Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: IHime »

Wszystkiego najlepszego, Uni! Sto lat w szczurostwie i zdrowiu! :-*
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: maua_czarna »

Oj i ja, i ja! Najszczursze życzenia! :D Niech GMR i przestrzeń w klatkach nigdy się nie kończą ;) no i pozaszczurzych marzeń spełnienia :)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: unipaks »

Dzięki śliczne za wszystkie życzenia, kochani! :-*
A zdrówko się przyda, bo złapałam grypę jelitową i urodziny spędziłam tak, jak gdybym dzień wcześniej świętowała je zbyt hucznie. :P Taki los... ::)

U dziewczynek ok, tylko ostatnio sąsiedzi nas wszystkich stresują - remontami po całych dniach i awanturami po całych nocach.
Shenziolek zrobiła się przez to bardziej płochliwa, a i Martini mniejszą ma ochotę na łazikowaniu po chałupie. Biega za to jak zwykle z pyszczkiem wypchanym do niemożliwości ziarnem, dopóki w misce nie zostaną dla białaski same nieatrakcyjne wióry. :D Co więc dziwnego, że odkładać na bok (a konkretnie za domek i w domku, pod szmatkami) zaczęła także Shenzi? ;D
Białaska jest taka rozkoszna... Gdy tylko zacząć ją głaskać, wciska swój nosek i pyszczek pod ludzką dłoń, a całe ciałko wypręża z lubością i czuć przechodzący przezeń dreszcz rozkoszy. :)
Niedawno zawiniłam w stosunku do niej... :-\ Podeszła do mnie i chapnęła znienacka za palec zostawiając dwa czerwone ślady; obróciłam na plecki i strzeliłam pogadankę, widząc jednak, jak jest przestraszona i chyba niewiele rozumie o co chodzi, przytuliłam do siebie na chwilkę dla uspokojenia. Kiedy moment później zaczęła mnie podgryzać i namiętnie wylizywać ślepawa Martini, pojęłam w czym rzecz: nowy krem!
Bardzo mi było przykro, że niewłaściwie oceniłam reakcję Shenzi i zdominowałam ją, skarciwszy niewinnego ślepawego biełuszka... :( Mam nadzieję, że nie będzie mi tego pamiętać

Kilka foteczek

Pyszczki z domku :) Obrazek

Czyjeż to uszko, nosek czyj? ;D ;) Obrazek

Obrazek Oczyska Shenzi, małe subtelne latarenki :)

Shenzi wyłazi przez okienko ku pożywiającej się Martini Obrazek

Obrazek Za późno... smutna kontemplacja pustej podłogi... :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Eve »

Oj grypa z tych brzydkich, miałam to w domu, dzieci przywlokły - miałam ich i łóżko piętrowe do ogarnięcia - szał :D
A te futrzaki Twoje są tak urocze że zjadłabym :P Niebieściak po prostu robi prezenty pod poduszkę dla wszystkich dlatego tak chowa najlepsze rzeczy - z miłości ;D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Paul_Julian »

Fajne te fotki "przez okienko" :D A Shenzi sie musi wykazac lepszym refleksem jak chce porwać Martini jedzonko. I na pewno sie nie przejmie pogadanką. Tym bardziej, że potem były głaski i przeprosiny :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: ol. »

Shenzi na pewno pod głaskami szybko zapomiała o całym zajściu (w nas samych zawsze takie rzeczy dłużej siedzą ::) )

oj cenne rubiny schowane w skrzynce http://imageshack.us/photo/my-images/804/img6124e.jpg/ :)

Martini jest niemożliwa z tym ciągłym gromadzeniem i gospodarzeniem swoimi zapasami !
Ale ma to co najmniej dwie dobre strony - jak widać utrzymuje niebieściaka w świetnej formie ciała i umysłu
oraz dostarcza taaakiej rozrywki tylu osobom ;D

Całusy dla obu kumoszek :)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: zocha »

Dziewczynki wyglądające z tej skrzyni wyglądają uroczo :)
http://imageshack.us/photo/my-images/10/img6122m.jpg/ piękne pysie :-* :-*

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę i głaski dla dziewczyn przesyłam :-* :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: zyberka »

uni przespałam Twoje urodziny... ale mimo, że spóźnione to szczere WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, zdrówka i szczęścia :-*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: unipaks »

A bardzo dziękuję! :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Izabela »

Jak zwykle przegapiłam czyjeś święto - za mało czytam forum, to pewne ::) Uni - wszystkiego najlepsiejszego, a najbardziej zdrówka :-*
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Izabela »

Jeszcze słowo o ważeniu. Też mam taką płaską wagę i nie sposób posadzić na niej szczura, by wytrzymał spokojnie choć kilka sekund. Więc od lat stosuję inną metodę - na wagę stawiam szczurzy domek (takie drewniane pudełko podobne do Twojego), wytarowuję, wkładam szczura ze smakołykiem w łapkach. Działa :) Teraz jest tak, że jak tylko wyciągam wagę i biorę domek, to wszystkie szczury mające jeszcze siły wdrapać się na stół chcą być pierwsze do ważenia i wracają po kilka razy, gdy już danego zważę i odstawię na podłogę :)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Zuzolka »

Super, że u dziewczynek wszystko po staremu (no może poza innowacją fryzjerską u wacika ;) ).
Ja z momi dziewuszkami przesyłamy cieplutkie głaski :)
http://imageshack.us/photo/my-images/10/img6122m.jpg/ jakie kochane noski :D
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: unipaks »

Dziękuję za życzenia i fajną radę :D , a dziewczyny dziękują za głaski :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Izabela »

A bardzo proszę, polecam sie na przyszłość ;D
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”