Rodzice.

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Rodzice.

Post autor: Paul_Julian »

Tu jest temat z materiałami :
http://szczury.org/viewtopic.php?f=17&t=26321

Lovekrove, znam tę stronkę , ale znowu mnie zmiękczyłooo, paskudniku ! Chciałem obejrzeć tylko 1 fotkę, ale to się nie da :) O0
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
alvin
Posty: 9
Rejestracja: ndz gru 26, 2010 4:41 pm

Re: Rodzice.

Post autor: alvin »

proś codziennie a sie zgodzą ::)
Awatar użytkownika
s@kur@
Posty: 330
Rejestracja: wt mar 30, 2010 5:36 pm
Lokalizacja: StW

Re: Rodzice.

Post autor: s@kur@ »

proś codziennie a sie zgodzą ::)
Nie na wszystkich to działa...
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem."
Obrazek
Awatar użytkownika
CrazyKivi
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 28, 2010 10:58 am

Re: Rodzice.

Post autor: CrazyKivi »

Macie rację, ja proszę już 3 miesiące i nic.Ech.... :(
Uszczurowiona ,ale na etapie bezskutecznego przekonywania rodziców :(
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: Rodzice.

Post autor: sasza&masza »

Jeśli czegoś pragniesz i dążysz do tego , to osiągniesz to.
Ja nieustannie przez 4 lata błagałam rodziców o psa.
I w tym momencie ona ma już 3 lata;)

Wybłagasz o szczury zobaczysz;)
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Yoruichi
Posty: 17
Rejestracja: czw sie 12, 2010 3:23 pm

Re: Rodzice.

Post autor: Yoruichi »

Właśnie, właśnie, cierpliwość popłaca :) Użalałam się Wam kiedyś w tym wątku, że mam problemy z przekonaniem rodziców (głównie mamy) do szczurka i los zesłał mi rozwiązanie 8) Tak wyszło, że przeprowadzamy się do domku za miastem (po babci) i wreszcie będę miała swój własny, zamykany na klucz pokój. Żeby było fajniej, jest raczej w odosobnieniu od reszty domu, więc czeka mnie spokój i dużo więcej prywatności. W takim układzie trzymanie szczurków nie stanowi już problemu. Dostałam już nawet błogosławieństwo rodzicieli :D
Nasze przemieszczenie ma się odbyć najdalej w styczniu, więc już zbieram pieniądze na szczuraste akcesoria i dużą klatkę. Będą to moje pierwsze szczurki, dlatego staram się dobrze wyedukować żeby żyło im się u mnie szczęśliwie. Tak na dobrą sprawę myśl o adopcji ogoniastych towarzyszyła mi od ponad roku, więc wiem że jest to przemyślana decyzja. :)
Nie mogę się już doczekać! Uwielbiam podczytywać sobie wątki na tym forum i mam nadzieję, że uda mi się tu znaleźć jakieś szczurasy do adopcji. Jejku, opłacało się czekać :D
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Rodzice.

Post autor: szczuruleczka »

Na moich błaganie nie działało - wręcz mało co mnie nie ukatrupili, bo truję ;)
Ale jak mój chomik zachorował i niestety zdechł (Hera :-[ ) mama bez zastanowienia zgodziła się na kolejne zwierzaki, nawet sama zapytała "a chciałabyś mieć szczura czy drugiego chomika?" tak więc na własne nieszczęście mi to zaproponowała ;)
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
baja0799
Posty: 202
Rejestracja: pn lip 11, 2011 2:06 pm
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Rodzice.

Post autor: baja0799 »

Ja błagać ani prosić nie musiałam . Moja mama sama kocha zwierzaki . Po prostu zdechł mi mój poprzedni szczurek i mama bez zastanowienia zgodziła się na następne ;) Tylko rodziców trzeba uprzedzić ,że jak szczurki to dwa !
Andzka
Posty: 59
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 6:03 am

Re: Rodzice.

Post autor: Andzka »

Ja mam problem, bo mama się zgodziła żebym sobie szczurki kupiła, ale tata nie zgadza się na kupno szczurów. Mówi, że nie zajmuje się akwarium to nie zajmę się szczurami, ale ja wiem, że się nimi dobrze zajmę. Ech...Czeka mnie duże sprzątanie w akwarium, ale to i tak pewnie gó*** da. :/
Ze mną: Minnie, Pestka II, Pysia
Za TM: Pestka, Cleo, Zuza, Miki [*]
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Rodzice.

Post autor: dusiaczek »

nie kupić, nie kupić. więc do tego dochodzi fakt podpisania umowy adopcyjnej, do tego tez ich musisz przygotować, jesli nie jesteś pełnoletnia.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”