bo jest duza, bardzo wygodna i ciepla - czego o plastikowym transporterku nie da sie powiedziec... moje ogony blyskawicznie sie do niej przyzwyczaily i teraz bez obaw moge je zabierac do weta... w czasie drogi czasami ciekawsko probuja wystawiac lebki, ale zadnych prob ucieczki nigdy nie bylo... a szczurow w tej torbie jezdzilo 7, wiec pewne doswiadczenie mam... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Farandil
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 12:47 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Farandil »

Jeszcze znalazlem takie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44242072 ale to chyba to samo co za 5zlociszy :D
Szczur gigant Kozak ur. 28.01.2005 Ze mną od 03.03.05.
Szczurek Kekkai 13.04.2005 - 18.07.2006 [*]
Pies Bandi ze mną od zawsze do 13.09.2005 [*]
Zdjecia Kozaka i Kekkai'a
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: limba »

Tak to ten sam typ transporterka. tylko ten za 5 zlociszy to chyba jest wiekszy ale pewna nie jestem bo w tym drozszym nie podali wymiarów :? ...Ja mam taki ale na dwa ogony(duze dziewuszyska z nich) jest juz za mały wiec rozglądam się za czymś większym...i powaznie zastanawiam się nad torbą :roll:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: lajla »

hmmm ja osobiscie mialam taki transporterek jak ten pierwszy (5zl) ... i hmmm plus jest ten ze nieprzewiewa... ale mimo wszystko jest w nim napewno duszniej...

ogolnie wedlug mnie transporterek trzeba wybrac od sytuacji w jakiej chcemy go wykozystac...
np. jak z Floydem jechalam 8 godzin w samochodzie to mialam taki transporterek
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44551572
jeszcze jechalismy w lecie... wiec w samochodzie duszno itd. jak bym go maial zamknac w takim jak ten za 5 zl to bym chyba szczura udusila...

ja bym osobiscie brala ten za 30 zl...
a pomysl z kocim/psim nosidelkiem na zime jest naprawde swietny :)) wiec warto zabezpieczyc sie w dwa transporterki :lol:
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Ewqa »

Pomysł z torbą świetny tylko jak znam moją błyskawicę to wylezie. A wogóle to znam szczury które tak chciały wychodzic że wyrwały zamkniecie od transporterka, więc trzeba i tak uważać.

Farandil - ja ma na razie jedną szczurkę, bo druga juz rośnie i za 2 tygodnie do mnie trafi :D
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: nezu »

Ja mam oba, i pierwszy, i drugi typ. Zwykly i ferplastu i jesli mam byc szczera ferplast znacznie lepszy jest.
Po pierwsze ten przezroczysty plastikowy bardzo latwo sie lamie. Ja mam juz wylamane drzwiczki i musze je zaklejac tasma klejaca zeby mi paskudy nie nawialy.
Poza tym jest przezroczysty. No a wiadomo, szczur wszystko w kolo widzi, wieksze prawdopodobienstwo ze sie zestresuje.
Ferplast jest nieprzezroczysty i mimo szpar zdecydowanie lepszy. Wcale nie taki przewiewny jak tu niektorzy pisza ;)
I tez mozna przykryc szmatka.
A poza tym jest wygodniejszy, ma dwa uchwyty i nie wpija sie w reke.
Wedlug mnie numer dwa jest lepszy. No ale to moje prywatne zdanie ;).
Chociaz jak masz tylko jednego szczurka to ten przezroczysty jest chyba lepszym rozwiazaniem.
Ale wiesz, ferplast ma rozne wymiary :P
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Krówka. »

Kurcze a ja w zeszlym roku taka ladna torbe sprzedałam...
Teraz jak sie okazuje bardzo by sie przydala dla mojego min. jamnika i dla szczurów...
Bardzo podobal mi sie pomysł Krwipoijki. Wsadziła do tej torby transporter(ten pierwszy) z mała szczurcia, bylo jej cieplo i ciemno-bezpiecznie :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”