Ciężko oddycha, nic nie je i nie pije

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dorota15
Posty: 140
Rejestracja: ndz lis 20, 2011 3:55 pm

Ciężko oddycha, nic nie je i nie pije

Post autor: Dorota15 »

Pomóżcie! Nie mam mojęcia gdzie indziej mogę to napisać.
Jeden z moich szczurków zaczął gdzieś od wczoraj ciężko oddychać, no i nic nie zjadł, a wypróbowywałam jego największe przysmaki. W końcu zjadł troszeczkę masła, ale nie wiem czy to dla niego zdrowe, więc wolę mu tego za dużo nie dawać. Nie tknął wody w poidełku i do tego to nie ma za dużej ochoty biegać. W nocy jedynie zrobił sobie "gniazdko" z kawałków papieru toaletowego, które im rozrzuciłam po klatce. :'( I najbardziej chce spać na deseczkach położonych najwyżej. Co robić, po za wetem? Ratujcie!!!!!!! ???
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciężko oddycha, nic nie je i nie pije

Post autor: StasiMalgosia »

Szczur jest chory na co nikt przez forum ci nie odpowie MUSISZ iść do weta

tylko tyle możemy ci poradzić, zresztą naco liczysz jeśli powiemy ci że trzeba podać antybiotyk to skąd go weźmiesz?

Szczura trzeba obmacać obejrzeć osłuchać

/ort
Obrazek
Dorota15
Posty: 140
Rejestracja: ndz lis 20, 2011 3:55 pm

Re: Ciężko oddycha, nic nie je i nie pije

Post autor: Dorota15 »

Ok, dzięki i oczywiście że pójdę do weta
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Ciężko oddycha, nic nie je i nie pije

Post autor: Licho »

Pamiętaj, żeby pójść do weta, który jest specem od szczurów. Poszukaj, na forum jest dział polecani weterynarze od szczurów.
Obrazek
Dorota15
Posty: 140
Rejestracja: ndz lis 20, 2011 3:55 pm

Re: Ciężko oddycha, nic nie je i nie pije

Post autor: Dorota15 »

Byłam u weta, a nie pisałam bo nie nie było u mnie prądu przez dwa dni. Stwierdził że ma zapalenie dróg oddechowych i dał mu antybiotyk. Idę do niego jeszcze pojutrze
Dorota15
Posty: 140
Rejestracja: ndz lis 20, 2011 3:55 pm

Re: Ciężko oddycha, nic nie je i nie pije

Post autor: Dorota15 »

Dzisiaj wieczorem Felek umarł- spóźniłam się z wetem :'( :-\
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ciężko oddycha, nic nie je i nie pije

Post autor: Paul_Julian »

Biedaczek :( Niech leci do szczurkowego nieba. Tam nie ma smutków.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Ciężko oddycha, nic nie je i nie pije

Post autor: Szczur_Albinos »

Pomóżcie mi,mojej koleżanki szczurek udławił się czymś i ciężko oddycha nie chce pic wody w ogóle :(
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Ciężko oddycha, nic nie je i nie pije

Post autor: nausicaa »

ale jak Ci mamy pomóc. to z resztą pewnie nie zadławienie, ale duszności przy zap. płuc. weźcie go do weta!
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Ciężko oddycha, nic nie je i nie pije

Post autor: Szczur_Albinos »

Już lepiej z nią
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
kjaja2001
Posty: 37
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 7:17 am
Lokalizacja: POLSKA Ustrzyki Dolne

Re: Ciężko oddycha, nic nie je i nie pije

Post autor: kjaja2001 »

to samo miałam z Sarą też nie jadła nie piła a skończyło się to na jej śmierci przedwczoraj umarła dziś ją zakopałam ale udało jej sie skonczyć antybiotyk jeszcze pożyć tydzień czy dwa ale karmiłam ją papkami zaczęła słabnąć mieć biegunkę nie mogła utrzymac równowagi a skończyło się na śmierci... [*][*][*][*][*][*][*][*] Dla Sary i twego Ogonka [*][*][*][*][*][*][*][*]
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Ciężko oddycha, nic nie je i nie pije

Post autor: Szczur_Albinos »

Z Pchełką już jest o wiele lepiej :) ale nadal Tęsknie za Tequilą [*][*][*] :'(
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”